IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Декарите у Чужденеция не са като декарите у хабитатя. Там са по-големи поне с няколко квадрата. Но ..., и там мога да те пусна да копаш. Царевица или слънчоглед. Редът е дълъг от изгрев до залез слънце.
    Наздраве, Мрънкало!
    Копането си го запази. На мен харизай шумолящото и ми покажи пътя за Албена. Там ще те спомена с.... недоумение. Уж зла кака, пък така да се раздава. Все тъй да го бъде! Наздраве, Дрънпаралийке!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Бъди ларж, осребри ми три декаря у Чужденеция и прати сумата по доверено лице. Това за мев са ценни указания. Здраве да е!
      Декарите у Чужденеция не са като декарите у хабитатя. Там са по-големи поне с няколко квадрата. Но ..., и там мога да те пусна да копаш. Царевица или слънчоглед. Редът е дълъг от изгрев до залез слънце.
      Наздраве, Мрънкало!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Бъди ларж, осребри ми три декаря у Чужденеция и прати сумата по доверено лице. Това за мев са ценни указания. Здраве да е!

        Тя се колебае да ти предложи 3 декара на Лазурния бряг, къде Франция, защото си щял да ги откажеш... , но аз мисля, че би ги приел с благодарност, въпреки че не е съвсем близо...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Заделих ти 3 дка у хабитатя където да си копаш на воля. От мен ще получиш ценни указания
          Наздраве!
          Бъди ларж, осребри ми три декаря у Чужденеция и прати сумата по доверено лице. Това за мев са ценни указания. Здраве да е!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Молам та, уреди и мен бедняка с едно кученце, де търси, па и намира трюфели. Влез ми в положението, направи ме крал на трюфела.Искам и аз да хода по гората, да копам, да се калам, да се цапам и накрай да се въргалам от кеф с трюфелче в ръка. А дали нема некоя порода кучета златотърсачи? Провери, молам та. Наздраве, Дрънкучкарке!
            Заделих ти 3 дка у хабитатя където да си копаш на воля. От мен ще получиш ценни указания
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

              Тъй, тъй....
              Ще е малко закръглено( щот ще те тормози да яде и по нощите), малко лениво ( щот ще дреме на дивана и ще ръмжи ако му е тесничко...), малко мързеливо ( щот няма да му се разкарва по габровските чукари )... С една дума - ще сте си лика прилика.....
              Айде честито !

              пп Ако бях на мястото на по-важната част от семейството, щях да наредя - само ако се впряга и оре ....( Както Кака копа...)
              По-важната част от семейството свикна да му се обръща повече внимание. Подозирам, че сега известно време ще страда. Ама пак ще свикне, де.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Има разни трюфели с понижителни характеристики. У нас са предимно от евтинките. Златото е с непреходна стойност. Койна е велико подвеждане, което нема да завърши на добре. Но някои ще се напечелят междувременно. Аз не участвам.

                Има и "лъжлив" трюфел, който е отровен, ама да не взема сега да дам грешен ход на дискусията... Вие си знаете... Препоръки не давам! Бъдете умни, за да сте ... живи (и здрави)!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                  От трюфела по-ценно има ли? Единият (по-малко от юмруче) струва поне 300 евро - нагоре...

                  Златото залезе. ВземИ си го (умно) да ти "копа" койни ...
                  Има разни трюфели с понижителни характеристики. У нас са предимно от евтинките. Златото е с непреходна стойност. Койна е велико подвеждане, което нема да завърши на добре. Но някои ще се напечелят междувременно. Аз не участвам.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Молам та, уреди и мен бедняка с едно кученце, де търси, па и намира трюфели. Влез ми в положението, направи ме крал на трюфела.Искам и аз да хода по гората, да копам, да се калам, да се цапам и накрай да се въргалам от кеф с трюфелче в ръка. А дали нема некоя порода кучета златотърсачи? Провери, молам та. Наздраве, Дрънкучкарке!

                    От трюфела по-ценно има ли? Единият (по-малко от юмруче) струва поне 300 евро - нагоре...

                    Златото залезе. ВземИ си го (умно) да ти "копа" койни ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Кучето ще е мое. От там следва, че то няма да носи, да дава и да подарява. Само ще прибира.
                      Наздраве, Мрънкало!
                      Молам та, уреди и мен бедняка с едно кученце, де търси, па и намира трюфели. Влез ми в положението, направи ме крал на трюфела.Искам и аз да хода по гората, да копам, да се калам, да се цапам и накрай да се въргалам от кеф с трюфелче в ръка. А дали нема некоя порода кучета златотърсачи? Провери, молам та. Наздраве, Дрънкучкарке!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Кучето ще е мое. От там следва, че то няма да носи, да дава и да подарява. Само ще прибира.
                        Наздраве, Мрънкало!
                        Тъй, тъй....
                        Ще е малко закръглено( щот ще те тормози да яде и по нощите), малко лениво ( щот ще дреме на дивана и ще ръмжи ако му е тесничко...), малко мързеливо ( щот няма да му се разкарва по габровските чукари )... С една дума - ще сте си лика прилика.....
                        Айде честито !

                        пп Ако бях на мястото на по-важната част от семейството, щях да наредя - само ако се впряга и оре ....( Както Кака копа...)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Същинско габровче ще го възпиташ. Ма, дано поне носи некой трюфел в уста, заделен от реколтата на стопанката. Она кога разбере как я изработва, сама ше го гръмне. Наздраве, Дрънгръмче!
                          Кучето ще е мое. От там следва, че то няма да носи, да дава и да подарява. Само ще прибира.
                          Наздраве, Мрънкало!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            Че у ваше село има ли трюфели? Чувал съм, че само в Добруджа има, ма ти и натам имаш връзки

                            абе, къде е лелчето?
                            Почти в цяла България има трюфели. Мисля, че най-много има в Лудогорието.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Хммм, това ме навежда на мисълта, че мога да ти изпращам дзвера от време навреме, кога се веселиш с приятели и роднини. То ще проси, те ще го хранят ...
                              Наздраве, Мрънкало!
                              Същинско габровче ще го възпиташ. Ма, дано поне носи некой трюфел в уста, заделен от реколтата на стопанката. Она кога разбере как я изработва, сама ше го гръмне. Наздраве, Дрънгръмче!

                              Коментар


                              • Че у ваше село има ли трюфели? Чувал съм, че само в Добруджа има, ма ти и натам имаш връзки

                                абе, къде е лелчето?
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X