IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
    Да си жив и здрав, Тонка!
    Честит Празник!




    Днес да не предеш и не плетеш,

    боб и леща да не вáриш,

    връз дивна прелест да отмóриш,

    от кеф да се не отървеш!
    Брейй, Начка, ти се появи. Айде, за много години! Само не ме подценявай толкоз като "двойно тракащ". Гледам да тракам поне колкото две лелки (2+2) и един чичка (1.5), та общо тракам като 5.5 влака. А ти не се скатавай по ъглите. Вземи се изтъпанчи в средата на Кръчмата и дръпни реч за ползите от умерената и нередовна употреба на алкохол. Понеже си най-влиятелния ни концептуалист. Дано фане дикиш.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение

      Още от времената на пребиваване във войската зорлем съм научил едно нещо – ако започнеш „да с е обЕсняваш“ или да се оправдаваш, при условие че лукът е сгазен, нещата могат да станат единствено по-лоши.

      Затуй, заставаш стоически и мъченически пред съдбата зла, изгребваш до дено горчивата попара, пък продължаваш нататък.




      Голям резил, мила Тънъмка, виновен съм, нямам какво друго да кажа! Смирено моля за извинение!

      Не знам на какво съм разчитал, но явно си въобразявах, че тайното ми наминаване тъдява, под осветлението на бара, ще остане незабелязано, пък после може да се оттегля в най-тъмния и далечен ъгъл на кръчмето и да продължа да облизвам люти рани, пък и да събирам сила, настроение и кураж, че да се присламча отново – ако ще и с подвити лапички .




      На всички приятели от най-хубавото и цветно място във форума пожелавам здраве и да не престанат да търсят надеждата. Успешна Нова Година!




      То моето стана като с дъжда и качулката, но ако все пак имам известни очаквания за снизхождение, нека споделя човешки, че при наличие на възможност, просто беше изключено да не поздравя моя драг приятел – Двойнотракащия за хубавия му празник. Много се постарах, опитах да омеся традиционните народни вярвания, свързани с този ден, и едновременно да изцедя от себе си последни капки поетично вдъхновение във вид на пиперлив и закачлив език, които да украси подобаващо това светло място. Може би подсъзнателно съм молил всички за прошка.

      Желанието ми беше по-голямо от реалните възможности и постигнатите резултати.




      Гледаме нагоре и напред!

      Наздраве!


      Хер Начев, датчиците ми за регистриране на движение и уредите ми за нощно виждане са в пълна изрядност. Не може се промъкна у Кръчмата незабелязано.
      Наздраве!

      П.П. Благодаря за пожеланията! Нека и твоята година да е успешна!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Добро утро !
        Чудна работа... Де е Тарантул ?
        Имам 3 предположения :
        1.Здравата го тресе махмурлука
        2. Някоя кака го е затиснала в леглото
        3. Работи на вилата

        Наздраве за работягите !

        пп Ич не мога да разбера, но забелязвам тенденция...Когато напиша нещо след Хер Начев, винаги изглежда тъпичко и нескопосано....
        Рекох ти аз, че го отнесе вятъра, ама ти - не, да не ограничаване желанията на момата. Виртуална помощ щял да получи. Кой го знай сега по кои чукари е.
        Наздраве, 4i40!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Добро утро !
          Чудна работа... Де е Тарантул ?
          Имам 3 предположения :
          1.Здравата го тресе махмурлука
          2. Някоя кака го е затиснала в леглото
          3. Работи на вилата

          Наздраве за работягите !

          пп Ич не мога да разбера, но забелязвам тенденция...Когато напиша нещо след Хер Начев, винаги изглежда тъпичко и нескопосано....
          Last edited by 4i40; 18.01.2020, 19:44.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Хер Начев, а на целокупната клиентела на Кръчмата едно "За много години" няма ли да речеш?
            Наздраве!

            П. П. Затъжили се бяхме за теб.
            Още от времената на пребиваване във войската зорлем съм научил едно нещо – ако започнеш „да с е обЕсняваш“ или да се оправдаваш, при условие че лукът е сгазен, нещата могат да станат единствено по-лоши.

            Затуй, заставаш стоически и мъченически пред съдбата зла, изгребваш до дено горчивата попара, пък продължаваш нататък.




            Голям резил, мила Тънъмка, виновен съм, нямам какво друго да кажа! Смирено моля за извинение!

            Не знам на какво съм разчитал, но явно си въобразявах, че тайното ми наминаване тъдява, под осветлението на бара, ще остане незабелязано, пък после може да се оттегля в най-тъмния и далечен ъгъл на кръчмето и да продължа да облизвам люти рани, пък и да събирам сила, настроение и кураж, че да се присламча отново – ако ще и с подвити лапички .




            На всички приятели от най-хубавото и цветно място във форума пожелавам здраве и да не престанат да търсят надеждата. Успешна Нова Година!




            То моето стана като с дъжда и качулката, но ако все пак имам известни очаквания за снизхождение, нека споделя човешки, че при наличие на възможност, просто беше изключено да не поздравя моя драг приятел – Двойнотракащия за хубавия му празник. Много се постарах, опитах да омеся традиционните народни вярвания, свързани с този ден, и едновременно да изцедя от себе си последни капки поетично вдъхновение във вид на пиперлив и закачлив език, които да украси подобаващо това светло място. Може би подсъзнателно съм молил всички за прошка.

            Желанието ми беше по-голямо от реалните възможности и постигнатите резултати.




            Гледаме нагоре и напред!

            Наздраве!



            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

              Ти немой ограничава желанията на момата.Тя да се завърти, пък все ще се намери кой да помогне на Тонката...
              За кво са виртуалните приятели..
              Малийй, как ми се пие...Днес много се изнервих , а не било убаво да се тормозиш на този ден. Сега ще трябва да се надам Тянка да ми бае на пъп
              Наздраве !
              Сваляй дрехите, де! Как през тях да те посипвам със сол и да ти бая
              Наздраве, 4i40!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                Да си жив и здрав, Тонка!
                Честит Празник!




                Днес да не предеш и не плетеш,

                боб и леща да не вáриш,

                връз дивна прелест да отмóриш,

                от кеф да се не отървеш!
                Хер Начев, а на целокупната клиентела на Кръчмата едно "За много години" няма ли да речеш?
                Наздраве!

                П. П. Затъжили се бяхме за теб.
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                  Добро утро, Лелче !
                  Ей ти една песен, за да се ориентираш в Слънчевата система...
                  https://www.youtube.com/watch?v=8XugPHl6wfA

                  Да се пазиш от мургавелите...В едната ръка гаечен ключ, в дръгата - щанга.....
                  Наздраве !
                  Не говорех алегорично . Още не съм пътник , макар да пуснах кръв . Мерси за ориентира
                  Наздраве !

                  Коментар


                  • Добро утро, Лелче !
                    Ей ти една песен, за да се ориентираш в Слънчевата система...
                    https://www.youtube.com/watch?v=8XugPHl6wfA

                    Да се пазиш от мургавелите...В едната ръка гаечен ключ, в дръгата - щанга.....
                    Наздраве !

                    Коментар


                    • Добро утро , Кръчма !
                      Да е жив и здрав , безценният и богат с безценни мигове и усмивки !

                      4i40, ще те предредя в гадаенето на пъп !
                      Трябва да видя в бъдещето спешно , каква да е новата ми кола ! Щото в момента съм в мъглата , сред нищото , заобиколена от индианци
                      То хубаво звездите ми говорят , чак Вселената ми пращаше любовни бележки , под формата на късметчета с кафето , че ми трябва нова кола тая година , ма с мен на глава е трудно

                      Весело празнуване !
                      tnm , може и боб да хвърлиш

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        То, къвто си нефелен, вятърът мое те отнесе.По-добре да се въздържа момата от такива действия.
                        Наздраве!
                        Ти немой ограничава желанията на момата.Тя да се завърти, пък все ще се намери кой да помогне на Тонката...
                        За кво са виртуалните приятели..
                        Малийй, как ми се пие...Днес много се изнервих , а не било убаво да се тормозиш на този ден. Сега ще трябва да се надам Тянка да ми бае на пъп
                        Наздраве !

                        Коментар


                        • Да си жив и здрав, Тонка!
                          Честит Празник!




                          Днес да не предеш и не плетеш,

                          боб и леща да не вáриш,

                          връз дивна прелест да отмóриш,

                          от кеф да се не отървеш!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Благодаря, Груич! Ветърът не ми понася, освен ако не го прави некоя мома с полата си.
                            То, къвто си нефелен, вятърът мое те отнесе.По-добре да се въздържа момата от такива действия.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Click image for larger version

Name:	Uiski-i-pura.jpg
Views:	1
Size:	86.8 КБ
ID:	3532199






                              Честит празник Дон Антонио.



                              https://www.youtube.com/watch?v=GaB9F3R9cIY
                              Last edited by Todor Sabev; 17.01.2020, 14:44.

                              Коментар


                              • Забравих, на Кака обещах да се разкърши, та и пращам увлекателен образец, че да му става пигмалион.
                                https://www.youtube.com/watch?v=rFZDV76FMDw

                                Коментар

                                Working...
                                X