IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Шегуваш се! С тези камънаци не мое ми затвориш устата дори за три минути.
    Наздраве!
    Така значи, ще има брилянтена война, а? Ти да не си намибийската кралица? Жалко изкопчийче и промиваче на бедна балканска полиметална руда. Давам ти първокласни брилянти, а ти ми се пазариш. Много бързо искаш да се измъкнеш от пясъка, камънака, калта и студената вода. Стой си там. Прибирам си синилките.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      На снимката са сини диаманти, обработени в най-известната им разновидност - кръгъл брилянт.
      Сапфирите са с по-наситен цвят.
      Наздраве!
      Сапфирите ми изглеждат по-готини. Тъмно сините са страхотни.
      Ама има и готини зелени изумруди. Само да са прозрачни

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Това, дето съм ти подхвърлил така благосклонно, би трябвало да ти затвори устата поне за три години. Да си лежиш в топлото легло над и под тръбите, да си играеш с брилянтето и да ме споменаваш с добро, ще рече изобщо да не ме споменаваш. Пък ако успееш преброиш фасетите може и доктор по аритметика и геометрия да станеш. И недей ги пробва със зъби дали са истински, че да не вземе счупиш зъбчето..... или брилянтчето дарено от широката ми душа. Здраве да е!
        Шегуваш се! С тези камънаци не мое ми затвориш устата дори за три минути.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

          Ама то с просто око не се вижда качеството. каквото - такова..все са като кристали,. Те не бяха ли бели диамантите. Помня, че имаше сини Сапфири. Има един голям индийски, загубен из българските гори... който го намери ще е голям късметлия
          Наздраве- да излизат камъняците
          На снимката са сини диаманти, обработени в най-известната им разновидност - кръгъл брилянт.
          Сапфирите са с по-наситен цвят.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Мрънкало, сините диаманти не са ми тръпка. Но ..., мое се прежаля - стига карата и качеството да са високи.
            Наздраве!
            Това, дето съм ти подхвърлил така благосклонно, би трябвало да ти затвори устата поне за три години. Да си лежиш в топлото легло над и под тръбите, да си играеш с брилянтето и да ме споменаваш с добро, ще рече изобщо да не ме споменаваш. Пък ако успееш преброиш фасетите може и доктор по аритметика и геометрия да станеш. И недей ги пробва със зъби дали са истински, че да не вземе счупиш зъбчето..... или брилянтчето дарено от широката ми душа. Здраве да е!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Мрънкало, сините диаманти не са ми тръпка. Но ..., мое се прежаля - стига карата и качеството да са високи.
              Наздраве!
              Ама то с просто око не се вижда качеството. каквото - такова..все са като кристали,. Те не бяха ли бели диамантите. Помня, че имаше сини Сапфири. Има един голям индийски, загубен из българските гори... който го намери ще е голям късметлия
              Наздраве- да излизат камъняците

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                Я кажи, я кажи, на кого е замъкнала камъчетата. Завалията той! Абе, крийте си скъпоценностите от жените, да не ви ги подвият. Освен в некои специфични ситуации.


                Мрънкало, сините диаманти не са ми тръпка. Но ..., мое се прежаля - стига карата и качеството да са високи.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                  Опитваш да се докопаш до конфиденциална информация?

                  Не става така!

                  Мога да те насоча, ама нищо конкретно не казвам!

                  (подписът на дамата - нищо ли не ти говори? Младежите със сравнително нови регистрации тук - много неща не помните, а и историята в дискусиите е назад - къде ще се губи човек!...)

                  Късопаметен съм аз, от малък. Сигур Кака е ухапала некой и му е наранила скъпоценното самочувствие и надменност. Умее ги тя тези работи. Мъжетрошачка!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                    Я кажи, я кажи, на кого е замъкнала камъчетата. Завалията той! Абе, крийте си скъпоценностите от жените, да не ви ги подвият. Освен в некои специфични ситуации.



                    Опитваш да се докопаш до конфиденциална информация?

                    Не става така!

                    Мога да те насоча, ама нищо конкретно не казвам!

                    (подписът на дамата - нищо ли не ти говори? Младежите със сравнително нови регистрации тук - много неща не помните, а и историята в дискусиите е назад - къде ще се губи човек!...)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                      ДА съм (им) се продал, ли думаш? Това ще е в следващ живот (с условието: може би)...

                      "Свободата, Санчо!" - крилатата мислЪ, която друг един класик беше споделил с наЗе...

                      Аз само подсказах (на кака ти) вариант, за да съживи диалога с теб, ама тя не вдява, защото камъчетата й ги носи друг (имам спомен от годините тук) ...
                      Я кажи, я кажи, на кого е замъкнала камъчетата. Завалията той! Абе, крийте си скъпоценностите от жените, да не ви ги подвият. Освен в некои специфични ситуации.


                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Ич не ми трябва да фърча до там. Самото име на плода показва къде се е пръкнал.
                        Наздраве, Мрънкало!
                        Ай, сега па ше ни се правиш на ботаничка, на овощарка, на лесовъдка, на дървенячка. Не на нас тия. Забърши масите, зареди тезгяха, заседни зад него и почвай да наливаш. Льелья може я пуснеш да разнася на клиентелата. Ако некой я пощипне, да си иска двоен бакшиш. Дано е позакръглена. Наздраве, Дрънкръчмарке!
                        Last edited by Trakatrak; 10.01.2021, 11:04.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Кога успя да им се продадеш, Анонимко? Сигурно делите камъчетата, а?

                          ДА съм (им) се продал, ли думаш? Това ще е в следващ живот (с условието: може би)...

                          "Свободата, Санчо!" - крилатата мислЪ, която друг един класик беше споделил с наЗе...

                          Аз само подсказах (на кака ти) вариант, за да съживи диалога с теб, ама тя не вдява, защото камъчетата й ги носи друг (имам спомен от годините тук) ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Ти па много знаеш. Кво като летиш насам-натам. Как ше знаеш кво расте около Персийския залив като му викаш Арабски. Здраве да е!
                            Ич не ми трябва да фърча до там. Самото име на плода показва къде се е пръкнал.
                            Наздраве, Мрънкало!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Нерде Персия, нерде кайсия!?!? Прасковата е от там, Мрънкало.
                              Наздраве!
                              Ти па много знаеш. Кво като летиш насам-натам. Как ше знаеш кво расте около Персийския залив като му викаш Арабски. Здраве да е!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                                Леко си забравил оная истина, заложена в приказката на Братя Грим...

                                Хензел излязъл през нощта и напълнил джобовете си с... камъчета! Така успокоил сестричката си - Гретел...

                                Извод: напълваш си джобовете с камъчета (най-добре да са разноцветни, но задължително - с повече карати!) ... Маркираш пътя към избата. Алгоритъмът е ясен! (получава се затворен цикъл между масата и избата)

                                Два века и кусур, откак Братя Грим са стигнали до истината! И, забележИ! Каната им никога не е била празна и червеното вино се е леело безспир!

                                Кога успя да им се продадеш, Анонимко? Сигурно делите камъчетата, а?

                                Коментар

                                Working...
                                X