IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    То при толку болежки при теб, една в повече, едва ли ще те смъкне под масата.
    Наздраве, Мрънкало!
    Злорадстваш ли? А метлата да не ти се разнищи и да пропаднеш из небесата. Наздраве, Дрънпропадналке!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
      Добро утро !

      Дофтурите ме изнервят - викат ми 2/3 или най - добре 1/3.....Убаво, ама аз не съм на 18...Требва да хапна и да пийна нещо...
      Поне Тарантул ще намаже - и яденето и пиенето е за него....

      Наздраве !
      Какво, къде, ще даваш или ще черпиш? И едното може, и другото става. Диетата ти е положително явление, макар да я посрещаме с несоумение. Опасяваме се, че си го всеобщо закъсал - хем по тънката, хем по дебелата част. Нашите съжаления за вас, пък за нас удовлетворения. Ще ходим вече сити и благати. Чичо ще ни рани.

      Коментар


      • Добро утро !

        Дофтурите ме изнервят - викат ми 2/3 или най - добре 1/3.....Убаво, ама аз не съм на 18...Требва да хапна и да пийна нещо...
        Поне Тарантул ще намаже - и яденето и пиенето е за него....

        Наздраве !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Малеййй, пък аз се разхождам със зинала уста и трептящи ноздри из епицентра на заразата. И къде го въдворихте свата? У избата ли? Да бори короната с абдикационни питиета. Ма, тоа нищо му нема. Него го хапа англокон и па не фана тачърбяс. Сега маотреската ще да го е подминала, щом мае гащи у кръчмата сека вечер и търси некой да зарази уж. Прави се на страшен. Наздраве, Дрънуплах!
          То при толку болежки при теб, една в повече, едва ли ще те смъкне под масата.
          Наздраве, Мрънкало!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Карантината я поставихме, още кога свата се появи в Кръчмата след вояж у Китай.
            Наздраве, Мрънкало!
            Малеййй, пък аз се разхождам със зинала уста и трептящи ноздри из епицентра на заразата. И къде го въдворихте свата? У избата ли? Да бори короната с абдикационни питиета. Ма, тоа нищо му нема. Него го хапа англокон и па не фана тачърбяс. Сега маотреската ще да го е подминала, щом мае гащи у кръчмата сека вечер и търси некой да зарази уж. Прави се на страшен. Наздраве, Дрънуплах!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
              Кво става тука, бе? Да не е поставена карантина? Да не би Леля да е затворила Кръчмата и да е поставила Дърт Чичо да пази портите с треперящи ръчички. Треперещи от липса на алкоол, а не от наличие на много моми? Тоя коронавирус подгони маниаците за величие, кои сега търчат пред кръчмето, крещят "Къде ми е короната?" и събират зяпачи, последователи и дори милиционери, дошли да ги приберат и облекат в бели ризки с дълги ръкавки. Прибирайте се в кръчмата, що карантината е за излизане, а не за влизане. Тук е лечебното заведение. Като обърнеш две и си килнал короната на болестта. Наздраве!
              Карантината я поставихме, още кога свата се появи в Кръчмата след вояж у Китай.
              Наздраве, Мрънкало!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Кво става тука, бе? Да не е поставена карантина? Да не би Леля да е затворила Кръчмата и да е поставила Дърт Чичо да пази портите с треперящи ръчички. Треперещи от липса на алкоол, а не от наличие на много моми? Тоя коронавирус подгони маниаците за величие, кои сега търчат пред кръчмето, крещят "Къде ми е короната?" и събират зяпачи, последователи и дори милиционери, дошли да ги приберат и облекат в бели ризки с дълги ръкавки. Прибирайте се в кръчмата, що карантината е за излизане, а не за влизане. Тук е лечебното заведение. Като обърнеш две и си килнал короната на болестта. Наздраве!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


                  Добро утро !
                  Чичи е по любоФФта.......
                  Нооо, Наздраве !

                  пп Донесоха ми 10 л убава ракия......Вече ми е широко около душата и черпя с по 25 гр....
                  Е, то си личи, че си по любофтя. На първата снимка се бъхтяш да зарезваш с млади моми. Пък те ти се смеят, че ръчичките ти треперят.

                  Коментар


                  • Днес отново патронния празник на Кръчмата. Да са живи и здрави всичката уважаема клиентела на заведението и да се радват на добра глътка и съпътстващ апетит!
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                      Ставайте! Требва се зарезва и после да се нарезвате. Чичи вече почна. Честит празник!

                      ............................

                      Добро утро !
                      Чичи е по любоФФта.......
                      Нооо, Наздраве !

                      пп Донесоха ми 10 л убава ракия......Вече ми е широко около душата и черпя с по 25 гр....

                      Коментар


                      • Зарезвай, това лозе не е нашто, ма пък юнак вино пие, ахмак лозе копа.
                        Наздраве!
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Ставайте! Требва се зарезва и после да се нарезвате. Чичи вече почна. Честит празник!


                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            На диаметър.
                            Наздраве, свато!
                            дето се вика поне с нещо да изпъкнем
                            Наздраве Сватя!
                            Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                              Колкото повече пораствам, повече заобичвам виното
                              щото аз още раста, и ще раста. ...
                              наздраве!
                              На диаметър.
                              Наздраве, свато!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                Добро утро !
                                Тц, ТЦ, Тц....
                                Кръчмата е заприличала на геронтологично дружество...
                                Айде, за Тарантул е ясно - спомня си какво е чукал на младини - камъни по разкопките, ръгал е чушки в бурканите в КК " Ягода ", изправял си е арматурата по националните обекти на соца, кога на всяка арматура имаше подобаващ кофраж....
                                Кака вместо да резне малко мръвка и сипе по 20 гр питие, го е ударила на спомени.....
                                Така ще е ...Кът е няма Лелчето да пусне вефа, така ще е.....

                                Наздраве !
                                Ба, спомени ... Налучквах по кои обекти от далечното бригадирско минало е бачкал Арахната
                                Наздраве, 4i40!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X