IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Траки, да не ти е името Авраам, та черпиш днес?
    И това ще мине ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
      Насам народе, насам, Кака ще черпи, богато ще почерпи и после ще игра белиденс на масата. Не се бутайте, за всички ще има, какината безлимитна кредитна карта е у мен. Седайте на масите, увисвайте покрай бара и поръчвайте кой-кво му се ще. Празник е днес. Лъжливата Кака празнува и ний на неин гръб. Честит 1 април!
      Как си бре ?
      Кво купи бре ? Измръзнаха ли ти кунките ?

      Айде, че аз трябва да слагам масата.....

      Наздраве !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
        Добро утро!
        На шега на майтап, на 01,04. осъмнахме със сняг. Сега чакаме около камината Арахната да се размърда, да зареди масата и за почерпи за здравето на шегаджиите български историци.
        Наздраве!
        Арахната му простинала главата през нощта, що изведнъж свил студ, а печката до главата му на слаба степен пусната. И докато се усети, изтръпнала му десната страна на тиквата. Но да подгони лъжливите вещици на празника им, че да ги разгони, още има сили. На 1 април требва се надлъжат вещите бабички, та да са мирни и кротки целата година.

        Коментар


        • Насам народе, насам, Кака ще черпи, богато ще почерпи и после ще игра белиденс на масата. Не се бутайте, за всички ще има, какината безлимитна кредитна карта е у мен. Седайте на масите, увисвайте покрай бара и поръчвайте кой-кво му се ще. Празник е днес. Лъжливата Кака празнува и ний на неин гръб. Честит 1 април!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Слаба работа Тоз вирус явно скапва и психиката.
            Наздраве!
            Тогава ти ще минаваш линията и ще помагаш с физиката...
            Наздраве !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


              Абсолютно...Бях забравил за тази екстра на пенсионерите....

              Наздраве !

              пп Как е КПП-то ... Алъш - вериша върви ли ...?
              Слаба работа Тоз вирус явно скапва и психиката.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                И ти да си жив и здрав!

                Аз като гледам часовника, Арахната най-вероятно се е възползвал от възможността да отиде на напазарува в интервала от 08:30 до 10:30 кога на младите като теб и мен не им е позволено да се мотаят из магазините
                Наздраве, 4i40!

                Абсолютно...Бях забравил за тази екстра на пенсионерите....

                Наздраве !

                пп Как е КПП-то ... Алъш - вериша върви ли ...?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                  Добро утро !
                  На климатика ми има 10 см сняг....Това ако не е първоаприлска шега на природата с нас, здраве да е..
                  Ако съм разбрал широката душа на Тарантул, ще се оправдае, че не можа да отиде до магазина в този сняг и тъй като имах неблагоразумието да заявя, че почвам да си чествам РД на 01.04, ракията ще е от мен ...( малко, но от сърце...)

                  Наздраве за Тарантул ! Да ни е жив и здрав, прав и корав !
                  И ти да си жив и здрав!

                  Аз като гледам часовника, Арахната най-вероятно се е възползвал от възможността да отиде на напазарува в интервала от 08:30 до 10:30 кога на младите като теб и мен не им е позволено да се мотаят из магазините
                  Наздраве, 4i40!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                    Добро утро!
                    На шега на майтап, на 01,04. осъмнахме със сняг. Сега чакаме около камината Арахната да се размърда, да зареди масата и за почерпи за здравето на шегаджиите български историци.
                    Наздраве!
                    Добро утро !
                    На климатика ми има 10 см сняг....Това ако не е първоаприлска шега на природата с нас, здраве да е..
                    Ако съм разбрал широката душа на Тарантул, ще се оправдае, че не можа да отиде до магазина в този сняг и тъй като имах неблагоразумието да заявя, че почвам да си чествам РД на 01.04, ракията ще е от мен ...( малко, но от сърце...)

                    Наздраве за Тарантул ! Да ни е жив и здрав, прав и корав !

                    Коментар


                    • Добро утро!
                      На шега на майтап, на 01,04. осъмнахме със сняг. Сега чакаме около камината Арахната да се размърда, да зареди масата и за почерпи за здравето на шегаджиите български историци.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Направо ще се избиете кой да почерпите на 01.04. От сега започвам за точа ножа за мръвките.
                        Наздраве, Мрънкало!
                        Ще има, ще има, за теб специално много ще има. Наздраве, Дрънлакомнице!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                          Жаден и гладен си останах. Тая кака зле ти влияе. Учи те на пости и да не посрещаш гости прости. Барем едно агънце да беше сложил, че ми е заблеало за великденска трапеза, па може да предвари. И не ни минавай с тоа номер, че на 1 април ще почерпиш. Тогава е мой ред.
                          Направо ще се избиете кой да почерпите на 01.04. От сега започвам за точа ножа за мръвките.
                          Наздраве, Мрънкало!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                            Благодаря !

                            Почвам да празнувам рожденния ден на 01.04, с надеждата, че мога да излъжа онази с косата.....

                            А дали, но надали....

                            пп Напи ли се бре..? Толкуз черпене не е било от моя страна..
                            Жаден и гладен си останах. Тая кака зле ти влияе. Учи те на пости и да не посрещаш гости прости. Барем едно агънце да беше сложил, че ми е заблеало за великденска трапеза, па може да предвари. И не ни минавай с тоа номер, че на 1 април ще почерпиш. Тогава е мой ред.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Що да се къпеш? Тя ти е като метреса, а ти си като Луй 14-ти. А той се къпел веднъж годишно.
                              Честит рожден ден! Дано ти се размине смръзването на реколтата, ама надали. Идват -6 гр.
                              Благодаря !

                              Почвам да празнувам рожденния ден на 01.04, с надеждата, че мога да излъжа онази с косата.....

                              А дали, но надали....

                              пп Напи ли се бре..? Толкуз черпене не е било от моя страна..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Добро утро, 4i40!

                                По-едрата 1/3-та пита, когато не прескачаш до спалнята с липсата на декларация ли се оправдаваш или с натоварения график на КПП-то?
                                Наздрав
                                е!


                                Tуй КПП и с бронебойно куршуми не мож го проби....

                                Наздраве !

                                Коментар

                                Working...
                                X