IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Аз понеже ми е пусто у главата и коленцата, та чакам да срещна подобно безумие. Наздраве, Каке!
    В туй колко шекер има - искаш да я подлъжеш уж с лешничетата, а да шекеросаш накрая - подъл тоя тракчо бе, подъл
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Аз понеже ми е пусто у главата и коленцата, та чакам да срещна подобно безумие. Наздраве, Каке!
      Да не би да съм те засегнала нещо!? Какво това "Каке"? Няма ли от рода Дрънкалке или Дръннахалке!?
      Наздраве, Мрънкало!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Мрънкало, наличието на мозък и съответното му количество у някого може да бъде установено, само ако ти самият имаш такъв. Така че - не се напъвай напразно с констатациите.
        Наздраве!
        Аз понеже ми е пусто у главата и коленцата, та чакам да срещна подобно безумие. Наздраве, Каке!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Това в коляното да не е слезло мозъчето там. Внимавай колко ще източат. Щото малкото си е малко, ама пък без хич?
          Мрънкало, наличието на мозък и съответното му количество у някого може да бъде установено, само ако ти самият имаш такъв. Така че - не се напъвай напразно с констатациите.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Да внимава той какви ми ги намеква,че нещо последните дни не съм на кеф. Настинка някаква лепнах, а ич не долюбвам на пия лекарства. Вода ще ми вадят от коляното - толкова много май излочих, без ефект.
            Наздраве, хаджи!

            Това в коляното да не е слезло мозъчето там. Внимавай колко ще източат. Щото малкото си е малко, ама пък без хич?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
              Добро утро , Кръчма !
              Гледам инсекта счупил биополимера и добре ни храни А начко объркал храмовете . Този не е молитвеният . Тук се пие и другите неща . Наздраве и за много години , начко !
              А , tnm както винаги , носи на пиене и трезво подхожда , към изцепките всеобщи. И умни съвети дава . И добре прави . Наздраве , tnm !

              Пък , аз нали четох преди време темата с имотите и ми дадоха някои идеи . Ходих да разгледам еФтинко . И Слатина и Костинброд ме грабнаха . Направо са без пари имотите там . Знаете ли , че и в Костинброд все имат проблеми с водата ?
              Тия дни , ще се срещна с брокерка в Слатина . Имаме общ познат , та не смятам , че ще върти номера . Пък и е семейна жена с много красива дъщеря

              пп. А ! Да се похваля ! Получих няколко цветни камъчета . От безценните Та сега се чудя , в кутийка , като кака ли да си ги държа и само да си ги наглеждам от време на време или да си поиграя , като някои тук , с тях ?! Щото за мен , те са просто дранкулки , без стойност . Мога и да ги счупя . Обаче , хубаво блестят . Обещаха ми още .
              Ще видим , на кой колко му е пиенето и като се почне с повръщането - тогава бързо ще реша
              Приятен ден , Кръчма !
              И аз нещо се интригувам от Костинброд. Защо пък нямат вода? Нямат ли от язовир Искър? Колкото до хубавата дъщеря, вземи телефона и го подай насам. Кажи, че интерес имат млади, весели, надеждни, опростени и все още неопропастени типове, които она при добро желание може да опропасти. Не става дума за Чиче.
              Колкото до камъчетата, дай ги на трезора Трака-решетка за доверително наивно съхранение. Чекам пратката.

              Коментар


              • Добро утро , Кръчма !
                Гледам инсекта счупил биополимера и добре ни храни А начко объркал храмовете . Този не е молитвеният . Тук се пие и другите неща . Наздраве и за много години , начко !
                А , tnm както винаги , носи на пиене и трезво подхожда , към изцепките всеобщи. И умни съвети дава . И добре прави . Наздраве , tnm !

                Пък , аз нали четох преди време темата с имотите и ми дадоха някои идеи . Ходих да разгледам еФтинко . И Слатина и Костинброд ме грабнаха . Направо са без пари имотите там . Знаете ли , че и в Костинброд все имат проблеми с водата ?
                Тия дни , ще се срещна с брокерка в Слатина . Имаме общ познат , та не смятам , че ще върти номера . Пък и е семейна жена с много красива дъщеря

                пп. А ! Да се похваля ! Получих няколко цветни камъчета . От безценните Та сега се чудя , в кутийка , като кака ли да си ги държа и само да си ги наглеждам от време на време или да си поиграя , като някои тук , с тях ?! Щото за мен , те са просто дранкулки , без стойност . Мога и да ги счупя . Обаче , хубаво блестят . Обещаха ми още .
                Ще видим , на кой колко му е пиенето и като се почне с повръщането - тогава бързо ще реша
                Приятен ден , Кръчма !

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Виждаш ли колко е просто! А некой по-стиснати само съмнения ги напълзяват.
                  https://www.youtube.com/watch?v=AQFJzDm6FuA
                  Ако може по-конкретно, че ми се губят нюансите
                  Наздраве, Мрънкало!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                    На бабинден по нов стил - тънко ти намеква нещо, макар и не с тънки мезета
                    Наздраве, тнм
                    Да внимава той какви ми ги намеква,че нещо последните дни не съм на кеф. Настинка някаква лепнах, а ич не долюбвам на пия лекарства. Вода ще ми вадят от коляното - толкова много май излочих, без ефект.
                    Наздраве, хаджи!


                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение



                      Мислим че измислих и нова думичка

                      Вкусота.
                      Виждаш ли колко е просто! А некой по-стиснати само съмнения ги напълзяват.
                      https://www.youtube.com/watch?v=AQFJzDm6FuA

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        И на какво го дължим това разточителство!?
                        Наздраве!
                        На бабинден по нов стил - тънко ти намеква нещо, макар и не с тънки мезета
                        Наздраве, тнм
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                          Нещо голямо затишие тук. Нема гладни, нема жадни. А една соц мешана скара как ще ви дойде?

                          И на какво го дължим това разточителство!?
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                            Нещо голямо затишие тук. Нема гладни, нема жадни. А една соц мешана скара как ще ви дойде?



                            Мислим че измислих и нова думичка

                            Вкусота.

                            Коментар


                            • Нещо голямо затишие тук. Нема гладни, нема жадни. А една соц мешана скара как ще ви дойде?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                                Ти немой ограничава желанията на момата.Тя да се завърти, пък все ще се намери кой да помогне на Тонката...
                                За кво са виртуалните приятели..
                                Малийй, как ми се пие...Днес много се изнервих , а не било убаво да се тормозиш на този ден. Сега ще трябва да се надам Тянка да ми бае на пъп
                                Наздраве !
                                Какво ще помагаш, бе? Ще си клатиш насърчително.... брадата ли? Ех, старо, гледаш да се промъкнеш със свещта да светиш, а? Ма, да не ти се запали брадата с тез треперукащи ръце?
                                Last edited by Trakatrak; 19.01.2020, 22:35.

                                Коментар

                                Working...
                                X