IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

    И задължително на 1. Тайминга е всичко Не трябва да се губи време
    Наздраве , tnm!
    На 1годинка ли? Предполагам, че ще е по-малко кутрето Наздраве Леля

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

      Видя ли сега как познавам )). Откакто заведох един племенник на центалната зоологическа градина, да видим мечката :п, котешката интуиция ми се усили
      Ама си вземи по-големичък любимец, ако може и със зелени очи Не знам дали има такава генна модификация
      Наздраве
      Тцъ! Пак ще си взема бретанче.

      П.П. Знам за кучета със сини очи - сибирско хъски. Котараците са зеленооки.
      Last edited by tnm; 20.01.2021, 16:43.
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

        Видя ли сега как познавам )). Откакто заведох един племенник на центалната зоологическа градина, да видим мечката :п, котешката интуиция ми се усили
        Ама си вземи по-големичък любимец, ако може и със зелени очи Не знам дали има такава генна модификация
        Наздраве
        И задължително на 1. Тайминга е всичко Не трябва да се губи време
        Наздраве , tnm!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Поръчала съм си дебело псе. Около началото на април очаквам събитието да се сбъдне.
          Наздраве!
          Видя ли сега как познавам )). Откакто заведох един племенник на центалната зоологическа градина, да видим мечката :п, котешката интуиция ми се усили
          Ама си вземи по-големичък любимец, ако може и със зелени очи Не знам дали има такава генна модификация
          Наздраве

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Е, нема лошо, работи, пък на пролет ще ви събера в един впряг с Тянка, да й помагаш в голямата съчкина епопея. И ще си пеете в дует "Съчки съъбииирааммм...."
            Кви съчки бре ?
            Аз всяка есен гътам по 2 сливи и не мога да ги изгоря...От 5-6 г имам излишък от дърва....
            Мога да ти продам малко за 2 х 25 сливова и една гостба по твой избор....

            Кът гледам Тянка каква следа е оставила в снега ми се струва, че може сама да тегли впряга....
            Last edited by 4i40; 20.01.2021, 13:32.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

              Блазе ти !
              Аз смятам да поработя в неделя...
              Е, нема лошо, работи, пък на пролет ще ви събера в един впряг с Тянка, да й помагаш в голямата съчкина епопея. И ще си пеете в дует "Съчки съъбииирааммм...."

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Неделя от зарана палех камината, ма бавно затопли у големия студ. Гостите все даваха идеи как да повиша ефективността. Наложи се единия въздуховод да го отворя към гостната. Бълваше горещ въздух. Все пак и конвектор включвах. Голем студ! Тръбите замръзнаха в банята, подът й се обледини. Ако има поражения, ще те държа отговорна за поразиите. Когато излезеш на пролет от иглуто, ще бъдеш натоварена да събираш дръвца за мойта топлина. Ще станеш питомна, работна мецана. Наздраве, Дрънпитомниче!
                Блазе ти !
                Аз смятам да поработя в неделя...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение


                  Ти се тръшкай от яд. Докато ти в неделя рина снега от двора пред кочинката, аз си развявах някои части от тялото на Узана. Сал 5 патрулни коли на нашата полиция ни пази се бяха позиционирали в района с цял "разваляне на пари" сред присъстващите.
                  Наздраве, Мрънкало!
                  Неделя от зарана палех камината, ма бавно затопли у големия студ. Гостите все даваха идеи как да повиша ефективността. Наложи се единия въздуховод да го отворя към гостната. Бълваше горещ въздух. Все пак и конвектор включвах. Голем студ! Тръбите замръзнаха в банята, подът й се обледини. Ако има поражения, ще те държа отговорна за поразиите. Когато излезеш на пролет от иглуто, ще бъдеш натоварена да събираш дръвца за мойта топлина. Ще станеш питомна, работна мецана. Наздраве, Дрънпитомниче!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                    Ами ако си била родена зимата, - сега през студеното може да ти е файско (нещо като приятно)
                    Браво, оцелявате значи. Май трябва да завъдиш някое голямо куче, някое "овчарче" да се радва и то из дългите разходки, че покрай тези белоснежни природи може и мечки да придремват
                    Добрютро на всички.

                    ps. за мой срам, май прихващам от мечките- основно на сън ме избива през студа Отвътре, от топлото
                    Поръчала съм си дебело псе. Около началото на април очаквам събитието да се сбъдне.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Вчера бях къде 2 часа навън - свеж въздух, фъркат едни бели снежинки ... Днес прочетох, че у хабитатя било най-студено - някви си там - 15 градуса по Целзий. 4i40 ще излезе прав, дека съм тюленче
                      Наздраве, Преци!
                      Ами ако си била родена зимата, - сега през студеното може да ти е файско (нещо като приятно)
                      Браво, оцелявате значи. Май трябва да завъдиш някое голямо куче, някое "овчарче" да се радва и то из дългите разходки, че покрай тези белоснежни природи може и мечки да придремват
                      Добрютро на всички.

                      ps. за мой срам, май прихващам от мечките- основно на сън ме избива през студа Отвътре, от топлото
                      Last edited by precakanoto; 20.01.2021, 10:36.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Тръшкай се от яд! Черпавки те чакат.... да сдадеш по списък.

                        Ти се тръшкай от яд. Докато ти в неделя рина снега от двора пред кочинката, аз си развявах някои части от тялото на Узана. Сал 5 патрулни коли на нашата полиция ни пази се бяха позиционирали в района с цял "разваляне на пари" сред присъстващите.
                        Наздраве, Мрънкало!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Главният ти мозък се е изгладил като билярдна топка. Да се надяваме, че поне гръбначния все още е наред, та да поеме част от функциите на главния.
                          Наздраве, Мрънкало!
                          Тръшкай се от яд! Черпавки те чакат.... да сдадеш по списък.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Почивка за теб. Нас Кака ше ни черпи ката ден до отмала. Що много дълго е пропускала и сега ще компенсира. Чакат ни луди дни и нощи. Пък китайската нова година също се задава. Кака ше се прави на ламя, пардон, дракон. Отива й. Заради дългата опашка.
                            Главният ти мозък се е изгладил като билярдна топка. Да се надяваме, че поне гръбначния все още е наред, та да поеме част от функциите на главния.
                            Наздраве, Мрънкало!

                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                              Как сте уважаеми дами и господа, Оцелявате ли от многото именни дни ?!
                              Изтекоха, сега почивка до края на месеца
                              Ей така се отърколи още една година като на майтап, одъртяваме малко по малко
                              Почивка за теб. Нас Кака ше ни черпи ката ден до отмала. Що много дълго е пропускала и сега ще компенсира. Чакат ни луди дни и нощи. Пък китайската нова година също се задава. Кака ше се прави на ламя, пардон, дракон. Отива й. Заради дългата опашка.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                                Как сте уважаеми дами и господа, Оцелявате ли от многото именни дни ?!
                                Изтекоха, сега почивка до края на месеца
                                Ей така се отърколи още една година като на майтап, одъртяваме малко по малко
                                Вчера бях къде 2 часа навън - свеж въздух, фъркат едни бели снежинки ... Днес прочетох, че у хабитатя било най-студено - някви си там - 15 градуса по Целзий. 4i40 ще излезе прав, дека съм тюленче
                                Наздраве, Преци!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X