IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Специално по желание на Кака пържолка с доматки. Нооо... за нея е само копъра, за здраве и за берекет. А ние пак ще хвърляме мрежите. Наздраве, Дрънпържолке!
    Ой, на Кака! Кат та знам какво си тревопасно, благоразумно ще те оставя да опасеш копъра. Аз, като представител на зодия "гладен вълк" ще се прежаля на пържолата.
    Наздраве, Мрънкало!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Да беше свинска пържола или телешки стек - да се впечатля. Рибата може спокойно да си я ядеш. В случая аз само ще си преместя ритуално китка от дясното .зад лявото ухо.
      Наздраве, Мрънкало!

      П.П. Честите празник ден на имениците, моряците /Мечо да е жив и здрав/ и банкерите! За тяхно здраве!
      Специално по желание на Кака пържолка с доматки. Нооо... за нея е само копъра, за здраве и за берекет. А ние пак ще хвърляме мрежите. Наздраве, Дрънпържолке!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
        Честит Никулден! Почнаха се празниците. Черпя!
        Това първото парче, малкото, е за мен. Празнината мъжду първото и второто е за Кака. Второто, средно голямото парче пак е за мен. Пролуката между второто и третото парче е за Леля. Заслужила е повече от Кака - една голяма миризма. Третото, голямото парче естествено и то е за мен. А цялата чиния около рибата може да смете Розовата пантера. Нооо... да има едно на ум като гледа като какво закусват дружките й. Весел празник!

        Да беше свинска пържола или телешки стек - да се впечатля. Рибата може спокойно да си я ядеш. В случая аз само ще си преместя ритуално китка от дясното .зад лявото ухо.
        Наздраве, Мрънкало!

        П.П. Честите празник ден на имениците, моряците /Мечо да е жив и здрав/ и банкерите! За тяхно здраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Честит Никулден! Почнаха се празниците. Черпя!
          Това първото парче, малкото, е за мен. Празнината мъжду първото и второто е за Кака. Второто, средно голямото парче пак е за мен. Пролуката между второто и третото парче е за Леля. Заслужила е повече от Кака - една голяма миризма. Третото, голямото парче естествено и то е за мен. А цялата чиния около рибата може да смете Розовата пантера. Нооо... да има едно на ум като гледа като какво закусват дружките й. Весел празник!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
            наздраве, че съм се заринал - докараха ми 500 бутилки вино и сега съм в чудо къде да ги бутам в офиса. Как мразя Коледа
            Груич, едно подсещащо и подканящо наздраве и от мен, че при толкова вино може да се отървеш от старите запаси ракия, мастика, узо, водка, джин, ром, коняк, бренди, мента и други ликьори, абсент, абитюриент-ки и абсолвент-ки . Пий си виното. За останалото ще се погрижим ний.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Нямаш грижи, доминирай. За Кака е по-важно да си рецесивен /подчинен/ на други поприща и терени
              Наздраве, Мрънкало!
              Винаги съм бил рецесивен и неизобретателен в злодействата. Тях ги оставям на доминантно-интригантната част на човечеството. Не казвам половина, щото винаги има отклонения. Наздраве, Дрънинтрижке!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                Като оставим на страна поезията и драмата, май Кака размахва бич и забива тънко токче в изпосталялото тяло на Тарантул....

                УжасТ, каква картинка....
                Защо пък в моето? Аз все теб лансирам. Старите хора имат нужда от внимание, дори да е демонично и сардонично. Те са нечувствителни и неангажирани.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                  наздраве, че съм се заринал - докараха ми 500 бутилки вино и сега съм в чудо къде да ги бутам в офиса. Как мразя Коледа
                  Аз откривам сезона на купоните на 16.12. Тази година по-рано, та не знам дали по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието ще издържи на напрежението.
                  Наздраве, хаджи!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                    Като оставим на страна поезията и драмата, май Кака размахва бич и забива тънко токче в изпосталялото тяло на Тарантул....

                    УжасТ, каква картинка....
                    Вълнуваща.
                    Наздраве, 4i40!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Нямаш грижи, доминирай. За Кака е по-важно да си рецесивен /подчинен/ на други поприща и терени
                      Наздраве, Мрънкало!
                      Като оставим на страна поезията и драмата, май Кака размахва бич и забива тънко токче в изпосталялото тяло на Тарантул....

                      УжасТ, каква картинка....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Най-после получих пълно признание. Вече доминирам над каките проетично и поетично. Дори габроуската събраност в мисълта и чувствата се сви и поотстъпи място да приседна на масата на безнравствения гуляй разни измамни категории. А сега почерпи сътрапезника след като си се отместила аз да заседна. Наздраве, Дрънлекосърдечнице!
                        Нямаш грижи, доминирай. За Кака е по-важно да си рецесивен /подчинен/ на други поприща и терени
                        Наздраве, Мрънкало!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          наздраве, че съм се заринал - докараха ми 500 бутилки вино и сега съм в чудо къде да ги бутам в офиса. Как мразя Коледа

                          Бах маа му.....

                          Докарването лесно, но разпределяне, опаковане, надписване, доставка....

                          пп Що не им прати по 50 лв на партньорите и да спестиш 3 дена работа на сътрудничката ти ..?

                          Наздраве с виното на Грую !

                          пп Не за друго, но ще му намалее работата...

                          Коментар


                          • наздраве, че съм се заринал - докараха ми 500 бутилки вино и сега съм в чудо къде да ги бутам в офиса. Как мразя Коледа
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от rozova pantera Разгледай мнение

                              И с дълги мигли ли , ХАХА защо си такъв мискин, старост нерадост А!?!? хахаха браво. Няма какво да подам, и съм пейсет кила мокра, чудя се даже дали и кокалите ми не тракат, ахаха хаха. И с този лин не е ли голяма излагация. Пъстървата не е ли класи по-добра хахаха
                              Ма, ти пантерка момиченце ли си била? Пък аз те щадя като да си сериозна пиянка. Значи требва те подхванем и теб на трета скрост. Не си дослужила още за по-високи. Някои други са далеч пред теб в материала. Вземай пример.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Просълзих се чак от умиление. Чета и не мога да се начудя, как успя да събереш толку простотия само в три изречения. Виртуоз!
                                Наздраве, Мрънкало!
                                Най-после получих пълно признание. Вече доминирам над каките проетично и поетично. Дори габроуската събраност в мисълта и чувствата се сви и поотстъпи място да приседна на масата на безнравствения гуляй разни измамни категории. А сега почерпи сътрапезника след като си се отместила аз да заседна. Наздраве, Дрънлекосърдечнице!

                                Коментар

                                Working...
                                X