IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Не съм твърдял като теб, че не съм канибал. Има си логика. Килотите са като опаковка да се не развали стоката от много пипане на любопитни и мераклии.
    Нощеска има ме сънуваш - де с килоти, де без тях...
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      Наздраве, ма тури нещо де, да не тропа свети Илия с колесницата из Габроу, че тогава и околовръстното на кривоглавия ексминистър не мое ви спаси
      Знаеш, противопоказно ми е да черпя. Арахната така и така се е развихрил - да сложи пиене и мезе на масата.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Начи ..., на 4i40 само мисъл кат хуманитарна помощ, а не теб - аз, цяла, целеничка - по килоти. Това някаква странна пенсионерска еротика, явно.
        Наздраве!
        Не съм твърдял като теб, че не съм канибал. Има си логика. Килотите са като опаковка да се не развали стоката от много пипане на любопитни и мераклии.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
          Днес Илинден. Двете ми племенници празнуват. По-малката освен имен има и рожден ден.
          За тяхно здраве!
          Наздраве, ма тури нещо де, да не тропа свети Илия с колесницата из Габроу, че тогава и околовръстното на кривоглавия ексминистър не мое ви спаси
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


            Тва щот и платоничната любофф с мен е опасна, а на Дъртото и без килоти да му се явиш, все тая....

            Наздраве !
            Не, бе, просто вече летиш в окото на торнадото и не падаш. Как го правиш, не е ясно. Да не би да си Карлсон от Покрива?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Е, поне няква там аритмия дали не мое му докара!?
              Наздраве!
              Аритмия със сигурност. Също главоболия, що Кака щеше да се пита, с килоти ли е пристигнала или без. Олеле, бая щеше да се оплете! Наздраве!

              Коментар


              • Да са живи и здрави! За леля им не съм сигурен. От вчера досега съм без връзка, уж от бурята, но нещо ме съмнява лелята. Да я вземат градушката и торназдото таз кака, дето е и леля. Здраве да е!
                П.п. Чичето май го отнесе годечкото торнадо.

                Коментар


                • Днес Илинден. Двете ми племенници празнуват. По-малката освен имен има и рожден ден.
                  За тяхно здраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


                    Тва щот и платоничната любофф с мен е опасна, а на Дъртото и без килоти да му се явиш, все тая....

                    Наздраве !
                    Е, поне няква там аритмия дали не мое му докара!?
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Начи ..., на 4i40 само мисъл кат хуманитарна помощ, а не теб - аз, цяла, целеничка - по килоти. Това някаква странна пенсионерска еротика, явно.
                      Наздраве!

                      Тва щот и платоничната любофф с мен е опасна, а на Дъртото и без килоти да му се явиш, все тая....

                      Наздраве !
                      Last edited by 4i40; 19.07.2021, 20:12.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Това е стабилна конструкция. Не е какината колибка. Нема може се възрадваш, за което се извинявам. В замяна може да проведеш наводняване на колибката по западногермански образец. И навий крачолите на килотите, да се не намокрят. Наздраве, Дрънкилотке!
                        Начи ..., на 4i40 само мисъл кат хуманитарна помощ, а не теб - аз, цяла, целеничка - по килоти. Това някаква странна пенсионерска еротика, явно.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                          Добро утро !

                          Стои си на мястото, само отворите отгоре и отзад са станали по-големи и вратата отпред я няма.....( Тарантулови неволи ...)

                          пп Пия си бирата и си мисля, че е петък....Ич не ми се работи....

                          Наздраве !
                          Пий си бирата и си гледай космите по пръстите на краката. Вратата на главата ти лопа, ама не я притваряй. Нека влезе некоя мисъл оттам. Кака ше ти прати като хуманитарна помощ. Акъл да е, па дори и малце да било!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Как е продухваемата конструкция? Държи ли се още или бурята я отнесе?
                            Наздраве, Мрънкало!
                            Това е стабилна конструкция. Не е какината колибка. Нема може се възрадваш, за което се извинявам. В замяна може да проведеш наводняване на колибката по западногермански образец. И навий крачолите на килотите, да се не намокрят. Наздраве, Дрънкилотке!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                              Добро утро !

                              Стои си на мястото, само отворите отгоре и отзад са станали по-големи и вратата отпред я няма.....( Тарантулови неволи ...)

                              пп Пия си бирата и си мисля, че е петък....Ич не ми се работи....

                              Наздраве !
                              Мани, маниии! Да сме благодарни, че не го е отнесъл вятъра, че иначе щяхме да го търсим по чукарите на Извънгеография.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Как е продухваемата конструкция? Държи ли се още или бурята я отнесе?
                                Наздраве, Мрънкало!
                                Добро утро !

                                Стои си на мястото, само отворите отгоре и отзад са станали по-големи и вратата отпред я няма.....( Тарантулови неволи ...)

                                пп Пия си бирата и си мисля, че е петък....Ич не ми се работи....

                                Наздраве !

                                Коментар

                                Working...
                                X