IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от grisow Разгледай мнение

    Някъде гледах снимки на паяжини, направени от паяци под влияние на различни опиати.
    Всичките бяха с развалено качество, но тази, направена от паяк под LSD, беше прекалено добра: строго по формата, но, по мой спомен, паякът беше добавил доста повече нишки.
    Вероятно се дължи на факта, че LSD не е опиaт.
    Last edited by Ender; 18.03.2021, 12:31.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Още те държи, да знаеш. Внимавай, да не скъсаш паяжината.
      Наздраве!
      Някъде гледах снимки на паяжини, направени от паяци под влияние на различни опиати.
      Всичките бяха с развалено качество, но тази, направена от паяк под LSD, беше прекалено добра: строго по формата, но, по мой спомен, паякът беше добавил доста повече нишки.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
        TNМ, сипиии, ако нЕма - донеси.


        Ще делегирам права на Преци да ги свърши тази мероприятия.

        Аз засега ще се огранича да изпия това, което ти си налял в чашата.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • TNМ, сипиии, ако нЕма - донеси.


          Last edited by maverik; 17.03.2021, 23:27.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Навремето при първата ми криза след 6 часа болки най-после се престрашиха да ме наркотизират и ми удариха едно морфинче. Светът проблесна пред мен и почти отлетях от Окръжна болница. Блага работа!
            Още те държи, да знаеш. Внимавай, да не скъсаш паяжината.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
              Кви са тяя модерни камънйе бре??

              мойте карбонато-фосфато магнезиеви....

              наздраве дружина, кат усиля спазмалитиците и ми става едно хубаво.... ей макя му и мечка...

              п.с. кака, пия една кедрова смола тука..... аман ти е системата....

              налейте бре.....
              Навремето при първата ми криза след 6 часа болки най-после се престрашиха да ме наркотизират и ми удариха едно морфинче. Светът проблесна пред мен и почти отлетях от Окръжна болница. Блага работа!

              Коментар


              • Ами, Кака тръгнал съм по един път сега, ще го извървя.
                Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                  Кви са тяя модерни камънйе бре??

                  мойте карбонато-фосфато магнезиеви....

                  наздраве дружина, кат усиля спазмалитиците и ми става едно хубаво.... ей макя му и мечка...

                  п.с. кака, пия една кедрова смола тука..... аман ти е системата....

                  налейте бре.....
                  Свато, преди време правех лекарство от бял тамян, зехтин и сакъз. Сместа се държи в хладилник и на ден се пие топче с големина на грахово зърно.


                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Кви са тяя модерни камънйе бре??

                    мойте карбонато-фосфато магнезиеви....

                    наздраве дружина, кат усиля спазмалитиците и ми става едно хубаво.... ей макя му и мечка...

                    п.с. кака, пия една кедрова смола тука..... аман ти е системата....

                    налейте бре.....
                    Ако един проблем може да се реши с пари,той не е проблем-той е разход.

                    Коментар


                    • Click image for larger version

Name:	20210316_202358.jpg
Views:	1
Size:	4.2 КБ
ID:	3733280Наздраве !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Ъхъ, размерът винаги е от значение и предизвиква мечти и вълнения.
                        Наздраве!
                        Гледам аз да го предпазя от развилнели се каки, ма то с чичински акъл, само се бута в устата на змиата. Трай си, бе, кой те пита малчо ли си или крачунчо? И колко крака имаш? То се подразбира, че на дърто чиче му се полага да подгрява стари кости на тихия плам на Везувий, па с коя е бил там ще се разбере след хиляди години, кога ги изкопат, ако им се е струпал над главите саванът на греха.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                          Ти що ме излагаш пред Лелчето бре ?
                          Голем, но зелен....Кака ще се размечтае....
                          Ъхъ, размерът винаги е от значение и предизвиква мечти и вълнения.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Как те подведох да се издадеш, че си хванала свата да се превърне в производствена база за алчните ти очи и покварена душа. Не случайно Емилчо се обажда от време-навреме от флотационната вана да докладва, че добивът върви. Здрав да е! Макар под какин гнет.

                            Хубаво зелено камъче. Брилянтите развалят леко фацата, ама тях ще ги изчоплим и ще ги дадем на Селена.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                              Сигурен ли си ?
                              Трай си, четка ти права. Дръж се за благоприятната за теб теза.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                                Ти що ме излагаш пред Лелчето бре ?
                                Голем, но зелен....Кака ще се размечтае....
                                Нека мечтай, нека се лъже, но реалността е гъвкава и спаружена. Айнщайн е виновен - масата била изкривявала пространството.

                                Коментар

                                Working...
                                X