IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

    Това го ядохме при троенска сливова, оттогава с чичо ни се гади още като я помиришем
    Едно сипване за изгорялата душа !?

    Ама сте убавци ...
    Наздраве, Преци!
    Last edited by tnm; 18.03.2020, 18:53.
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

      Абе мани ...вчера на ташак ми продадоха цял процент от капитала И сега ще трябва да дистрибутирам
      Това го ядохме при троенска сливова, оттогава с чичо ни се гади още като я помиришем
      Едно сипване за изгорялата душа !?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Ще рече оцетляк с аромат на фалит ли?
        Абе мани ...вчера на ташак ми продадоха цял процент от капитала И сега ще трябва да дистрибутирам
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          А така, дойдохме си на думата. Ама ти ще си отговорник по производството, аз ще организирам доставките със Спиди, а целокупната кръчма ще пие и благославя.
          наздраве!
          A кашкавал от Булгартабак ще взимаме щото само това произвеждат ... А никой не си признава, че има акции там в момента
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
            ТАка.....начи....виното в тая Кръчма требва да е само от "Тодоров" АД.... викам аз........
            Ще рече оцетляк с аромат на фалит ли?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
              ТАка.....начи....виното в тая Кръчма требва да е само от "Тодоров" АД.... викам аз........
              А така, дойдохме си на думата. Ама ти ще си отговорник по производството, аз ще организирам доставките със Спиди, а целокупната кръчма ще пие и благославя.
              наздраве!
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Ко става, ва, Мрънкало!? Да не се наложи да ти бая протиф уплах?
                Наздраве!
                Ами, ти си бай, бай, докат те сложа в торбата и после в реката. Да не хабиш намалявашите припаси. А ти се обади от Тулча, Измаил или Килия. Може и от Одеса, ако си се уредила да станеш редови член на одеската мафия. На емфие да ти е. По-точно махорка.

                Коментар


                • ТАка.....начи....виното в тая Кръчма требва да е само от "Тодоров" АД.... викам аз........
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Как е лечението бре ?
                    Опукахте ли вече по 30 гр ?
                    Д'рътия Тарантул пак е лежал цял ден на хамака и няма време се похвали, че е обработил 3 м2 .....
                    Наздраве !
                    Къф хамак, бе, радвам се на столичната пустота. Снощи на слънчице по парка бая народ има, де. Като се стопли не могат го удържат народа.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                      Тянке, туканка пишем за пиене...Тва да не ти е сайт за запозннства, та да обещаваш по няколко пъти....

                      Наздраве, tnm !
                      Мчи докато си напълня водната чаша с ваксина, найш колко пъти по 30 гр. сипвам?
                      Наздраве, 4i40!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Няколко пъти. Зер, реимунизация си трябва.
                        Наздраве, 4i40!
                        Тянке, туканка пишем за пиене...Тва да не ти е сайт за запозннства, та да обещаваш по няколко пъти....

                        Наздраве, tnm !

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                          mmm 3 x30, как звучи, ))
                          Чичо, видях че зхбг се е избушило на 10 ст. А фпп се е избушило на 3 пъти над зхбг.!!!
                          Според мен е пазарна аномалия,!! ! ...и не би трябвало да е така, но така са си го постлали от зхбаг
                          Според мен е НЕпазарна аномалия.....Раздадоха го, продадоха го, разпарчетосаха го, обезкървиха го, анатемосаха го, кюсперосаха го ( от кюспе - захранка за шарани ...).
                          Мистър Каназирев или Керезов ( забравих му вече името ) не се е появявал отдавна....
                          За какво ли му е да се 'аби с акционерски проблеми....Какво го еня цената на акциите ... Напомня ми за черепа, дето беше казал - какво ме еня за ония алчни акционери в холдин пътища...Бедните да го ду.ат.. - Пардон - това го изрече Цветан Василев...в трамвая..( тогава нямаше метро..).
                          Честно казано - ужасно ми е гадно да го слагам в тази кошница ....Като съм чувал какво дърто работливо магаре е...От тези дето ги товарят, товарят, та накрая им се подгънат краката и опънат ушите.....

                          пп Ако стигне Тодоров и Бенча, ще купя още малко ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            Как е лечението бре ?
                            Опукахте ли вече по 30 гр ?
                            Д'рътия Тарантул пак е лежал цял ден на хамака и няма време се похвали, че е обработил 3 м2 .....
                            Наздраве !
                            Няколко пъти. Зер, реимунизация си трябва.
                            Наздраве, 4i40!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                              По целесъобразност, тнм, по целесъобразност Според мен най-добре от всички се псравя дедо Вълчо-34 - той се жабури стабилно за дезинфекция и после преглъща с удоволствие. Апропо, дядо ми, дветла му памет, правеше също в продължение на целия си живот (или поне тази част от него, в която и аз съм бил на белия свят с него) - сутрин една 50-грамка за дезинфекция на устата и стомаха, наобяд една каничка вино и две ракии, на вечеря - като на обяд. И винаго казваше - аз не пия по една чаша, но пия с една чаша Един развален зъб нямаше, когато почина, а никога не си е мил зъбите - само дезинфекция сутрин, обед и вечер.

                              Та наздраве и повече усмивки в хабитата
                              Щом ще е по целесъобразност - начи ще го пием.
                              Наздраве, хаджи Грую!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                Как е лечението бре ?
                                Опукахте ли вече по 30 гр ?
                                Д'рътия Тарантул пак е лежал цял ден на хамака и няма време се похвали, че е обработил 3 м2 .....
                                Наздраве !
                                mmm 3 x30, как звучи, ))
                                Чичо, видях че зхбг се е избушило на 10 ст. А фпп се е избушило на 3 пъти над зхбг.!!!
                                Според мен е пазарна аномалия,!! ! ...и не би трябвало да е така, но така са си го постлали от зхбаг

                                Коментар

                                Working...
                                X