IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Забравяш червеното вино. Освен към подаграта ти, аз се отнасям отговорно и към язвата, де те мори периодически.
    Наздраве, Мрънкало!
    Благородно ти го отстъпвам да не вземе се задавиш от напрежение покрай големото разхищение на общинския бюджет. Току-виж Габроу обявило фалит покрай една почерпка. И ти рекох да мигрираш към полето. Тях и да ги ощетиш надълбоко, все ще преживеят с некоя и друга тиква. Наздраве с червеното винце отпуснато на Кръчмата от община Габроу (цела чаша... на 2/3 пълна... или пък с 1/3 празна)!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Благодаря за сланинката и райската ябълка. Мазничко хапвам по всякое време. А заслужената почерпка ме възрадва и удовлетворява. Всеки ден така да раздаваш. От габровка на севлиевка да станеш. Здраве да е.... за тиквите и тиквичките!
      Забравяш червеното вино. Освен към подаграта ти, аз се отнасям отговорно и към язвата, де те мори периодически.
      Наздраве, Мрънкало!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Добро утро, Мрънкало!
        Днес го дават жълт код за опасно високи температури.


        Наздраве!
        Благодаря за сланинката и райската ябълка. Мазничко хапвам по всякое време. А заслужената почерпка ме възрадва и удовлетворява. Всеки ден така да раздаваш. От габровка на севлиевка да станеш. Здраве да е.... за тиквите и тиквичките!

        Коментар


        • За другата част от уважаемата клиентела на Кръчмата:


          Някой да донесе чашите и да сипва!
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Никой те не жали. Ше трябва сама да се изръсиш.
            Добро утро, Мрънкало!
            Днес го дават жълт код за опасно високи температури.


            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Смятам, че след толку години взаимно пиене и писане у Кръчмата, с твойте нерви сме, ако не друго, то поне добри приятели.
              Наздраве, Мрънкало!

              П.П. Някой да сипе питие, че да оставя в чашата си един гълток на мрънкащия.
              Никой те не жали. Ше трябва сама да се изръсиш.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Градинарят вещо готвеше на открит огън и успя да опуши не само себе си, но и гостите. А листата обрулени от бурята, капеха у манджата. Никой обаче не отказа да засити. Колкото до черпенето, длъжница си ми. Неам нерви! Наздраве с твое питие!
                Смятам, че след толку години взаимно пиене и писане у Кръчмата, с твойте нерви сме, ако не друго, то поне добри приятели.
                Наздраве, Мрънкало!

                П.П. Някой да сипе питие, че да оставя в чашата си един гълток на мрънкащия.
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Предполага се, че и градинарят се е веел кат байрак. Вземи, та почерпи, задето не те е отнесъл вятъра.
                  Наздраве!

                  П.П. Аз я проспах бурята. Все още се радвам на здрав сън
                  Градинарят вещо готвеше на открит огън и успя да опуши не само себе си, но и гостите. А листата обрулени от бурята, капеха у манджата. Никой обаче не отказа да засити. Колкото до черпенето, длъжница си ми. Неам нерви! Наздраве с твое питие!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Чак пък фърчат. Гънеха се нещо, превиваха се, но добрият градинар е прочистил негодното и градината се развяваше като байрак на морски бриз. Наздраве!
                    Предполага се, че и градинарят се е веел кат байрак. Вземи, та почерпи, задето не те е отнесъл вятъра.
                    Наздраве!

                    П.П. Аз я проспах бурята. Все още се радвам на здрав сън
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от chan_tura_naga Разгледай мнение

                      То ест из него хвърчат бурени, треволяк, клони и т.н.?
                      Чак пък фърчат. Гънеха се нещо, превиваха се, но добрият градинар е прочистил негодното и градината се развяваше като байрак на морски бриз. Наздраве!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                        Бурята май е замела еднокраката къщичка и пороят е отнесъл бабичката у Световния океан. Два дена младите дружини събор правят и напънът на градушката и буреностия вятър не успеват ги сломят. Ракия и бира се лей, мръвка и зарзават на жар тлей. Малко се понамокри хамакът, но на простора се вей. А бабето от от сала в океана към заветния бряг глей и за Габроу милей. Наздраве за околосветските пътувания!
                        То ест из него хвърчат бурени, треволяк, клони и т.н.?

                        Коментар


                        • Бурята май е замела еднокраката къщичка и пороят е отнесъл бабичката у Световния океан. Два дена младите дружини събор правят и напънът на градушката и буреностия вятър не успеват ги сломят. Ракия и бира се лей, мръвка и зарзават на жар тлей. Малко се понамокри хамакът, но на простора се вей. А бабето от от сала в океана към заветния бряг глей и за Габроу милей. Наздраве за околосветските пътувания!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Ха, изясни се веке що тичаш по тъча и не ме пропускаш да интимното си бельо. Малей, страх.
                            Наздраве!
                            Гааааа, такава жертва не мое се чака от мен. С Ежка Бежка да се гоним по ливадите. Това ней страх, а здрав разум. Здраве да е, особено при среща с бодливки.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                              Сал наличието на добро възпитание ме възпрепятства да се изкискам злорадо. Но пък ми оправи душната вечер и сега ми е едно леко, ефирно, просторно. ............................... Гааааааааааааа, значи в задника, а? Хааааааааааа..... Бодли и шипове стърчат от нашта таралежка Тянка. Кеф, кеф, голем кеф!
                              Ха, изясни се веке що тичаш по тъча и не ме пропускаш да интимното си бельо. Малей, страх.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Тцъ! Не мое да почерпя, щото съм в твърде деликатно положение. Сутринта, на развиделяване паднах у един къпинак.

                                Сал наличието на добро възпитание ме възпрепятства да спомена от кои части на морното си тяло водих бодли и шипове. Манииии, мани.
                                Наздраве!
                                Сал наличието на добро възпитание ме възпрепятства да се изкискам злорадо. Но пък ми оправи душната вечер и сега ми е едно леко, ефирно, просторно. ............................... Гааааааааааааа, значи в задника, а? Хааааааааааа..... Бодли и шипове стърчат от нашта таралежка Тянка. Кеф, кеф, голем кеф!

                                Коментар

                                Working...
                                X