IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    https://www.youtube.com/watch?v=sHc3EX67GBE

    Един поздрав за младежа Тарантул....
    Горещо благодара! Както за признанието, така и за подаръка, де си ми подготвил. Певачката ти я оставям, другарчетата също, но другарките ще употребя по предназначение. Може си запазиш банските костуми. Прати ги по обувки и шляпки.

    Коментар


    • https://www.youtube.com/watch?v=sHc3EX67GBE

      Един поздрав за младежа Тарантул....

      Коментар


      • Общо взето склерозата е по-добре от паркинсон.....
        И това ще мине ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          И ти взе да повтаряш кат Арахната. Малеййй, деменция налегна част от клиентелата на Кръчмата.
          Наздраве, 4i40!
          Ай ся, ти кът стара баба започна да се се жалваш от повторенията.....

          Инвестора не искаше да ми приема поста и аз натисках, натисках....та затова....

          пп Дименсията е убаво нещо - ни помниш кога, ни с кого, ни колко пъти....

          Наздраве, tnm !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

            Аааа, не само неговата фантазия...
            И аз си мисля, че ако за тоз прасец вържа едно рало, найш ли колко работа ще се овърши на нивата....?

            Не мрънкам много ноо, Наздраве !

            пп Гъткането е забранена тема....Виж за гушкане може да се хортува....
            И ти взе да повтаряш кат Арахната. Малеййй, деменция налегна част от клиентелата на Кръчмата.
            Наздраве, 4i40!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Забелязвам, че тоя прасец твърде много вълнува въображението ти. Дан вземеш се гътнеш от напорите на фантазиите
              Наздраве, Мрънкало!
              Аааа, не само неговата фантазия...
              И аз си мисля, че ако за тоз прасец вържа едно рало, найш ли колко работа ще се овърши на нивата....?

              Не мрънкам много ноо, Наздраве !

              пп Гъткането е забранена тема....Виж за гушкане може да се хортува....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Не я е срам! Най-редовно и регулярно - въднъж месечно, наливам й ром или акъл, а тя се жалва на всеослушание. Ше си взема и рома, и акъля, да видим кви ше ги прави тогаз. Сигурно ше мисли с римския си прасец.
                Забелязвам, че тоя прасец твърде много вълнува въображението ти. Дан вземеш се гътнеш от напорите на фантазиите
                Наздраве, Мрънкало!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Нещо много се навъдиха тез, де чакат да ги черпят. Мисля, че аз, ти и Арахната сформираме групичка с предостатъчно участие.
                  Наздраве!
                  Не я е срам! Най-редовно и регулярно - въднъж месечно, наливам й ром или акъл, а тя се жалва на всеослушание. Ше си взема и рома, и акъля, да видим кви ше ги прави тогаз. Сигурно ше мисли с римския си прасец.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от поп Аврам Разгледай мнение
                    От дълъг път идвам и видяха немощните ми очи вече стара пивница и чух гласа Господен: влез Авраме вътре. И влязох аз. А вътре пивницата празна. И седнах аз и ето чакам да влезе некой та да почерпи божия служител с блага ракийка та да намокря изсъхналите си устни. И чакам аз. А никой вече час не влиза.
                    Дедо попе, чи да се беше провикнал, що они сите пиеници се заврели у избата и скришом точат в уста направо от канелките. Малце требва ги стреснеш, га че ли Сам Господ говори от твойта уста и ги порицава, че не заделят за божите служители. Пък после им раздай по една индулгенция срещу неколко весели бутилки и ги пусни да танцуват по масите. Това последното за пеперудките го казвам, де пърхат покрай моите паяжини и ме дразнат, щото само луксозни напитки тражат - разни ромбове, конаци и други фигури и градежи. А който те не слуша - "Анатема" и на кладата. Вещици всекакви тука, аммаа-ха!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Нещо много се навъдиха тез, де чакат да ги черпят. Мисля, че аз, ти и Арахната сформираме групичка с предостатъчно участие.
                      Наздраве!
                      Aaaa, нее !
                      Аз черпя по 20 гр 1-2 пъти в годината, но през година....
                      По-тежката част от семейството да те помачка малко....
                      Наздраве !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Наздраве!

                        Днес такъв дъжд ме валя ... Беше облачно още от сутринта, ама към 14 часа така го изсипа, га че с ведрото го ливна.
                        Тук, тези дни, всеки ден! Здраво вали, после раздуха и даже бате Райко се показва!
                        Хайде по едно коняче, така за приспиване...
                        И това ще мине ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          Да ме извиняваш Отче, но нещо си се объркАл....
                          Като си открил светия дух в Кръчмата, ще отвориш портите с крак и ще сложиш на масата питиета по предпочитания....
                          Наздравето, ние ще го кажем.!
                          Нещо много се навъдиха тез, де чакат да ги черпят. Мисля, че аз, ти и Арахната сформираме групичка с предостатъчно участие.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                            О, банда, тук весело, а! Дядо поп ако нема ракия, може пък да има озвучителни тела, нещо тонколонки.
                            Все пак, наздраве на обичайните пиьеници!
                            Наздраве!

                            Днес такъв дъжд ме валя ... Беше облачно още от сутринта, ама към 14 часа така го изсипа, га че с ведрото го ливна.
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                              О, банда, тук весело, а! Дядо поп ако нема ракия, може пък да има озвучителни тела, нещо тонколонки.
                              Все пак, наздраве на обичайните пиьеници!
                              Дедо Поп да не се скатава, а да викне по ракийчица!
                              Click image for larger version

Name:	Manastirska_rakiq_07L.jpg
Views:	1
Size:	12.6 КБ
ID:	3604929


                              Наздраве кръчмата!

                              Коментар


                              • О, банда, тук весело, а! Дядо поп ако нема ракия, може пък да има озвучителни тела, нещо тонколонки.
                                Все пак, наздраве на обичайните пиьеници!
                                И това ще мине ...

                                Коментар

                                Working...
                                X