IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение

    къде ги насъбра в едно изречение толкова думички за някакво пътуване ))
    Преценявам риска, просто. На Витошка, шансът да срещна хора от миланския край е по-голям, отколкото в самолет за Рим.
    Всяването на паника е не по-малко вредно А изпозатварянето, особено из разни панелки, изобщо, градски апартаменти с накупени консерви и обичайните варива за кризисни моменти като нищо може да отслаби имунитета дори на здрави хора....За скапването на и без туй нестабилната икономика и последствията е друга безалкохолна напитка ...Такива ми ти работи

    Наздраве на цялата кръчма )
    Ти видяла ли си как са изпразнили магазините? А в Рома вече има коронясани. Плъхове ли ще ядеш? Или пък некоя дива, гладна римлянка теб да изяде. Я си стой у панеляка с 20-30 кутии копърка. Пък ако поканиш съседа, може и компот да ядеш. Бъди отзивчива. Ще извади ракия и ще имаш защита за ден-два.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Карантина!!!
      У последното сепаре в дясно - сам, без lelq. Да го мъчи скуката.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Отива ми. И съм очень развеселень.
        В най-скоро време ще започнеш да плачеш.
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          У Италия съм бил 5 пъти в последните 2 години, а преди 5 бях в Китай, ма в Хонконг и Макао. Направо да се самоубивам и самопогребвам
          Карантина!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            И що си тъй проклет?
            Наздраве!
            Отива ми. И съм очень развеселень.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Ето и за теб дезинфектант.
              И що си тъй проклет?
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Льелье, тоа бил ходил хем у Китайско, хем у Талянско. Двойна карантина! От двете му страни с единична ше са Груича и Леля, що и те шетаха по Джабарско. Джаба може да ги е заразил. Ето тук за дезинфекция и приспиване на протеста.
                У Италия съм бил 5 пъти в последните 2 години, а преди 5 бях в Китай, ма в Хонконг и Макао. Направо да се самоубивам и самопогребвам
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Ти си падаш явно по рисковия, болестно-екстремен туризъм.
                  къде ги насъбра в едно изречение толкова думички за някакво пътуване ))
                  Преценявам риска, просто. На Витошка, шансът да срещна хора от миланския край е по-голям, отколкото в самолет за Рим.
                  Всяването на паника е не по-малко вредно А изпозатварянето, особено из разни панелки, изобщо, градски апартаменти с накупени консерви и обичайните варива за кризисни моменти като нищо може да отслаби имунитета дори на здрави хора....За скапването на и без туй нестабилната икономика и последствията е друга безалкохолна напитка ...Такива ми ти работи

                  Наздраве на цялата кръчма )

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Ставаме двама. Арахната веднага да смени питиета.
                    Наздраве, свато!
                    Ето и за теб дезинфектант.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                      С

                      А така, тъкмо компания по чаша тъмно червено )) Наздраве градусовите на бара, сега им почва сезона )
                      Луда работа, днес имам писмо от една авиокомпания, подканяща ме да си сменям полета до Рим в края на другия месец...и добавили - ако искате ) Ми не искам, поне в момента не разбирам защо ме объркват )
                      Преди няколко дни имах служебна среща с няколко китайци и се хванах как се чудех дали да я откажа. Набързо сметнах колко китайци има на земята, колко от тях щъкат по света, да речем всеки седми човек на планетата е китаец и като добавиш японци, корейци, виетнамци....дори филипинци в суматохата ги етикетираме на общо и стана всеки 5ти.
                      От к'во да се пазиш? Тези неща са извън нашия контрол и паниката с нищо няма да ни помогне.
                      Да се радваме на живота, такъв какъвто имаме и ни харесва, да се обичаме и да не забравяме сутринта да се усмигнем на Слънцето.
                      Нищо ново под него
                      Ти си падаш явно по рисковия, болестно-екстремен туризъм.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                        Да, добро утро.
                        Съни е много права , да се усмихваме и да сме благодарни.
                        хубав ден.
                        Кака, слагай кайвето...
                        Арахната да внимава какво сервира!
                        Ай, влачи!

                        Коментар


                        • Да, добро утро.
                          Съни е много права , да се усмихваме и да сме благодарни.
                          хубав ден.
                          Кака, слагай кайвето...
                          Арахната да внимава какво сервира!
                          Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                          Коментар


                          • С
                            Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                            Що карантина бре?
                            не съм ходил у Китайско от 6 години, а у Италия още по-отдавна.
                            Турите нещо на масата, че е*аси деня......
                            течно да е молим....
                            и с градус да е , без шмекерии
                            Дей Колето бре....
                            ква е тая дЪржава???
                            пак ше Мигрирам, ма пусто ма фаща нУсталгия.....
                            Ей кво жиуотно е човека?!?!?!?
                            А така, тъкмо компания по чаша тъмно червено )) Наздраве градусовите на бара, сега им почва сезона )
                            Луда работа, днес имам писмо от една авиокомпания, подканяща ме да си сменям полета до Рим в края на другия месец...и добавили - ако искате ) Ми не искам, поне в момента не разбирам защо ме объркват )
                            Преди няколко дни имах служебна среща с няколко китайци и се хванах как се чудех дали да я откажа. Набързо сметнах колко китайци има на земята, колко от тях щъкат по света, да речем всеки седми човек на планетата е китаец и като добавиш японци, корейци, виетнамци....дори филипинци в суматохата ги етикетираме на общо и стана всеки 5ти.
                            От к'во да се пазиш? Тези неща са извън нашия контрол и паниката с нищо няма да ни помогне.
                            Да се радваме на живота, такъв какъвто имаме и ни харесва, да се обичаме и да не забравяме сутринта да се усмигнем на Слънцето.
                            Нищо ново под него

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                              Ни съм махнаджия, ма ни обичам таквоз, ма по-добре от без хич, тъй ,че благодаря все пак.
                              Ставаме двама. Арахната веднага да смени питиета.
                              Наздраве, свато!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение

                                Ни съм махнаджия, ма ни обичам таквоз, ма по-добре от без хич, тъй ,че благодаря все пак.
                                Пий, пий, това е лек, не е за кеф.

                                Коментар

                                Working...
                                X