IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
    нали коняците го правят за пари..
    Бе за коняци не знам, но ромове съм виждал.

    Коментар


    • Тънимъни, имам тук една дамаджанка мавруд, зер, не помагало много срещу корони, но пък е кеф да се употребява по предназначение. В миналия век се наложи да се кръводарява спешно - показах картончето и.... нема кръвно, нема разпит .... вероятно все пак са проверили групата сигурно. Сигурно има лекарства, за които е скъпо да се чисти донора, може би се опасяват от лъжа при заявяване на лекарствата - нали коняците го правят за пари...Наздраве! Кой каквото му е на сърце - наздраве!
      И това ще мине ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Значи ще ми се виждаш двойна. Особено ако дашно почерпиш доволно. Наздраве, Дрънчерпня!
        Ти с една срещаш трудности, какво остава да ти се явят две.
        Наздраве, Мрънкало!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
          [ATTACH=CONFIG]n3568201[/ATTACH]
          Наздраве , Грую !
          Наздраве, Леля, все да сме здрави - и физически, и психически, че около мен взеха да сдават багажа психически. Ма нищо, лечимо е, просто трябва повече и по-редовно
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Click image for larger version

Name:	images (3).jpg
Views:	1
Size:	8.2 КБ
ID:	3568201
            Наздраве , Грую !

            Коментар


            • Ахмака ви помахва от хамака и ви пожелава да не се пропивате съвсем, щото пада имунитетът. Чиче вече пропадна до 1х75. Дава лош пример на Кака, която досега блееше на малко ромче с лимонче. Сега иска цел ром с китка мента зад ухо. Срам!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Имаш право на избор
                Наздраве, Мрънкало!
                Значи ще ми се виждаш двойна. Особено ако дашно почерпиш доволно. Наздраве, Дрънчерпня!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Коя от двете си, Каке? И на двете ми мязаш. Наздраве, Дрънпевачке!
                  Имаш право на избор
                  Наздраве, Мрънкало!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Що заради мен!? Нали рекох някой друг да сбере боклука, а аз ще го запаля? Ама всичко се скатава и чака само питиета и мезетата.
                    Наздраве, Мрънкало!

                    https://www.youtube.com/watch?v=xfmZ...&start_radio=1
                    Коя от двете си, Каке? И на двете ми мязаш. Наздраве, Дрънпевачке!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      Добро утро !

                      "Опитайте един изключителен за българския пазар продукт - шоколад с конопен протеин"
                      За tnm с малко сладко от портокалови корички и един тъмен ром .....( да се подразбира като питие..)

                      Спокоен ден !

                      пп Вчера бях до работата и днес ме боли сливицата...( що само едната ич, не знам) Не мога да я пипна - надута и болезнена....Мажа с йод, мед и сода и т.н., но чакам короната да ме излекува, окончателно...



                      С този конопен протеин съвсем весело ще я подкараме карантината.
                      Наздраве, 4i40!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Добро утро !

                        "Опитайте един изключителен за българския пазар продукт - шоколад с конопен протеин"
                        За tnm с малко сладко от портокалови корички и един тъмен ром .....( да се подразбира като питие..)

                        Спокоен ден !

                        пп Вчера бях до работата и днес ме боли сливицата...( що само едната ич, не знам) Не мога да я пипна - надута и болезнена....Мажа с йод, мед и сода и т.н., но чакам короната да ме излекува, окончателно...




                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Останахме си без огън зарад теб. Ще те карантинирам откъм Хенеси-то на Дедо Вълчо. Наздраве, Дрънизолатке!
                          Що заради мен!? Нали рекох някой друг да сбере боклука, а аз ще го запаля? Ама всичко се скатава и чака само питиета и мезетата.
                          Наздраве, Мрънкало!

                          https://www.youtube.com/watch?v=xfmZ...&start_radio=1
                          Last edited by tnm; 25.03.2020, 22:00.
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Одеве се майтапя с едни "момичета" и сега поглеждам какво съм пожелал - да се чуем и по времето на резултата от Благата вест; Та като се усетих, дали няма да живне малко населението към Коледа - зер, при една авария на електриката в Сан Франциско за 36-38 часа, не си спомням коя година беше - след9 месеца - те ти булка Бейби Бум!
                            А, наздраве! Кой Хенеси, кой Сунгурларска, те така!
                            Last edited by Вълчо-34; 25.03.2020, 21:03.
                            И това ще мине ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              С тая карантина съвсем "изтървах козите". Добре ме светна, че днес 25.03, не че ще фана пътя да тръгна из горите и да се натъкна на някоя самодива, де.
                              Наздраве, Мрънкало!

                              Кака я мързи. Нека някой друг да измете и натрупа боклука, а аз ще драсна клечката.
                              Останахме си без огън зарад теб. Ще те карантинирам откъм Хенеси-то на Дедо Вълчо. Наздраве, Дрънизолатке!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                                Само минавам, да не би нещо храмът да е в немилост, мернах нещо по други теми.
                                ТРАКИ, особено ти благодаря за прекрасната снимка!!! От мен имаш едно шише Хенеси ХО, когато пожелаеш!!! Наздраве и да дочакаме резултатът от Благата вест!
                                Щом даваш. А снимката я пуснах, що поверието било, че за добро и здраве трябвало на днешния ден да се види хвърчащ щърк, а не лежащ или клечащ. Здрави да сме цялата година! Дори да ни се лепне и да станем заразоносители.
                                Last edited by Trakatrak; 25.03.2020, 18:11.

                                Коментар

                                Working...
                                X