IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Аааа , на мен също ми се случва. Колкото до метлата, не сметаш ли вече да се модернизираш с накоя подочистачка, та да минеш на водно-водородно гориво и да си впръскваш кислород в кръвта за подмладяване, че си заприличала на чиче (известно кое чиче). Наздраве, Дрънчичка!
    Аз съм традиционалистка. Метлата е атрибут, освен средство за придвижване.
    Наздраве, Мрънкало!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      С метлата, естествестествено.
      Коментарът беше с доста повече изречения, ама Инвестор гладен - изпапа го. Домързя ме да го пренапиша.
      Наздраве, Мрънкало!
      Аааа , на мен също ми се случва. Колкото до метлата, не сметаш ли вече да се модернизираш с накоя подочистачка, та да минеш на водно-водородно гориво и да си впръскваш кислород в кръвта за подмладяване, че си заприличала на чиче (известно кое чиче). Наздраве, Дрънчичка!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Че си брат-цедка, това ясно, ще ги изцедиш. Но с кво пикираш, с метлата ли? Таз техника да не ти изиграй номер и да се отпикираш в некой комин. Здраве да е!
        С метлата, естествестествено.
        Коментарът беше с доста повече изречения, ама Инвестор гладен - изпапа го. Домързя ме да го пренапиша.
        Наздраве, Мрънкало!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Аз съм любимата братчедка на родата, бре!!! Докът разбра, че ще пикирам
          Че си брат-цедка, това ясно, ще ги изцедиш. Но с кво пикираш, с метлата ли? Таз техника да не ти изиграй номер и да се отпикираш в некой комин. Здраве да е!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Горкичките бравчеди! Сигур са се разбегали ужасени кога са видели, че се задаваш, с викове "Вещицата иде, крийте виното, че на вода ще го направи!" Здраве да е!
            Аз съм любимата братчедка на родата, бре!!! Докът разбра, че ще пикирам
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Забравяш, че по-едрата 1/3 виден чужденеций. Имаме вила с братчедите и се събираме всяко лято да купонясваме.
              Наздраве!
              Горкичките бравчеди! Сигур са се разбегали ужасени кога са видели, че се задаваш, с викове "Вещицата иде, крийте виното, че на вода ще го направи!" Здраве да е!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Каква Албена, там затварят хотелите само като те видат. Не се навъртай на скъпи хотели, щото ще разориш хората като се появиш с тез чорлави коси, с черни нокти, брадясали крака, с разни разлагащи се меса на жаби, прилепи и врабчета. После теб ще обвинят за Ковида в курорта. Не, че не ти отива.
                Забравяш, че по-едрата 1/3 виден чужденеций. Имаме вила с братчедите и се събираме всяко лято да купонясваме.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Кака на Албена и затова натирва циклоните и антициклоните в твое направление.
                  Наздраве!
                  Каква Албена, там затварят хотелите само като те видат. Не се навъртай на скъпи хотели, щото ще разориш хората като се появиш с тез чорлави коси, с черни нокти, брадясали крака, с разни разлагащи се меса на жаби, прилепи и врабчета. После теб ще обвинят за Ковида в курорта. Не, че не ти отива.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                    На мен ми прилича на твое предложение...

                    В Кавказ ли предлагаш да я водиш (на скалАта - Прометеева?

                    На Прометей имало какво да му се кълве (от орела), а кака (ти) - стройна и слаба...., орелът гладен Ще остане!!! Ама то: слаааабичко - няма кВо да му се яде!


                    По-добре да я "скачиш" на скалата на Рачо КовачО.... ГаброУци - щедри! Като минават по моста - ще я понахранят, за да заглади косъма...,да не е само кокали - като манекенките...

                    Аз да не съм Чичи, та да я водя насам-натам. Сама ше се качи до връх Ботев, ще се върже и ще се ококори, че да има какво да кълват орлите. Пък после може и оди да пишем за нея.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Кроасанче ше си кога те намажем с масълце. Засега си кифла с мак, ама дано не си с некой от продуктите на мака. Наздраве, Дрънмако!
                      Съм, съм ... Подготви се за приятни изживявания.
                      Наздраве, Мрънкало!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                        Между две запивки да се оплача от Онаа развързаната кака...

                        ...... само бели прави тая скака, ама ше я скачим за некоя скала, ка Прометей ше я скачим. И за нея митове да се разправат. След време. Сега не му е време да я възхваляваме.

                        На мен ми прилича на твое предложение...

                        В Кавказ ли предлагаш да я водиш (на скалАта - Прометеева?

                        На Прометей имало какво да му се кълве (от орела), а кака (ти) - стройна и слаба...., орелът гладен Ще остане!!! Ама то: слаааабичко - няма кВо да му се яде!


                        По-добре да я "скачиш" на скалата на Рачо КовачО.... ГаброУци - щедри! Като минават по моста - ще я понахранят, за да заглади косъма...,да не е само кокали - като манекенките...


                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                          Между две запивки да се оплача от Онаа развързаната кака. Пуснала тук некви фронтове, некви депресии и ту ни вали, ту ни напича, ту смрачено ни гледа небото как на споменатата кака й връзваме дикиш да си загуби силата и да си остане само мома габровчанка. Щото, който на хубеви хора им разваля пиенето, огън да го гори и после голема вода да го гаси. Тююююю, само бели прави тая скака, ама ше я скачим за некоя скала, ка Прометей ше я скачим. И за нея митове да се разправат. След време. Сега не му е време да я възхваляваме.
                          Кака на Албена и затова натирва циклоните и антициклоните в твое направление.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Съм кроасанче, бре!!!

                            Това с античните опити ще да е информация от "първа ръка", изхождайки от достолепната ти възраст.
                            Наздраве, Мрънкало!
                            Кроасанче ше си кога те намажем с масълце. Засега си кифла с мак, ама дано не си с некой от продуктите на мака. Наздраве, Дрънмако!

                            Коментар


                            • Между две запивки да се оплача от Онаа развързаната кака. Пуснала тук некви фронтове, некви депресии и ту ни вали, ту ни напича, ту смрачено ни гледа небото как на споменатата кака й връзваме дикиш да си загуби силата и да си остане само мома габровчанка. Щото, който на хубеви хора им разваля пиенето, огън да го гори и после голема вода да го гаси. Тююююю, само бели прави тая скака, ама ше я скачим за некоя скала, ка Прометей ше я скачим. И за нея митове да се разправат. След време. Сега не му е време да я възхваляваме.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
                                Даааа, известно време се въздържах от писане във форума. Днес реших да попрегледам популярните теми. С риск да засегна някой, но тази тема май остана единствената с нормални коментари и закачки. Това у другите .... ще се избият....
                                Иначе .... много мола да се фнимава с прадедовците, че като я гледам най-големата унука.... направо не завиждам на мама и и тате и. На коя ли майка че изгори момчето.....
                                То пак повод за наздраве!
                                Прежалила съм се вече. Сегашните девойки направо зверкини.
                                Наздраве, Вълчо-34!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X