IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Нито са лъскави, нито са блестящи. От мен не мина. Пробвай с други.
    Наздраве, Мръкнало!
    Ай, да видиш, че съм Тончо Арабията. Но това ти е за последно - подарък за утрешния тъна-мънаден.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

      Аз ще ги взема ! Обичам ги точно такива - пъстри, загладени, матирани и многобройни

      Как само се вижда слънцето през тях!!! И хубави мелодии , морски ,докарва вятърът
      ​​​​​​
      https://m.youtube.com/watch?v=nlTR052uku0
      За теб знаем, че ще им се кефиш. Затова и не ти предлагам. Вземеш направиш некой стъклопис да ни омайваш. А-а, не, пий си цветните коктейли в ъгъла и не обърквай клиентелата.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Добре, от мен да мине.

        Аз ще ги взема ! Обичам ги точно такива - пъстри, загладени, матирани и многобройни

        Как само се вижда слънцето през тях!!! И хубави мелодии , морски ,докарва вятърът
        ​​​​​​
        https://m.youtube.com/watch?v=nlTR052uku0

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Добре, от мен да мине.

          Нито са лъскави, нито са блестящи. От мен не мина. Пробвай с други.
          Наздраве, Мръкнало!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Тцъ! Кариерата с инертни материали у свата Хемилио. Аз по лъскавите и блестящите камъчета съм.
            Наздраве, Мрънкало!
            Добре, от мен да мине.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Иван Петкандраганов Разгледай мнение

              А ако пусна вместо мене циганин?
              А аз ще гледам отдалече с бинокел?
              Него ще пожали като му закачи камъка на врата и му рече да го носи докато те стигне. А като те стигне, да ти го върне в задното джобче.
              Last edited by Trakatrak; 11.01.2021, 18:17.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Весел експериментатор самоубиец. Неудачните научни опити обикновено се състоят само веднъж.
                А ако пусна вместо мене ром?
                А аз ще гледам отдалече с бинокел?
                Last edited by mibova; 12.01.2021, 08:37.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Пазрлъкът в Ориента върви. Тук сме купонна система. Правиш купон, получаваш я чакъл, я кристал, я гранитен некой къс. Подготвяй купона и ще получиш купон по предназначение. За теб купон за бъбречен камък. Или пък злъчен. Наздраве, Дрънзлъч!
                  Тцъ! Кариерата с инертни материали у свата Хемилио. Аз по лъскавите и блестящите камъчета съм.
                  Наздраве, Мрънкало!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Иван Петкандраганов Разгледай мнение

                    Ми кво, ше ѝ подаря и количка да си го откара вкъщи, един такъв сив гранит, не повече от 10 килограма.
                    Ще се ослушвам, разбира се, да фъсна далече във всеки момент - благодаря за съвета.
                    Весел експериментатор самоубиец. Неудачните научни опити обикновено се състоят само веднъж.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                      Нооо, в двете ръце по един убав речен камък, има - нема над половин кило....
                      Нье, по-добре да се е заредил в некоя голема прашка и при първата й реакция набързо да отлети. Така ще има по-голям шанс да оцелее.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Мдаа, подари некой такъв на Кака. Отблизо й го подари, на една ръка разстояние. Или на един крак.
                        Ми кво, ше ѝ подаря и количка да си го откара вкъщи, един такъв сив гранит, не повече от 10 килограма.
                        Ще се ослушвам, разбира се, да фъсна далече във всеки момент - благодаря за съвета.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Мдаа, подари некой такъв на Кака. Отблизо й го подари, на една ръка разстояние. Или на един крак.
                          Нооо, в двете ръце по един убав речен камък, има - нема над половин кило....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                            Нещо ме обърка . Това , реденето по опашки и повикването с номерче , патент само на моми от рода на хубавата Ели или колекционерката tnm .
                            Наздраве , Кръчма !
                            И аз са обърках. Карай да върви. Нека купонът тече!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Иван Петкандраганов Разгледай мнение

                              Има красиви гранитни откъси. Така, по мъжки. Гранит.
                              ​​​​​​
                              Мдаа, подари некой такъв на Кака. Отблизо й го подари, на една ръка разстояние. Или на един крак.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Пазрлъкът в Ориента върви. Тук сме купонна система. Правиш купон, получаваш я чакъл, я кристал, я гранитен некой къс. Подготвяй купона и ще получиш купон по предназначение. За теб купон за бъбречен камък. Или пък злъчен. Наздраве, Дрънзлъч!
                                Има красиви гранитни откъси. Така, по мъжки. Гранит.
                                ​​​​​​

                                Коментар

                                Working...
                                X