IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Весел експериментатор самоубиец. Неудачните научни опити обикновено се състоят само веднъж.
    А ако пусна вместо мене ром?
    А аз ще гледам отдалече с бинокел?
    Last edited by mibova; 12.01.2021, 09:37.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Пазрлъкът в Ориента върви. Тук сме купонна система. Правиш купон, получаваш я чакъл, я кристал, я гранитен некой къс. Подготвяй купона и ще получиш купон по предназначение. За теб купон за бъбречен камък. Или пък злъчен. Наздраве, Дрънзлъч!
      Тцъ! Кариерата с инертни материали у свата Хемилио. Аз по лъскавите и блестящите камъчета съм.
      Наздраве, Мрънкало!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Иван Петкандраганов Разгледай мнение

        Ми кво, ше ѝ подаря и количка да си го откара вкъщи, един такъв сив гранит, не повече от 10 килограма.
        Ще се ослушвам, разбира се, да фъсна далече във всеки момент - благодаря за съвета.
        Весел експериментатор самоубиец. Неудачните научни опити обикновено се състоят само веднъж.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

          Нооо, в двете ръце по един убав речен камък, има - нема над половин кило....
          Нье, по-добре да се е заредил в некоя голема прашка и при първата й реакция набързо да отлети. Така ще има по-голям шанс да оцелее.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Мдаа, подари некой такъв на Кака. Отблизо й го подари, на една ръка разстояние. Или на един крак.
            Ми кво, ше ѝ подаря и количка да си го откара вкъщи, един такъв сив гранит, не повече от 10 килограма.
            Ще се ослушвам, разбира се, да фъсна далече във всеки момент - благодаря за съвета.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Мдаа, подари некой такъв на Кака. Отблизо й го подари, на една ръка разстояние. Или на един крак.
              Нооо, в двете ръце по един убав речен камък, има - нема над половин кило....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                Нещо ме обърка . Това , реденето по опашки и повикването с номерче , патент само на моми от рода на хубавата Ели или колекционерката tnm .
                Наздраве , Кръчма !
                И аз са обърках. Карай да върви. Нека купонът тече!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Иван Петкандраганов Разгледай мнение

                  Има красиви гранитни откъси. Така, по мъжки. Гранит.
                  ​​​​​​
                  Мдаа, подари некой такъв на Кака. Отблизо й го подари, на една ръка разстояние. Или на един крак.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Пазрлъкът в Ориента върви. Тук сме купонна система. Правиш купон, получаваш я чакъл, я кристал, я гранитен некой къс. Подготвяй купона и ще получиш купон по предназначение. За теб купон за бъбречен камък. Или пък злъчен. Наздраве, Дрънзлъч!
                    Има красиви гранитни откъси. Така, по мъжки. Гранит.
                    ​​​​​​

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      За брилянтето войни са се водили. Зарад ненаситното женско око. Поради женска суета и поквара. Пиши се в списъка и си чекай реда. Може и до теб да стигнат.
                      Нещо ме обърка . Това , реденето по опашки и повикването с номерче , патент само на моми от рода на хубавата Ели или колекционерката tnm .
                      Наздраве , Кръчма !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Естествено, че ще се пазаря. Що трябва да се съгласявам веднага и да ти създавам усещане за комфорт!?
                        Наздраве, Мрънкало!
                        Пазрлъкът в Ориента върви. Тук сме купонна система. Правиш купон, получаваш я чакъл, я кристал, я гранитен некой къс. Подготвяй купона и ще получиш купон по предназначение. За теб купон за бъбречен камък. Или пък злъчен. Наздраве, Дрънзлъч!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                          Миалейййй Минавам покрай Кръчмата и гледам едно зарево .... Северното сияние , пасти да яде Влизам и кво да видя !? Камъчетааааа
                          Па и на си ти куклите , дай си ми парцалите .
                          Ай , наздраве на вси !
                          За брилянтето войни са се водили. Зарад ненаситното женско око. Поради женска суета и поквара. Пиши се в списъка и си чекай реда. Може и до теб да стигнат.

                          Коментар


                          • Миалейййй Минавам покрай Кръчмата и гледам едно зарево .... Северното сияние , пасти да яде Влизам и кво да видя !? Камъчетааааа
                            Па и на си ти куклите , дай си ми парцалите .
                            Ай , наздраве на вси !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Така значи, ще има брилянтена война, а? Ти да не си намибийската кралица? Жалко изкопчийче и промиваче на бедна балканска полиметална руда. Давам ти първокласни брилянти, а ти ми се пазариш. Много бързо искаш да се измъкнеш от пясъка, камънака, калта и студената вода. Стой си там. Прибирам си синилките.
                              Естествено, че ще се пазаря. Що трябва да се съгласявам веднага и да ти създавам усещане за комфорт!?
                              Наздраве, Мрънкало!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                                Сапфирите ми изглеждат по-готини. Тъмно сините са страхотни.
                                Ама има и готини зелени изумруди. Само да са прозрачни
                                Аз, както знаеш, съм фен на зелените камъчета.
                                Наздраве, Преци!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X