IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Струва ми се, че много време отделяте за мен, благодаря все пак
    Но по -добре се насочете към основното си занимание тук в Кръчмата - пиенето
    Както са казали древните гърци: "Във виното е истината" Мамка му и вино .... опс, сори

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

      Р5Х6, много ги сучеш... , А за пияната глава е най-добре, да походи пеша
      ps. Ако може да ходи, разбира се
      Стига си разсъждавал, че пак ми стана кофти, като се сетя за случката
      Да ти сипя едно питие?
      Аз съм на сокче - прасковка

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

        А за пияната глава е най-добре, да походи пеша
        ps. Ако може да ходи, разбира се
        Пропуснала е сутрешното бягане.
        Вероятно не живее в центъра, където няма условия за утринен бяг с удоволствие.

        Бързала е за работа.
        Най-вероятно трябва да спазва работно време, което също е някаква подсказка
        Last edited by R1a1; 17.06.2020, 21:17.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение
          Брюнетка съм С черна коса и зелени очи
          Ко.... Ше се проверяваме...... Нема начин....
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение
            За личността в пространството и времето.



            Литературният герой, а вероятно и неговия автор, живее на не повече от 5 минути пеша от некоя спирка на метрото, щом с тежка глава е решил да се домъкне до там, вместо направо да вземе или си поръча такси.
            От друга страна, работата му не е близо до някоя станция на метрото и няма удобен наземен градски транспорт от метрото до нея, щом героят не е продължил така, а е взел такси.

            Интересна логическа и топологическа задача да се изчисли най-вероятното местоживеене и месторабота на героя.
            Бих заложил поне на това, че работата му не е в центъра на София.

            От трета страна, наричането на офиса "кантора" говори за познаване на некои думи от българския език преди доста години или за плътна работа с руснаци. Може да я знае от възрастни колеги, а може и самият литературен герой да е възрастен. Тези мислит може да помогнат в някаква степен с определяне на вида на работа на героя.
            Р5Х6, много ги сучеш... , А за пияната глава е най-добре, да походи пеша
            ps. Ако може да ходи, разбира се
            Last edited by precakanoto; 17.06.2020, 21:10.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Таз година светлата дата се отменя, що Ковида уплаши билките, билкарите, самодивите, па най-вече вещите бабички. Освен това вали ката ден и треволяците не успяха наберат сила и аромати. Наздраве, Дрънпровалке!
              За ароматите не си съвсем прав. Еньовчето е разцъфтяло (на по-ниските места), а ароматът му е неописуемо-чуден... Лек, ефирен, свеж...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение
                За личността в пространството и времето.



                Литературният герой, а вероятно и неговия автор, живее на не повече от 5 минути пеша от некоя спирка на метрото, щом с тежка глава е решил да се домъкне до там, вместо направо да вземе или си поръча такси.
                От друга страна, работата му не е близо до някоя станция на метрото и няма удобен наземен градски транспорт от метрото до нея, щом героят не е продължил така, а е взел такси.

                Интересна логическа и топологическа задача да се изчисли най-вероятното местоживеене и месторабота на героя.
                Бих заложил поне на това, че работата му не е в центъра на София.

                От трета страна, наричането на офиса "кантора" говори за познаване на некои думи от езика преди доста години. Може да е от възрастни колеги, а може и самият литературен герой да е възрастен. Първата възможност може да помогне в някаква степен с определяне на вида на работа на героя.
                Ти да не си преродения Шерлок Холмс
                Какъв детектив, какъв талант
                Не се напъвай много - фирмата ни е в областта на финанси, счетоводство, посредничество и консултации. Позна за руските ни колеги и партньори
                П.С. В централна част на София ни е кантората, но просто не исках да вървя пеш, взех си такси
                Наздраве
                Last edited by kristina dimitrova (1); 17.06.2020, 21:09.

                Коментар


                • За личността в пространството и времето.



                  Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение
                  и снощи малко се напих

                  Събудих се в 8 часа и сутринта бях с кръгове под очите и сутрешното бягане пропуснах…. Отидох до кантората с метро и такси, въобще не бях в състояние да си карам колата…
                  Литературният герой, а вероятно и неговия автор, живее на не повече от 5 минути пеша от некоя спирка на метрото, щом с тежка глава е решил да се домъкне до там, вместо направо да вземе или си поръча такси.
                  От друга страна, работата му не е близо до някоя станция на метрото и няма удобен наземен градски транспорт от метрото до нея, щом героят не е продължил така, а е взел такси.

                  Интересна логическа и топологическа задача да се изчисли най-вероятното местоживеене и месторабота на героя.
                  Бих заложил поне на това, че работата му не е в центъра на София.

                  От трета страна, наричането на офиса "кантора" говори за познаване на некои думи от българския език преди доста години или за плътна работа с руснаци. Може да я знае от възрастни колеги, а може и самият литературен герой да е възрастен. Тези мислит може да помогнат в някаква степен с определяне на вида на работа на героя.
                  Last edited by R1a1; 17.06.2020, 21:02.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                    Ние съм Мрънкало, но все пак да попипам...
                    Ако ти се намокри бялата роба и ти стане ладно на тялото, кво праиш....Най - нормалното е да мафнеш ледената одежда и да береш билките като самодива....

                    пп Горкия Тарантул, сега ще има да обикаля Балканя, за да не изпусне такава гледка....Горкия....

                    Наздраве !
                    Благодаря за загрижеността! Смятам да си нося още един комплект дрехи. Ама ти недей казва на Арахната. Нека се шматка из баирите.
                    Наздраве, 4i40!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Не мое така, Мрънкало! Вали, не вали - аз трябва си направя кефа.
                      Ние съм Мрънкало, но все пак да попипам...
                      Ако ти се намокри бялата роба и ти стане ладно на тялото, кво праиш....Най - нормалното е да мафнеш ледената одежда и да береш билките като самодива....

                      пп Горкия Тарантул, сега ще има да обикаля Балканя, за да не изпусне такава гледка....Горкия....

                      Наздраве !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        И Господ гледаше мирно от небесния свод.... Възмути се, та ни прати дъждец и ветрец.
                        Не тълкуваш правилно.
                        Речено е - да им ръснем дъжедец, да им върви по вода (на тез пейзани)
                        Наздравичката

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                          Тъй, голема приказка рече, тарантулчо, браво, па И големия дедо Боже да ви се радва на големата идилия. Ай наздраве
                          И Господ гледаше мирно от небесния свод.... Възмути се, та ни прати дъждец и ветрец.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

                            Не съм блондинка и не съм с руса коса и сини очи
                            Брюнетка съм С черна коса и зелени очи
                            Имах предвид блондинка в интелектуален смисъл, чичювуту.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Не мое така, Мрънкало! Вали, не вали - аз трябва си направя кефа.
                              Прогони ли казаня? Надалеч ли го прогони? Крайно време беше. Запусни го тоя проклет занаят. Вземи стани градинарка като мен. Наздраве, Дрънказанджийке!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kristina dimitrova (1) Разгледай мнение

                                Чети внимателно паяче - един мъж единственото, което може да направи в един форум на една жена е да я обиди и нищо повече. Защото толкова му е интелекта. А една жена може тотално да унижи и злепостави един мъж. И то по 100 начина !!! Искаш ли да ти изпратя 10 снимки на пощата да разгледаш малко красива перфектна фигура на жена..... и да ти кажа после какво можеш да направиш като гледаш снимките ....
                                Полезен съвет : Пий си пиенето и не се заяждай с мен.... няма как да излезеш победител ....

                                П.С. Тука сме да се забавляваме и да си пием пиенето
                                В живота се справям с далеч по-страшни и брутални мъже от паячета разни
                                Скъпа, никой не иска да те обижда. Само търсим истината у теб. Тя ще ти помогне. Щото пък някой тук спекулират по навик. Ако не си разбрала, у форума сме все разни комбинатори. Така че не се засягай, ами залагай на гъвкавост и бърза реакция. за да не реализираш загуби. Наздраве!

                                Коментар

                                Working...
                                X