IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    А бе, искам аз да съм лейди. Ама по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието, оказа се, не е лорд.
    Наздраве, Мрънкало!
    Безмилостна е българката, тя самата иде от село, ама все й се иска левентът, де го примамила, да е некоя жаба от графство. Ми, да си вземе некой от село Кондорфей, па дано уцели.
    П.п. Днес от обед започнахме, пък май изригвания, та отрано са ошмулих. Наздраве!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

      Сигурно иска да е момиченце, а то пак момче....
      Пак? Изненадам съм! Уважаемата Леля чакаме да се изкаже и най-вече да почерпи, ако е такъв поводът. Ако не е - да почерпи и без повод
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

        Ми аз почерпих с нещо между краката

        П.С. Уважаема Леля, аз да попитам нещо - а за какво трябваше да се стискат палци преди 10-на дни? Ако не е много нагло от моя страна да задавам такъв въпрос
        Сигурно иска да е момиченце, а то пак момче....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          А бе, искам аз да съм лейди. Ама по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието, оказа се, не е лорд.
          Наздраве, Мрънкало!
          Мхъ, важното е ти да си лейди, като в онзи виц (тук поне не ми трият вицовете, че по другите теми е страшно )

          Един циганин разговаря с друг.
          - Живеем в Англия при един лорд.
          - Браво!
          - Не е браво, Лордът спи с циганката.
          - Това е лошо.
          - Е да, ама, аз оправям жената на лорда.
          - И к'во са оплакваш тогава?
          - Да, ама, аз на него му правя лордчета, а той на мен – циганчета.

          Наздраве!
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
            Таа кака Гага не ще да е лейди. Тя си е просто госпожа Га...брова. Най-обичам да си внасям отвън, щото знам какво си внасям. Предразсъдък от царкировото време. Наздраве за здравите напитки!
            А бе, искам аз да съм лейди. Ама по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието, оказа се, не е лорд.
            Наздраве, Мрънкало!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              Знам ли, има цял месец дотогава. Иначе бях в Боровец за уикенда - лоби барът не бачка, но ако си внесеш отвън, можеш да си пиеш на воля. Грипче на макс, лейди
              наздраве
              Може да почерпиш предварително, пък ако те няма ще тормозим сал сър Събев.
              Наздраве, хаджи!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                Добро утро !
                А краката, краката кво ги праим...мълчаливо ...?

                Наздраве !
                Ми аз почерпих с нещо между краката

                П.С. Уважаема Леля, аз да попитам нещо - а за какво трябваше да се стискат палци преди 10-на дни? Ако не е много нагло от моя страна да задавам такъв въпрос
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                  Добра нощ !
                  Отворила ми се е глътка и ще сменям интериора с уютен , като за мен. [ATTACH=CONFIG]n3722600[/ATTACH] Ще си сипя вино, ще си пусна вефа

                  https://youtu.be/HRsfoJ6uVAk

                  и наздраве , ще ви кажа

                  Мислех и едни неща да ви разкажа , ма ми е приятно просто да потъвам в креслото, с вдигнати крака , да си пия без приказки, слушайки музиката .. Та се разминахте

                  Ако някой смята да ми прави компания, просто да си налива и да мълчи. Ще бъде високо оценено
                  Добро утро !
                  А краката, краката кво ги праим...мълчаливо ...?

                  Наздраве !

                  Коментар


                  • Добра нощ !
                    Отворила ми се е глътка и ще сменям интериора с уютен , като за мен. Click image for larger version

Name:	b45d59e43f68299ef706ff0f9d0fdea4.jpg
Views:	1
Size:	57.0 КБ
ID:	3722600 Ще си сипя вино, ще си пусна вефа

                    https://youtu.be/HRsfoJ6uVAk

                    и наздраве , ще ви кажа

                    Мислех и едни неща да ви разкажа , ма ми е приятно просто да потъвам в креслото, с вдигнати крака , да си пия без приказки, слушайки музиката .. Та се разминахте

                    Ако някой смята да ми прави компания, просто да си налива и да мълчи. Ще бъде високо оценено
                    Last edited by Lelq; 23.02.2021, 01:53.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      Знам ли, има цял месец дотогава. Иначе бях в Боровец за уикенда - лоби барът не бачка, но ако си внесеш отвън, можеш да си пиеш на воля. Грипче на макс, лейди
                      наздраве
                      Таа кака Гага не ще да е лейди. Тя си е просто госпожа Га...брова. Най-обичам да си внасям отвън, щото знам какво си внасям. Предразсъдък от царкировото време. Наздраве за здравите напитки!

                      Коментар


                      • Знам ли, има цял месец дотогава. Иначе бях в Боровец за уикенда - лоби барът не бачка, но ако си внесеш отвън, можеш да си пиеш на воля. Грипче на макс, лейди
                        наздраве

                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                          Не сте ме пропуснали за празника, така че наздраве - който каквото му душа сака:


                          За Тодоровден ще забягваш ли пак?
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Не сте ме пропуснали за празника, така че наздраве - който каквото му душа сака:



                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                              Добра вечер, добри хора.

                              Петък е , но не пей ми се. .

                              ще ходя на Екстракорпорална литотрипсия.., предхождана от стент дабъл джей.

                              пийте едно и за мен!
                              Емилчо, да слушкаш какичките медсестрички и да не бегаш от докторчетата със скалпели в ръце. То пък при теб беше неква изчанчена процедура. Може пък да ги поразрохкат камъчетата с рок-интервенция. Некое тимпан-соло да ти включат на система и да се ретро кефиш цела нощ. С медсестричките. Тренирай въртене на кръст и таз. Успех в рок деструктурирането!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                                [ATTACH=CONFIG]n3721365[/ATTACH] Харесва ми ! Наздраве!
                                И ти овладя какините номера, да ме черпите с тежко червено. Аз пък от него ще си сваря винена ракийка. Давай още сто по толкоз.

                                Коментар

                                Working...
                                X