IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Засрами се от себе си! Дедо Матейко те разкри какво си или не си. Бе, това за зидаромазачите за теб ли се отнасяше? Да не си некоя масонка? Наздраве, Дрънйелминатке!
    Олиги /от олигофрен/, ний с него ще се разберем по хабитатски! Не мое да ни се месиш на приказката!
    Наздраве!

    Плюс туй не ги чуваш символите на числата
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
      Аре банда, ето го мезето [ATTACH=CONFIG]n3564576[/ATTACH]
      Благодаря! На това вълчо мезе ще си налея чаша вино.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Гледам приповдигнато настроение навсякъде.
        Ха . Назраве.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


          Не ли те срам бре ..!!!
          Да ме разкриеш публично.....

          Наздраве !

          пп Не знам какво правите в тез времена на изолация, но пиенето не помага...Вдигам дозата всяка вечер ( ужастт, сега станаха 75 гр), но ситуацията ескалира......Като мина покрай "съкровището," ръцете ми се свиват около шията ѝ ( виртуално...)
          За всеки случай прибрах ножовете от плота, щот не знам как импулсивно може да ми резне гръцмуля.....
          Кой? Аз? Моя милост само предизвика главния оценител на републиката да те прецени и оцени. И той го направи.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Отрепка си ти,
            ... Справка у коронованата тема си направи какво представляваш ти.

            Не ли те срам бре ..!!!
            Да ме разкриеш публично.....

            Наздраве !

            пп Не знам какво правите в тез времена на изолация, но пиенето не помага...Вдигам дозата всяка вечер ( ужастт, сега станаха 75 гр), но ситуацията ескалира......Като мина покрай "съкровището," ръцете ми се свиват около шията ѝ ( виртуално...)
            За всеки случай прибрах ножовете от плота, щот не знам как импулсивно може да ми резне гръцмуля.....

            Коментар


            • Аре банда, ето го мезето
              Click image for larger version

Name:	fooddmm_750 x450_340.jpg
Views:	1
Size:	23.7 КБ
ID:	3564576

              Last edited by maverik; 24.03.2020, 18:29.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Не мож ма прелъга! Правилото за навалицата продължава да важи с пълна сила
                Наздраве, Мрънкало!
                Засрами се от себе си! Дедо Матейко те разкри какво си или не си. Бе, това за зидаромазачите за теб ли се отнасяше? Да не си некоя масонка? Наздраве, Дрънйелминатке!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Тъй и тъй си се разстроил - сложи и някво мезе на масата.
                  Наздраве, maverik!
                  Отивам да наредя и мезето.
                  Ядоса ме картофа и го забравих.
                  Наливай и наздраве!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                    Не бре....
                    Щот се чувства кът млад ат ( за разплод ..)
                    Дрътия кон преди него го кара на "а и б ", а останалото е за ата....

                    пп Само да направя уточнение...Пиша по принцип.....Туканка млади кобилки и дърти коне НЯМА....ЕЕЕ и атовете са кът..

                    Наздраве !
                    Отрепка си ти, долна пияница с каруцарски език..... Справка у коронованата тема си направи какво представляваш ти.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
                      Ай наздраве, че короните и шофера ми образуват само нерви.
                      Ма нали е криза... Слагам едно тюламорче само на тезгяха и наливайте.
                      Наздраве!
                      [ATTACH=CONFIG]n3564544[/ATTACH]
                      Тъй и тъй си се разстроил - сложи и някво мезе на масата.
                      Наздраве, maverik!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Ай наздраве, че короните и шофера ми образуват само нерви.
                        Ма нали е криза... Слагам едно тюламорче само на тезгяха и наливайте.
                        Наздраве!
                        Click image for larger version

Name:	product_1380.jpg
Views:	1
Size:	50.8 КБ
ID:	3564544

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Аз съм на "а" и "б". Чиче след мен ще довършва и намазва. Щото се прави на младеж тоя дедунгер.
                          Не бре....
                          Щот се чувства кът млад ат ( за разплод ..)
                          Дрътия кон преди него го кара на "а и б ", а останалото е за ата....

                          пп Само да направя уточнение...Пиша по принцип.....Туканка млади кобилки и дърти коне НЯМА....ЕЕЕ и атовете са кът..

                          Наздраве !

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Ма, ний с Чичи сме комбина, ма. Крепим се един друг на стари години - аз на 25, той на 95, средно 60. Затова аз почвам, той завършва, щото вече трудно заспива. Да стигне до края, де. За качеството гаранция не давам. А ти де си видела такъв от "а" до "я". От поканата, през букетчето, та чак до кафето в леглото и извозването до вратата. Е, рядко се среща таков. И да се срещне, съвсем ще ти досади. Все покрай полата ти да се върти. Наздраве, Дрънплисе!
                            Не мож ма прелъга! Правилото за навалицата продължава да важи с пълна сила
                            Наздраве, Мрънкало!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Тая да я забрайш! При мен или от "а" до "я" или никво надигане на полата.
                              Наздраве, Мрънкало!
                              Ма, ний с Чичи сме комбина, ма. Крепим се един друг на стари години - аз на 25, той на 95, средно 60. Затова аз почвам, той завършва, щото вече трудно заспива. Да стигне до края, де. За качеството гаранция не давам. А ти де си видела такъв от "а" до "я". От поканата, през букетчето, та чак до кафето в леглото и извозването до вратата. Е, рядко се среща таков. И да се срещне, съвсем ще ти досади. Все покрай полата ти да се върти. Наздраве, Дрънплисе!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                                Убаво, ама като си рекъл "а", мож ли стигна до "я"!?
                                Наздраве, Мрънкало!
                                Значии... 30 букви — 30 действия.

                                Поразгледах я азбуката след толкова години пак, замислих се върху тях.
                                https://bg.m.wikipedia.org/wiki/%D0%...83%D0%BA%D0%B0

                                Направиха ми, от тая гл. точка, впечатление и замисляне некои от най-долния ред.
                                Например действието "хъ". Хъмм...
                                ​​А "цъ", "шъ", "штъ"?
                                Видях, че има и "и кратко", "ер малък"...
                                Има и "ер голям".

                                Също като на Груйо, и мен щукна един виц.
                                Компания мъже споделят кой колко пъти го може на едно лягане. Били стари авери, та не се лъжели: кой не на всяко лягане може, кой един път... хеле един се похвалил с два пъти... Настанала тягостна пауза, гледали се малко гузно.
                                "А аз мога шест пъти!" — изцепил се един. "Три пъти напред и три пъти назад".

                                Коментар

                                Working...
                                X