IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Ти затова ли си носиш магнит? Голем. Да не стане грешка при търсенето. Чиче обаче е подготвил бакелитова губерка. Хитър е той! Знае как да финтира разни вещи в различни занаяти жени. Физикохимията няма ти помогне. А биологията направо ще те повали и провали. Виждам го как се подхилква лукаво. Наздраве за мекото, дъхаво, боцкащо ложе!
    По-добре с магнит, отколкото с лупа / например, ако търся нещо с теб/.
    Наздраве, Мрънкало!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Аз на 4i40 с предложенията съм отдавна запозната. И с възможностите. В купа сено губерка мое да се намери, че и лесно се вдява.
      Наздраве!
      Ти затова ли си носиш магнит? Голем. Да не стане грешка при търсенето. Чиче обаче е подготвил бакелитова губерка. Хитър е той! Знае как да финтира разни вещи в различни занаяти жени. Физикохимията няма ти помогне. А биологията направо ще те повали и провали. Виждам го как се подхилква лукаво. Наздраве за мекото, дъхаво, боцкащо ложе!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
        Чиче ти предлага до него в купата сено игла да търсите, ти за ракия мислиш. Па ако намерите иглата, после и конец ще ти поиска да търсите. Не бързай с ракията. Наздраве за доброто зрение!
        Аз на 4i40 с предложенията съм отдавна запозната. И с възможностите. В купа сено губерка мое да се намери, че и лесно се вдява.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

          Туй не купа сено, а "девойката де ми постла легло".....Бах маа му - станали 10 таквиз дъхави изкушения....

          Наздраве за недовиждащите !

          пп Кво да му гледаш на един дъртофелник....
          Коя девойка ще ти постели легло на теб? Освен некоя камериерка. И стига с тия спомени от 19-и век. Дай нещо актуално. Нещо такова: Парантията коя ми открадна портфейла, все пак свърши работата преди това. Аз да ти кажа, престани да обикаляш магистралите, щото и колата ще ти откраднат.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
            Чиче ти предлага до него в купата сено игла да търсите, ти за ракия мислиш. Па ако намерите иглата, после и конец ще ти поиска да търсите. Не бързай с ракията. Наздраве за доброто зрение!
            Туй не купа сено, а "девойката де ми постла легло".....Бах маа му - станали 10 таквиз дъхави изкушения....

            Наздраве за недовиждащите !

            пп Кво да му гледаш на един дъртофелник....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Дано ракията е с висок градус, че да спестя откъм разходи за спирт. Тези дни ще трябва да правя клеева тинктура.
              Наздраве!
              Чиче ти предлага до него в купата сено игла да търсите, ти за ракия мислиш. Па ако намерите иглата, после и конец ще ти поиска да търсите. Не бързай с ракията. Наздраве за доброто зрение!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                Добро утро !
                Малиййй, днес сутринта, като станах в 6. 00 ч и си викам ...:
                В държавата смрад, в работата отврат, на борсата трагедия....
                Я да си отида на вилата и да окося "малко" трева и да разтоваря напрежението...За дюлевата ме подсети..Ще задам въпроса на моя човек, защо още не се е появила в бутилките, дето съм му дал.....
                Не за друго, но сега Кака кът се появи на портите с коня шарколия, как ще ѝ замая главата, но не за бъркочи, а за мераци...( оффф, дърто, дърто....веке само за едене и пиене си мислиш........Аз поне и за трите, дедо попе...и за трите...си мисля....)
                Тааа, в 8.00 се явявам в Дивото и почти в движение фащам косата (дорде е мокро и свежо ) ...
                Бах маа му - 10 купа, дето ми е мярката, за час...Тревата мина кръста и вече е до шията....Нищо не свърших...Блокираха ми ставите, вдървиха ми се мускулите на ръцете и се предадох.......

                Оффф, чукчи писател.......
                Наздраве !
                Кои трите? Вероятно ти останаха дрямка, разходка и раздумка. За друго повечко сили си требва. Една ливада не мое окосиш, кво остава една кака да пребориш. Виж, да разходиш на Кака кучето в 6.00 стааш. Командировай се натам, тя ще те настани в кучешката колибка. То кво ли повече му трябва на човек на таа преклонна възраст?Здраве му требва, ама с това често наздрависване сека вечер 2х30 е колебливо положението. Здраве да е!
                Last edited by Trakatrak; 03.06.2021, 21:04.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Малеййй, пак ше вариш отвари и отрави. Ми, набери едно букетче дъхави цветя и бегай при Чиче на Дивото му се подмажеш. Може ти даде бутилчица дюлева за основа на твоите бъркочи. Здраве да е!
                  Дано ракията е с висок градус, че да спестя откъм разходи за спирт. Тези дни ще трябва да правя клеева тинктура.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                    Добро утро !
                    Малиййй, днес сутринта, като станах в 6. 00 ч и си викам ...:
                    В държавата смрад, в работата отврат, на борсата трагедия....
                    Я да си отида на вилата и да окося "малко" трева и да разтоваря напрежението...За дюлевата ме подсети..Ще задам въпроса на моя човек, защо още не се е появила в бутилките, дето съм му дал.....
                    Не за друго, но сега Кака кът се появи на портите с коня шарколия, как ще ѝ замая главата, но не за бъркочи, а за мераци...( оффф, дърто, дърто....веке само за едене и пиене си мислиш........Аз поне и за трите, дедо попе...и за трите...си мисля....)
                    Тааа, в 8.00 се явявам в Дивото и почти в движение фащам косата (дорде е мокро и свежо ) ...
                    Бах маа му - 10 купа, дето ми е мярката, за час...Тревата мина кръста и вече е до шията....Нищо не свърших...Блокираха ми ставите, вдървиха ми се мускулите на ръцете и се предадох.......

                    Оффф, чукчи писател.......
                    Наздраве !
                    Малиййй, що не написа по-рано, че ставаш в 06:00. Ще ти пратя псето на отглеждане за няколко месеца.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Малеййй, пак ше вариш отвари и отрави. Ми, набери едно букетче дъхави цветя и бегай при Чиче на Дивото му се подмажеш. Може ти даде бутилчица дюлева за основа на твоите бъркочи. Здраве да е!
                      Добро утро !
                      Малиййй, днес сутринта, като станах в 6. 00 ч и си викам ...:
                      В държавата смрад, в работата отврат, на борсата трагедия....
                      Я да си отида на вилата и да окося "малко" трева и да разтоваря напрежението...За дюлевата ме подсети..Ще задам въпроса на моя човек, защо още не се е появила в бутилките, дето съм му дал.....
                      Не за друго, но сега Кака кът се появи на портите с коня шарколия, как ще ѝ замая главата, но не за бъркочи, а за мераци...( оффф, дърто, дърто....веке само за едене и пиене си мислиш........Аз поне и за трите, дедо попе...и за трите...си мисля....)
                      Тааа, в 8.00 се явявам в Дивото и почти в движение фащам косата (дорде е мокро и свежо ) ...
                      Бах маа му - 10 купа, дето ми е мярката, за час...Тревата мина кръста и вече е до шията....Нищо не свърших...Блокираха ми ставите, вдървиха ми се мускулите на ръцете и се предадох.......

                      Оффф, чукчи писател.......
                      Наздраве !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение


                        Преди да се компетентно изкажеш, вгледай се внимателно и виж, че архитектурният обект, доближаващ се като излъчване до твоята ветроломка, която си стъкнал с много труд у Извънгеографията, няма кокоши крака, липсва подпряна метла и връз покрива не се вижда излежаващ се черен котарак..

                        Това биотехническо съоръжение е беседка на ловна дружинка и във връзка с влошените си експлоатационни качества се нуждае от основен ремонт. Поне 5 - 6 съботи и недели ще са необходими, за да добие приличен вид. Може и повече време да се изисква. Тежка и изморителна работа в почивните дни, с откъсване от семейната среда. До откриване на ловният сезон през август вероятно ще сме готови с ремонта.
                        Наздраве!
                        Я, къщичка на авджии Яги. Може ли дотам да докарате приюта за безсполучни души? Май при последната запивка сте го запалили от яд,че нема кво да одерете, опечете и изядете? Завалии! Поне нездраве да ви е! На гладно.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение



                          Ходих да оглеждам поляните, че 24 наближава. Голяма красота се е ширнала.
                          Наздраве, Мрънкало!
                          Малеййй, пак ше вариш отвари и отрави. Ми, набери едно букетче дъхави цветя и бегай при Чиче на Дивото му се подмажеш. Може ти даде бутилчица дюлева за основа на твоите бъркочи. Здраве да е!

                          Коментар




                          • Преди да се компетентно изкажеш, вгледай се внимателно и виж, че архитектурният обект, доближаващ се като излъчване до твоята ветроломка, която си стъкнал с много труд у Извънгеографията, няма кокоши крака, липсва подпряна метла и връз покрива не се вижда излежаващ се черен котарак..

                            Това биотехническо съоръжение е беседка на ловна дружинка и във връзка с влошените си експлоатационни качества се нуждае от основен ремонт. Поне 5 - 6 съботи и недели ще са необходими, за да добие приличен вид. Може и повече време да се изисква. Тежка и изморителна работа в почивните дни, с откъсване от семейната среда. До откриване на ловният сезон през август вероятно ще сме готови с ремонта.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар





                            • Всякакви треволяци и буренаци са нацъфтели.


                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Само пиене на кръв ти в главата. Спри се, огледай се в нощта. Светът е тъй прекрасен в тъмнината. Хищници ловуват. Пияници палуват. Любовници лудуват. А ти само гледаш как да се захраниш с чуждата кръвчица. Кърлеж ли си, що ли? Той кръстът ще те превъзпита. И чесънят. Здраве да е!


                                Ходих да оглеждам поляните, че 24 наближава. Голяма красота се е ширнала.
                                Наздраве, Мрънкало!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X