IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
    Честит имен ден Та-та-та- Тянке! Черпим та по тоя случай. Права беше, че ще ме досърбят ръцете. И езика. Празнувай!



    Сърдечно благодаря за подаръците! Не знам от къде ги достави тези ларви и буболечки, щото наистина голям недоимък на вещерския сайт " Попова лъжичка&змийска люспа и Ко " от как започна Короната. Проблем с доставките, оказва се. Сега съм спокойна за бъркочите поне няколко месеца напред. В благодарност ще ти заръчам едно подхлъзване и хоризонтиране, без фрактури и разтежения. От мен да мине. Днес съм благосклонно настроена, заради празника.
    Зареждай вече пиене и мезе, че да се почерпи останала част от клиентелата на Кръчмата за мое здраве!
    Наздраве, Мрън!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Честит имен ден Та-та-та- Тянке! Черпим та по тоя случай. Права беше, че ще ме досърбят ръцете. И езика. Празнувай!



      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Белким, шъ допусна тъй да се изложите и да не заредите масата в моя чест!? Тцъ! Два дни няма да спра да ви напомням.
        Наздраве, Мрън!
        Убаво е да се абиш два дни, да се надеваш, да се вдеваш и накрая "Прас" - нема почерпка. Утре, утре е ведър, щедър ден, в който щедро ще те изпързаляме. Сама си го изпроси с разни въпроси "ще ли почерпим". Чекай и се надевай.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Ваййй, таа гадина пак щехме те забравиме. Ма, ти си хитра, отрано даваш поръчка за подаръчета и почерпка. Ний пък не деня ще се правим на улави и цел ден ще висиш на празна маса с празни ръце. Да видим кой-кого ще весели за празника. Вземи се включи в обхвата на некоя градска камера ти гледаме сеира. Наздраве, Дрон, и отлитай!
          Белким, шъ допусна тъй да се изложите и да не заредите масата в моя чест!? Тцъ! Два дни няма да спра да ви напомням.
          Наздраве, Мрън!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Не мой подлъгва животинките. По хабитатя ги фащаме и ги пренасяме у парк Централен Балкан. Да им белеят на рейджърите главите.
            Наздраве, Мрън!

            Ся, гледам календаря и се сещам, че след два дни виртуален имен ден имам. Земи се подготви качествено да ми честитиш и да почерпиш за мое здраве.
            Ваййй, таа гадина пак щехме те забравиме. Ма, ти си хитра, отрано даваш поръчка за подаръчета и почерпка. Ний пък не деня ще се правим на улави и цел ден ще висиш на празна маса с празни ръце. Да видим кой-кого ще весели за празника. Вземи се включи в обхвата на некоя градска камера ти гледаме сеира. Наздраве, Дрон, и отлитай!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Наговарям мецаните да си търсят прехраната извън лагера. Например из габровския балкан. Там се меркали сосни закуски, накичени с карабини, служещи им като геги за подпиране. Та както се подпират, могат и да се гръмнат. Та ей ти една опушена и опърлена закуска за проскубани мецани. Добре ще е, ако закуската носи в раничката два-три суджука и поне литро вино. Щото у Белица са свикнали да ги черпат, да ги глееезаат и да им угаждът. Наздраве, Дран!
              Не мой подлъгва животинките. По хабитатя ги фащаме и ги пренасяме у парк Централен Балкан. Да им белеят на рейджърите главите.
              Наздраве, Мрън!

              Ся, гледам календаря и се сещам, че след два дни виртуален имен ден имам. Земи се подготви качествено да ми честитиш и да почерпиш за мое здраве.
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Тъкмо се чудех къде те е отвял вятъра, а то у Белица си отишъл. Да си пробваш новата гъдулка.
                Наздраве, Мрън!
                Наговарям мецаните да си търсят прехраната извън лагера. Например из габровския балкан. Там се меркали сосни закуски, накичени с карабини, служещи им като геги за подпиране. Та както се подпират, могат и да се гръмнат. Та ей ти една опушена и опърлена закуска за проскубани мецани. Добре ще е, ако закуската носи в раничката два-три суджука и поне литро вино. Щото у Белица са свикнали да ги черпат, да ги глееезаат и да им угаждът. Наздраве, Дран!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Тук да има една кака? Търсят я от гората. Нещо била отмъкнала оттам.



                  https://www.youtube.com/watch?v=qDf7xrD4L7E
                  Тъкмо се чудех къде те е отвял вятъра, а то у Белица си отишъл. Да си пробваш новата гъдулка.
                  Наздраве, Мрън!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    То пък , ти като ги имаш ...
                    Наздраве!
                    Тук да има една кака? Търсят я от гората. Нещо била отмъкнала оттам.



                    https://www.youtube.com/watch?v=qDf7xrD4L7E

                    Коментар


                    • Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Не я открехвай как се вдига самолета с апчета, че ще вземе се пробва да вдигне метлата и ще се набучи у нечий покрив. От де да знае, че леталото требва да има определени хромозоми.
                        То пък , ти като ги имаш ...
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Айдееее, смълчаната вода се завърна и сега ще ни реди, кои от желанията й са се изпълнили. Дано е почнала да забравя, та да е пропуснала поне половина. То ще се чуе утре като Чиче почне да пищи и да мята клетви към Централния Балкан. Хайде, Тянке, сподели с нас, като какво ще го споходи Чиче тази нощ. Здрав да е! И с акъля си!
                          Тянка споделя, че тази нощ 4i40 ще го споходи леля. Не знам зали ще си носи точилката, не знам ... Зависи как се е представил през изминалата година
                          Наздраве, Мрън!

                          П.П. Говориш за забравяне на дама, която помни телефонния номер на гаджето си кога беше в 10-ти клас!? Шегуваш се, вероятно.
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Не я открехвай как се вдига самолета с апчета, че ще вземе се пробва да вдигне метлата и ще се набучи у нечий покрив. От де да знае, че леталото требва да има определени хромозоми.
                            tnm e учена ве - завършила е вишу в академията - вещерската
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              Излезе му късмета - ще вдига самолета с тоз АП и ще тракат кокали
                              Не я открехвай как се вдига самолета с апчета, че ще вземе се пробва да вдигне метлата и ще се набучи у нечий покрив. От де да знае, че леталото требва да има определени хромозоми.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Що аз, бре!? Ти смотолеви нещо за космическите коридори.
                                Наздраве!
                                Айдееее, смълчаната вода се завърна и сега ще ни реди, кои от желанията й са се изпълнили. Дано е почнала да забравя, та да е пропуснала поне половина. То ще се чуе утре като Чиче почне да пищи и да мята клетви към Централния Балкан. Хайде, Тянке, сподели с нас, като какво ще го споходи Чиче тази нощ. Здрав да е! И с акъля си!

                                Коментар

                                Working...
                                X