IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аре, бе, вечерен ли купон ще дава тази кака? Прегладнях, ожаднях, а тя се гаври с изконното ни право да я подядем. Слагай, Како, слагай, пък не ни кани. Сами ше додем. Хепи неймдей, хепи неймдей, Тяяянкееее.;;;

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

      Тарантулчо, За улеснение на обърканата клиентела - белите камъняци са най-яки. Вървят на всякаква кожа, коса, очи, нокти, чепици, интериор и окраска на течностите в чашите.
      Е, щом си любител и ценител, ще намерим за теб. Слагай ги по теб, щом ти се връзват на косите. Нооо чашата ти бая големшка ше требва да е.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

        То аз ако те чакам ..., Направо си ги гепих
        Тамън , за твое успокоение , си остават в наши ъгъл
        Демек , не си се минал . Че нали си габровец , сън няма да те лови . Да те успокоя
        Те не се ядат, нали знаеш, да не вземе да почнеш да дрънкаш като касичка. Може да хфърляш с тех вместо с боб. Ако не познаваш, барем атракция ще има.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Мрънкало, при мен не става да минеш с количество за сметка на качество.
          Наздраве!

          П.П. Зареждай масата с вкусотии, че днес Св. Татяна и Тянка има виртуален имен ден
          Е, хайде де, целата Света Благословена Кръчма тръпне в очакване какви ще ги почерпи Тянка Стисната Схванта. Знаем, че дори като стипца не се стегаш много поради мързел, та може ти се откъсне от сърцето некой сухар.... от вчерашната вечеря.... на съседите. Слагай, слагай, нема да придиряме, само ще се смеем. Хилим се, хилим се....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            За теб знаем, че ще им се кефиш. Затова и не ти предлагам. Вземеш направиш некой стъклопис да ни омайваш. А-а, не, пий си цветните коктейли в ъгъла и не обърквай клиентелата.
            То аз ако те чакам ..., Направо си ги гепих
            Тамън , за твое успокоение , си остават в наши ъгъл
            Демек , не си се минал . Че нали си габровец , сън няма да те лови . Да те успокоя
            Last edited by Lelq; 12.01.2021, 13:05.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Мрънкало, при мен не става да минеш с количество за сметка на качество.
              Наздраве!

              П.П. Зареждай масата с вкусотии, че днес Св. Татяна и Тянка има виртуален имен ден
              Ма , какво количество ?! Не виждаш ли ? Една локва станала от леда . Всичката му работа е такава Добре , че снощи му отмъкнах стъкълцата
              Да си здрава ! И наздраве, tnm!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                Тарантулчо, За улеснение на обърканата клиентела - белите камъняци са най-яки. Вървят на всякаква кожа, коса, очи, нокти, чепици, интериор и окраска на течностите в чашите.
                Може да са най-яки, ама им липсва индивидуалност. Според мен.
                Наздраве, Преци!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Ай, да видиш, че съм Тончо Арабията. Но това ти е за последно - подарък за утрешния тъна-мънаден.

                  Мрънкало, при мен не става да минеш с количество за сметка на качество.
                  Наздраве!

                  П.П. Зареждай масата с вкусотии, че днес Св. Татяна и Тянка има виртуален имен ден
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    За теб знаем, че ще им се кефиш. Затова и не ти предлагам. Вземеш направиш некой стъклопис да ни омайваш. А-а, не, пий си цветните коктейли в ъгъла и не обърквай клиентелата.
                    Тарантулчо, За улеснение на обърканата клиентела - белите камъняци са най-яки. Вървят на всякаква кожа, коса, очи, нокти, чепици, интериор и окраска на течностите в чашите.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Нито са лъскави, нито са блестящи. От мен не мина. Пробвай с други.
                      Наздраве, Мръкнало!
                      Ай, да видиш, че съм Тончо Арабията. Но това ти е за последно - подарък за утрешния тъна-мънаден.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                        Аз ще ги взема ! Обичам ги точно такива - пъстри, загладени, матирани и многобройни

                        Как само се вижда слънцето през тях!!! И хубави мелодии , морски ,докарва вятърът
                        ​​​​​​
                        https://m.youtube.com/watch?v=nlTR052uku0
                        За теб знаем, че ще им се кефиш. Затова и не ти предлагам. Вземеш направиш некой стъклопис да ни омайваш. А-а, не, пий си цветните коктейли в ъгъла и не обърквай клиентелата.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Добре, от мен да мине.

                          Аз ще ги взема ! Обичам ги точно такива - пъстри, загладени, матирани и многобройни

                          Как само се вижда слънцето през тях!!! И хубави мелодии , морски ,докарва вятърът
                          ​​​​​​
                          https://m.youtube.com/watch?v=nlTR052uku0

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Добре, от мен да мине.

                            Нито са лъскави, нито са блестящи. От мен не мина. Пробвай с други.
                            Наздраве, Мръкнало!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Тцъ! Кариерата с инертни материали у свата Хемилио. Аз по лъскавите и блестящите камъчета съм.
                              Наздраве, Мрънкало!
                              Добре, от мен да мине.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Иван Петкандраганов Разгледай мнение

                                А ако пусна вместо мене циганин?
                                А аз ще гледам отдалече с бинокел?
                                Него ще пожали като му закачи камъка на врата и му рече да го носи докато те стигне. А като те стигне, да ти го върне в задното джобче.
                                Last edited by Trakatrak; 11.01.2021, 19:17.

                                Коментар

                                Working...
                                X