IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Мързината на жената не е дарба, а бедствие. Но ти явно много искаш и на теб да викат Гъжа Бедствие. Само се чудя, кога видиш насаме мечката, минава ли ти мързината или и на нея обясняваш колко си надарена. Пък тя ти завижда, че не само зимен, ами и летен сън караш. При което си постила покривчица и те сервира на нея, за да си попълни зимните запаси. Здраве да е!
    Не какво да е Бедствие, а Стихийно Бедствие.

    Това с Баба Меца нещо не можах да го сфана. Някак невероятно ми се струва добичето да се довлече у пещерата и да ме провери как се излежавам на дивана с лафтопа.
    Наздраве, Мрънкало!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Ще рече, че съм си такава по рождение. Мързелът е дарба, Мрънкало. Зорла гюзелик олмаз.
      Наздраве!
      Умееш да съхраняваш енергията с мързел....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Ще рече, че съм си такава по рождение. Мързелът е дарба, Мрънкало. Зорла гюзелик олмаз.
        Наздраве!
        Мързината на жената не е дарба, а бедствие. Но ти явно много искаш и на теб да викат Гъжа Бедствие. Само се чудя, кога видиш насаме мечката, минава ли ти мързината или и на нея обясняваш колко си надарена. Пък тя ти завижда, че не само зимен, ами и летен сън караш. При което си постила покривчица и те сервира на нея, за да си попълни зимните запаси. Здраве да е!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Ще рече си вече тръшната. От немощ и прегреване. Наздраве, Дрънслънчасълко!
          Ще рече, че съм си такава по рождение. Мързелът е дарба, Мрънкало. Зорла гюзелик олмаз.
          Наздраве!
          Last edited by tnm; 09.09.2020, 16:12.
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Мечтай си ... Аз не се тръшкам, оти съм си кротко полегнала.
            Наздраве, Мрънкало!
            Ще рече си вече тръшната. От немощ и прегреване. Наздраве, Дрънслънчасълко!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
              Днес Kiro има рожден ден. Да ни е жив и здрав и да почерпи по едно!
              Да не е Тодар Жывкав?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                Еййй, благороден Тарантул....!
                Даже кога и пожелава "зло", пак на гръб да е....

                пп Тарантул, шебек да бях, пак не можех да обера всички плодове и зеленчуци де са се пръкнали в Дивото....


                Шебек не си, ми павиан, та ще береш и нема се даваш. Това пъпеши (за Кака), тикви, банани, киви (комбинацията им ясно какво дава), дори кокосови орехи от палмите ще сваляш. Юнак си ти... от Мъдегаскар или от Лисото, та ще се справиш. На Кака требва да се слагаш. Щото те държи под око, а ти щеш под чехъл да си.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от d333 Разгледай мнение
                  Да е жив и здрав!
                  А някой знае ли на колко години става?...
                  Ше илЯди
                  Ай наздраве по тоз повод
                  търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

                  Коментар


                  • Да е жив и здрав!
                    А някой знае ли на колко години става?...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                      Днес Kiro има рожден ден. Да ни е жив и здрав и да почерпи по едно!
                      Да е жив и здрав, Има ли убедително доказателство, че е рожденик днес?
                      търся преподавателка, за уроци по пиано, математика, масаж и испански

                      Коментар


                      • Днес Kiro има рожден ден. Да ни е жив и здрав и да почерпи по едно!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                          Еййй, благороден Тарантул....!
                          Даже кога и пожелава "зло", пак на гръб да е....

                          пп Тарантул, шебек да бях, пак не можех да обера всички плодове и зеленчуци де са се пръкнали в Дивото....


                          Сега го прати директно да пренарежда гредореда и да се чуди що си го пожелава по гръб
                          Наздраве, 4i40!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Нали затова ги споменавам. Дано се тръшнеш от кеф. Наздраве, Дрънзлорадке!
                            Мечтай си ... Аз не се тръшкам, оти съм си кротко полегнала.
                            Наздраве, Мрънкало!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              ............... Дано те тръшнат по гръб за кеф.
                              Наздраве, Дрънкефалке!
                              Еййй, благороден Тарантул....!
                              Даже кога и пожелава "зло", пак на гръб да е....

                              пп Тарантул, шебек да бях, пак не можех да обера всички плодове и зеленчуци де са се пръкнали в Дивото....



                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Премеждията ти ме радват.
                                Наздраве, Мрънкало!
                                Нали затова ги споменавам. Дано се тръшнеш от кеф. Наздраве, Дрънзлорадке!

                                Коментар

                                Working...
                                X