IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Виждам, попрочела си малко отчети и прозорливостта те е споходила. Правилно си схванала, че гениалността ме съпровожда и медиците са безсилни да обяснят нейния произход. Колкото до пиянките, на тях им не пука кой е гений, коя е маман, стига крепки течности да има, дето се консумират с крепки прегръдки. Наздраве, Дрънчи!

    Аха, баш гениалност те спохожда. Добре остава някаква надежда на медиците, че кога аповете при теб работа не вършат, могат поне да се доверят на здравината на текстила. На усмирителните ризи.
    Наздраве, Мрън! И честит празник!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Какъв граничен случай, бе!? Ти си патологичен случай. От тежките, при които медицината безсилна. То и затова дофтурите не те лекуват. Щот виждат, че ни хапчета, ни ваксини, ни каквито и да е други манипулации не помагат. Добре, че пиянките от Кръчмата сме толерантни към хората в неравностойно положение, та понасяме изцепките ти от всякакво естество.
      Наздраве, Мрън!
      Виждам, попрочела си малко отчети и прозорливостта те е споходила. Правилно си схванала, че гениалността ме съпровожда и медиците са безсилни да обяснят нейния произход. Колкото до пиянките, на тях им не пука кой е гений, коя е маман, стига крепки течности да има, дето се консумират с крепки прегръдки. Наздраве, Дрънчи!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Кой, ма, аз съм граничник, що съм граничен случай, а не като теб да съм се прехвърлил оттатък. Ту от тая страна на балканя си, ту от другата, ама хич не е ясно коя е редовната и коя правилната. Па тия познания на чужди езици от вашта махла ли си овладела или от практиката като маман ги имаш? Бегай да четеш отчетите, че требва допълнително да заработваш. Явно като маман слабо се справяш. Наздраве, Дръншабанке!
        Какъв граничен случай, бе!? Ти си патологичен случай. От тежките, при които медицината безсилна. То и затова дофтурите не те лекуват. Щот виждат, че ни хапчета, ни ваксини, ни каквито и да е други манипулации не помагат. Добре, че пиянките от Кръчмата сме толерантни към хората в неравностойно положение, та понасяме изцепките ти от всякакво естество.
        Наздраве, Мрън!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Киркоракетчик, радвам се, че внесох свежест в сивото ти ежедневие, кога те върнах в спомени за рода войски, в който си служил. Поради специфичният ти фенотип и съображението на военните да не те вадят от естествената ти среда, романееее, шабане. От Природата си не мож избяга.
          Колкото до разликата, брех!? Личен опит ли споделяш? Това тук Кръчма, а не Искрено и лично.
          Наздраве, Бобоня!
          Кой, ма, аз съм граничник, що съм граничен случай, а не като теб да съм се прехвърлил оттатък. Ту от тая страна на балканя си, ту от другата, ама хич не е ясно коя е редовната и коя правилната. Па тия познания на чужди езици от вашта махла ли си овладела или от практиката като маман ги имаш? Бегай да четеш отчетите, че требва допълнително да заработваш. Явно като маман слабо се справяш. Наздраве, Дръншабанке!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Маман, ти с твоите мадами, да не би все по Строителни войски да сте шарили? Чак такава спортна страст към фльорци в предпенсионна възраст ми се чини да е с ниска критерийна база и поради висок ищах към дърто. То и вашта не е лесна... ама занаят! Важното е прехраната да се изкарва и за ромче да остава. Пък дали ще си в обятия на загорял трудовак или на изнежен гвардеец, нема чак толкова фрапираща разлика. Само дето с първия нема да може да обсъдиш отчетите на дружествата, в които залагаш последните краищници от обедите и вечерите с навитаците. Но ти си знаеш. Споделените интереси в любовта са само споделените звонкови. Наздраве, Дръндрама!
            Киркоракетчик, радвам се, че внесох свежест в сивото ти ежедневие, кога те върнах в спомени за рода войски, в който си служил. Поради специфичният ти фенотип и съображението на военните да не те вадят от естествената ти среда, романееее, шабане. От Природата си не мож избяга.
            Колкото до разликата, брех!? Личен опит ли споделяш? Това тук Кръчма, а не Искрено и лично.
            Наздраве, Бобоня!

            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Ба, не може! Кръчмите са ми като второ родно място. Пък и не ги разбираш ти тези неща с военния контингент. Момчетата от там, където другите не могат, са ми големи фенове. Разпалвам в тях спортната страст, да докажат, че наистина могат, където такива като теб оклепват калците.
              Наздраве, Мрън!
              Маман, ти с твоите мадами, да не би все по Строителни войски да сте шарили? Чак такава спортна страст към фльорци в предпенсионна възраст ми се чини да е с ниска критерийна база и поради висок ищах към дърто. То и вашта не е лесна... ама занаят! Важното е прехраната да се изкарва и за ромче да остава. Пък дали ще си в обятия на загорял трудовак или на изнежен гвардеец, нема чак толкова фрапираща разлика. Само дето с първия нема да може да обсъдиш отчетите на дружествата, в които залагаш последните краищници от обедите и вечерите с навитаците. Но ти си знаеш. Споделените интереси в любовта са само споделените звонкови. Наздраве, Дръндрама!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Е, то не може само по кръчми, кабарета и бордеи да заработваш. Щом не щеш да си Мата Хари, ще те кръстим Маман Хайри и те пращаме в тиловате част да организираш на войничетата премигванията по тънката част. До офицери нема те допускаме, що за тях требва да си Мата Хари и да играш разголени танци. А ако се разголиш, най-много да ги разгониш. Наздраве дрънмаман!
                Ба, не може! Кръчмите са ми като второ родно място. Пък и не ги разбираш ти тези неща с военния контингент. Момчетата от там, където другите не могат, са ми големи фенове. Разпалвам в тях спортната страст, да докажат, че наистина могат, където такива като теб оклепват калците.
                Наздраве, Мрън!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Па мое и Будика, предвид захласът ми прасците на римските легионери. Тцъ, рекох! Мързи ме. Не ще ме провокираш с никви екстремуми.
                  Наздраве!
                  Е, то не може само по кръчми, кабарета и бордеи да заработваш. Щом не щеш да си Мата Хари, ще те кръстим Маман Хайри и те пращаме в тиловате част да организираш на войничетата премигванията по тънката част. До офицери нема те допускаме, що за тях требва да си Мата Хари и да играш разголени танци. А ако се разголиш, най-много да ги разгониш. Наздраве дрънмаман!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Мата Хари се върна на мода. Ти пък може го играеш дори на Жана д Арк. А ще се напрегаш заради тръпката. Се едно бегаш пред мечката. Само дето таа ще е баш мечката - рашън мечока. Но ти си падаш по екстремните преживявания, така че тръгвай и заминавай. Наздраве, Дрънпътничке!
                    Па мое и Будика, предвид захласът ми прасците на римските легионери. Тцъ, рекох! Мързи ме. Не ще ме провокираш с никви екстремуми.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      какъв мъж си да не свариш РАКИЯ на детето?
                      Децата ще се оправят, ама кой да сипе една ракия на жената? Таа ше те изфърли от вкъщи, ако ти прави салата, а ти не налееш една ракия. Малейййй, срам! Срам и излагация!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Мрънкало, то вярно, мъжете веке кът у държавата, ама да ме пращаш мен с наглото, дебело псе на мястото на сблъсъка на циливилизациите, че да ви отсрамям - те, това е свръх.
                        Карабината в готовност, добитъкът оборудват с телетаг с три функции - ще замажем очите на военния алианс. Обаче се питам, що ли да се напрягам!? Суджук имам, пастърма, червеното вино още не е свършило ...
                        Наздраве, Мрън!
                        Мата Хари се върна на мода. Ти пък може го играеш дори на Жана д Арк. А ще се напрегаш заради тръпката. Се едно бегаш пред мечката. Само дето таа ще е баш мечката - рашън мечока. Но ти си падаш по екстремните преживявания, така че тръгвай и заминавай. Наздраве, Дрънпътничке!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от COVID-19 Разгледай мнение
                          Добра вечер,
                          Надявам се нЕма контрол за сертификат тука.
                          Ше жулна една раЧия от траковата.

                          Сипи, ако нЕма - дОнеси
                          При такова безъборазно нарушаване на правилата, нема как да не се отзова моментално.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
                            Алкохолът и той постоянно поскъпва. Айде, ние сме пили, пили, ама жалко за децата..
                            какъв мъж си да не свариш РАКИЯ на детето?
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • Алкохолът и той постоянно поскъпва. Айде, ние сме пили, пили, ама жалко за децата..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Ни ми са прави на малограмотна и проста кога дойде моментът да бъдеш граждански мобилизирана и да изпълниш своя граждански, воински и патриотичен дълг. Знайш ли колко такива ги знам, де щяха да се скатават като полуидиоти, като пълни идиоти, като пелтеци и като кривогледи. Ама, не успяха. И тях ги прибраха в народната казарма. Добре че царската вече я нямаше. Така че слагай на псето каишката и се иници....ирайте. На границата с Рашка, както би казал Русото, те чакат като поредна вражеска провокация и са готови да погърмят по вас за забавление като се радват на ваште прибежки и залежки в калта, докато престанете да се различавате из нея. Може пък да ви присъдят почетното звание "Заслужил цирк". Само да не почнеш да ми се големееш като голема акробатка, факирка и клоунка. Здраве да е и веселие за народа!
                                Мрънкало, то вярно, мъжете веке кът у държавата, ама да ме пращаш мен с наглото, дебело псе на мястото на сблъсъка на циливилизациите, че да ви отсрамям - те, това е свръх.
                                Карабината в готовност, добитъкът оборудват с телетаг с три функции - ще замажем очите на военния алианс. Обаче се питам, що ли да се напрягам!? Суджук имам, пастърма, червеното вино още не е свършило ...
                                Наздраве, Мрън!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X