IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Все пак хубава ракия става и от круши.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
      А аз си мислех, че само аз съм изперкал и ръся простотии.....
      Откак тнм ги изрази в мерена реч, нищо не може да ме учуди Дори и преди стотния километър от София!
      Наздраве!
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • А аз си мислех, че само аз съм изперкал и ръся простотии.....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          може и да я сцепи по средата, знаеш ли Аз лично предпочитам да сцепя някоя прасковка де, ма всеки с предпочитанията си.
          Наздраве!
          Това тук Кръчма, а не кооперативния пазар. Каквото има, това ще е. Личните предпочитания на сто километра след табелата на Голямо село
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

            Тъй, тъй...
            Всека слива примира от нетърпение кога Тарантул ще се качи връз нея.....( ако не за друго, поне да я пречупи надве...)

            Наздраве !
            Мани,манииии.Сега ще се появи и ще започне да се оправдава, дето му е трудно да се възкачва
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              може и да я сцепи по средата, знаеш ли Аз лично предпочитам да сцепя някоя прасковка де, ма всеки с предпочитанията си.
              Наздраве!
              какъв аватар си имаш па за прасковки си мечтае
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                Тъй, тъй...
                Всека слива примира от нетърпение кога Тарантул ще се качи връз нея.....( ако не за друго, поне да я пречупи надве...)

                Наздраве !
                може и да я сцепи по средата, знаеш ли Аз лично предпочитам да сцепя някоя прасковка де, ма всеки с предпочитанията си.
                Наздраве!
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                  Тъй, тъй...
                  Всека слива примира от нетърпение кога Тарантул ще се качи връз нея.....( ако не за друго, поне да я пречупи надве...)

                  Наздраве !

                  Трендафил Акациев, в своята поезия, най-точно анализира проблемите със сливата (в "Кооперативно"):

                  В мойта нива цъфна слива.
                  В твойта нива цъфна слива.
                  Твойта слива си я бива,
                  но и мойта си я бива.
                  Всеки сливи ще добива
                  само в кооператива,
                  в който дружно ще се слива
                  мойта слива с твойта слива.


                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Де тоз късмет / за сливата ми е мисълта/
                    Наздраве!
                    Тъй, тъй...
                    Всека слива примира от нетърпение кога Тарантул ще се качи връз нея.....( ако не за друго, поне да я пречупи надве...)

                    Наздраве !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение


                      Малийй Тарантуле, около нас е минало торнадо ...Да не та дигнало от леглото и закачило на близката слива....?

                      Ужас Т....

                      Наздраве !
                      Де тоз късмет / за сливата ми е мисълта/
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        При мен е закътана долина, бе. Фуния! Ако ще се вихри, не леглото, ми къщата ще се вдигне. И ще се питате във форума, къде замина Доротко? Докато твойта на откритото поле е лесна. С все колибката от Дивото ще се пренесеш на десетях километра гражданче да ставаш у Годеч. Здрав да си! След полета управляем.
                        https://www.youtube.com/watch?v=4wkS...7KuaxA&index=9
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                          Малийй Тарантуле, около нас е минало торнадо ...Да не та дигнало от леглото и закачило на близката слива....?

                          Ужас Т....

                          Наздраве !
                          При мен е закътана долина, бе. Фуния! Ако ще се вихри, не леглото, ми къщата ще се вдигне. И ще се питате във форума, къде замина Доротко? Докато твойта на откритото поле е лесна. С все колибката от Дивото ще се пренесеш на десетях километра гражданче да ставаш у Годеч. Здрав да си! След полета управляем.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Съм в леглото и се готвя да се боря с килотена рота. Требва съм трезв.
                            Малийй Тарантуле, около нас е минало торнадо ...Да не та дигнало от леглото и закачило на близката слива....?

                            Ужас Т....

                            Наздраве !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Знаеш, противопоказно ми е да черпя. Арахната така и така се е развихрил - да сложи пиене и мезе на масата.
                              Наздраве!
                              Съм в леглото и се готвя да се боря с килотена рота. Требва съм трезв.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Нощеска има ме сънуваш - де с килоти, де без тях...
                                Наздраве!
                                Ваййй, кошмари! Нема да заспивам тази нощ.

                                Коментар

                                Working...
                                X