IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
    Абе, нема ли почерпи некой за бележитата дата. Днес е извънредния, 366-ия ден в годината за разпиване. Веднъж на 4 години е, рядко събитие като Олимпиадата. Излагате се. Хайде, слагайте масата.
    Сипи нещо силно, че от коментарът ти в темата за вируса, рязко ми се отвори глътката.
    Наздраве, Мрънкало!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Абе, нема ли почерпи некой за бележитата дата. Днес е извънредния, 366-ия ден в годината за разпиване. Веднъж на 4 години е, рядко събитие като Олимпиадата. Излагате се. Хайде, слагайте масата.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Добро утро !
        Имам една препоръка към мъжете в Кръчмата.....( хеле към Тарантул...)
        Пазете се не от короната на вируса а от короната от еленовите рога...
        Наздраве !
        Еййй, друго си е да чуеш съвет от стар и препатил чиляк. Благодарим, Чиче! Разкажи сега некой спомен как са те коронясвали с рога. Начката го удари на уволнение и в другата тема разправяше спомени за Спи-одина, та и аз му ударих едно рамо с мили спомени. Сега пък ти ще се разделиш със зрелостта като открехнеш как са ти острили рогата. Старост - радост от свежи спомени!

        Коментар


        • Добро утро !
          Имам една препоръка към мъжете в Кръчмата.....( хеле към Тарантул...)
          Пазете се не от короната на вируса а от короната от еленовите рога...
          Наздраве !
          Last edited by 4i40; 28.02.2020, 13:46.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ход Разгледай мнение
            Не съм идвал скоро, но вие си шъткате яко.НАЗДРАВЕ
            Наздраве, ма да беше почерпил. Ний напоследък се черпим с любезности и красни епитети, щото по-интересно, но ни пресъхнаха устите.

            Коментар


            • Не съм идвал скоро, но вие си шъткате яко.НАЗДРАВЕ
              Last edited by ход; 27.02.2020, 22:21.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Аз и през летните месеци ходя повече от теб
                Наздраве, Мрънкало!
                Ти си разхождащо се дрънкало.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Единствено защото ходиш повече от мен в тея зимни месеци. А подлостта може и да изтощава. Особено кога не успее да се реализира поради подхояща съпротива на обекта на увреждане. Наздраве, Дрънподлярче!
                  Аз и през летните месеци ходя повече от теб
                  Наздраве, Мрънкало!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Язе! Щот съм жена, плюс това - коварна, подла и подмолна.
                    Наздраве, Мрънкало!

                    П.П. По-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието не спира да пие клеевата тинктура, ама един вятър да повее и той започва да подсмърча. Ся ще му добавя и малко извлек от златовръх у бъркоча.
                    Единствено защото ходиш повече от мен в тея зимни месеци. А подлостта може и да изтощава. Особено кога не успее да се реализира поради подхояща съпротива на обекта на увреждане. Наздраве, Дрънподлярче!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                      Ни става със сироп от бъз - децата го пият вече не знам коя поредна година, отделно прополис и дъра-бъра - като се наврат в микробилогичното бойно поле, наречено детска градина, и макс за 2-3 седмици дават фира и викам бабите Аз пия уиски и съм по-здрав. Ма на теб няма да ти дам, щото съм под карантина.
                      Наздраве!
                      За децата е полезно да боледуват. Изграждат имунитет. И ги пускай да играят в пясъчник. Само кучетата да не са го осрали. Сливиците било добре да останат. Но ако пречи на дишането, трябва се махне. Още помня колко бая сладолед изядох на три-четири годинки. И операцията помня. Голямо дране и вопли бяха. Ще да е била само с местна упойка.
                      Last edited by Trakatrak; 27.02.2020, 18:06.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        Благодаря за съвета, имам такава идея, само дето ме притеснява, че плуването прави жените не особено женствени с този развит гръден кош тип кофа Но го имам за на в предвид де. Едното има и трета сливица, та за там се чудя още да я махаме ли, какво да правим, щото с нея си се мъчи здраво горкото, ма това са други дертове. Все още не съм достигнал нивото на кума ми, който също има две щерки и на първата си даваше бира от горе-длу едногодишна възраст - за мен е луд, но той си се кефи, а и на детето му харесва. та затова си пия сам уискито, не са пораснали още
                        наздраве
                        Прав си донякъде за формата на тялото, но не е задължително да стане така. Явно тренировките по плуване трябва да са умерени и съчетани с друг спорт.

                        Кльощавият тренираше с едно девойче, бяха капитани - той на момчешкия,тя момичешкия отбор. Заедно тренираха и волейбол. В 7 клас пътищата им се разделиха - моят отиде да учи у МГ-то, девойката избра спортно училище. Все още поддържат топла връзка и си чатят у нета.

                        Преди няколко месеца кльощавия ми показа последните снимки на девойката / тя учи в НСА/ - модел е и редовно участва в разни реклами. Тялото й е изваяно, женствено, лицето й е също много приятно ... Хубаво дете.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Дъра - бъра, и ний деца сме гледали. По-кльощавият до 5-та си година беше в група от 15 ромчета, 3 турчета и 2 българчета. От тогава е напред с чуждите езици, явно и с имунитета.

                          Кога се прибрахме у хабитатя директно го натирих да ходи на плуване. Пет дни в седмицата, треньорите ръце бяха вдигнали от него. После хандбал, волейбол и футбол ... През есента и зимата пиеше по една глобула осцилококцинум всяка събота. Напоследък прочетох, че от него полза нямало.

                          Твоите принцеси са малки, но ако ми позволиш да ти дам съвет - когато му дойде времето, запиши ги на плуване. Никое дете от отбора на кльощавия не боледуваше.
                          Благодаря за съвета, имам такава идея, само дето ме притеснява, че плуването прави жените не особено женствени с този развит гръден кош тип кофа Но го имам за на в предвид де. Едното има и трета сливица, та за там се чудя още да я махаме ли, какво да правим, щото с нея си се мъчи здраво горкото, ма това са други дертове. Все още не съм достигнал нивото на кума ми, който също има две щерки и на първата си даваше бира от горе-длу едногодишна възраст - за мен е луд, но той си се кефи, а и на детето му харесва. та затова си пия сам уискито, не са пораснали още
                          наздраве
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                            Ни става със сироп от бъз - децата го пият вече не знам коя поредна година, отделно прополис и дъра-бъра - като се наврат в микробилогичното бойно поле, наречено детска градина, и макс за 2-3 седмици дават фира и викам бабите Аз пия уиски и съм по-здрав. Ма на теб няма да ти дам, щото съм под карантина.
                            Наздраве!
                            Дъра - бъра, и ний деца сме гледали. По-кльощавият до 5-та си година беше в група от 15 ромчета, 3 турчета и 2 българчета. От тогава е напред с чуждите езици, явно и с имунитета.

                            Кога се прибрахме у хабитатя директно го натирих да ходи на плуване. Пет дни в седмицата, треньорите ръце бяха вдигнали от него. После хандбал, волейбол и футбол ... През есента и зимата пиеше по една глобула осцилококцинум всяка събота. Напоследък прочетох, че от него полза нямало.

                            Твоите принцеси са малки, но ако ми позволиш да ти дам съвет - когато му дойде времето, запиши ги на плуване. Никое дете от отбора на кльощавия не боледуваше.
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Драга Како, цела зима пия сиропче от чер бъз. Ка смяташ, кой е с по-висок имунитет? Наздраве, Дрънимунке!
                              Ни става със сироп от бъз - децата го пият вече не знам коя поредна година, отделно прополис и дъра-бъра - като се наврат в микробилогичното бойно поле, наречено детска градина, и макс за 2-3 седмици дават фира и викам бабите Аз пия уиски и съм по-здрав. Ма на теб няма да ти дам, щото съм под карантина.
                              Наздраве!
                              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Драга Како, цела зима пия сиропче от чер бъз. Ка смяташ, кой е с по-висок имунитет? Наздраве, Дрънимунке!
                                Язе! Щот съм жена, плюс това - коварна, подла и подмолна.
                                Наздраве, Мрънкало!

                                П.П. По-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието не спира да пие клеевата тинктура, ама един вятър да повее и той започва да подсмърча. Ся ще му добавя и малко извлек от златовръх у бъркоча.
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X