IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.youtube.com/watch?v=wk_AQF8PGAw

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Арахната им консултант. Предател.
      Наздраве!
      Я, млък! Влизай в избата и да не излизаш от там докато не отлежи виното. Ше види тя, как ще обижда на консултант.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение

        Ясно, освен макетата и американските конресмени надничали у форума .
        Арахната им консултант. Предател.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Ъхъ! От снощи нищим с Арахната в тема История къде точно са акостирали.
          Наздраве!
          Ясно, освен макетата и американските конресмени надничали у форума .

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение


            Не знаех че, че 1 април е на 4 февруари.

            https://frognews.bg/novini/kongresa-...di-kolumb.html
            Ъхъ! От снощи нищим с Арахната в тема История къде точно са акостирали.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Изпи почерпката и прехвърли отговорността другиму. Коварна жена! Наздраве, Дрънподле!
              Така се прави.
              Наздраве, Мрънкало!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Те имат право да си го турнат паметникот. Толку са откраднали, как и нея да не подвият? Заедно с Цезаря, Антонийко, както и малките Птолемейчо и Цезариончо. Богата композиция монументална ще стане.

                Не знаех че, че 1 април е на 4 февруари.

                https://frognews.bg/novini/kongresa-...di-kolumb.html

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Този лаф на Пешето. Аз само го взаимствах, щото подхожда на зодията ти. И на общият ти хабитус.
                  Наздраве, Мрънкало!
                  Изпи почерпката и прехвърли отговорността другиму. Коварна жена! Наздраве, Дрънподле!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Защо, како, реши да препятстваш животновъдната индустрия, като демонизираш най-ваклото теле на отечеството? Даваш ли си сметка, че сега не мога излеза по тучните ливади, за да не подплаша млекодайните кравички, поради твойта долна кампания към едно недорасло биче, кое чака да се отпуши бичия пазар на БФБ, та и то да порасне. Ти така заставаш срещу целата спекулантска общност, освен ония хитреци, де го връткат на репо сделки, та често влазят у локвата с двата крака. Оттегли секви нападки и калтатки към добродушното теле, що иначе телешко да не видиш на трапезата си. Както и говеждо. Наздраве, Дрънкравичке!
                    П.п. Черпа с коктейлче от млеко и ром, дано ти премине кръвясването на погледа спрямо кроткото теленце.

                    Този лаф на Пешето. Аз само го взаимствах, щото подхожда на зодията ти. И на общият ти хабитус.
                    Наздраве, Мрънкало!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Аз обожавам да се уча, но точно с тези дейности смятам да не се товаря и благородно да отстъпя ти да се занимаваш с тях. Най ще ти тича да редиш икебаната, но смятам, и с постилането на покривката ще се справиш. Все пак, толку народи и цивилизации в исторически план си отметнал, все някак ще се справиш с разливането на питието в чашите.
                      Наздраве, Мрън!

                      П.П. Като заговори за красоти, ти пък недей застава пред бременна крава, щото като те види, ще спре да се тели. Добитък ще рече, че пред нея вече е отрочето й. Теле
                      Защо, како, реши да препятстваш животновъдната индустрия, като демонизираш най-ваклото теле на отечеството? Даваш ли си сметка, че сега не мога излеза по тучните ливади, за да не подплаша млекодайните кравички, поради твойта долна кампания към едно недорасло биче, кое чака да се отпуши бичия пазар на БФБ, та и то да порасне. Ти така заставаш срещу целата спекулантска общност, освен ония хитреци, де го връткат на репо сделки, та често влазят у локвата с двата крака. Оттегли секви нападки и калтатки към добродушното теле, що иначе телешко да не видиш на трапезата си. Както и говеждо. Наздраве, Дрънкравичке!
                      П.п. Черпа с коктейлче от млеко и ром, дано ти премине кръвясването на погледа спрямо кроткото теленце.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Ааааа.... требва се учиш цял живот. Например кога си се научила да наливаш зад бара, следва да се научиш покривки да постилаш, цветя да аранжираш и не на последно място, да почерпваш обилно клиентелата. Що така плашиш клиентелата, че за да я задържиш, трябва я черпиш. И не забравяй маската да си слагаш. Що като те видят без маска, децата почват да заекват, а на бременните им изтичат водите. Наздраве, ДрънМатаКосмата!
                        Аз обожавам да се уча, но точно с тези дейности смятам да не се товаря и благородно да отстъпя ти да се занимаваш с тях. Най ще ти тича да редиш икебаната, но смятам, и с постилането на покривката ще се справиш. Все пак, толку народи и цивилизации в исторически план си отметнал, все някак ще се справиш с разливането на питието в чашите.
                        Наздраве, Мрън!

                        П.П. Като заговори за красоти, ти пък недей застава пред бременна крава, щото като те види, ще спре да се тели. Добитък ще рече, че пред нея вече е отрочето й. Теле
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Русата кордела много ровичкаше у нетя, па мен ме мързи. Каквото съм прочела навремето или съм гледала по Хистърито, това е то. Пък и не ми е работа да фантазирам и да лъжа хората. Затова си има историци
                          Наздраве, Мрън!
                          Ааааа.... требва се учиш цял живот. Например кога си се научила да наливаш зад бара, следва да се научиш покривки да постилаш, цветя да аранжираш и не на последно място, да почерпваш обилно клиентелата. Що така плашиш клиентелата, че за да я задържиш, трябва я черпиш. И не забравяй маската да си слагаш. Що като те видят без маска, децата почват да заекват, а на бременните им изтичат водите. Наздраве, ДрънМатаКосмата!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Е, верно, нема тук по-голем лаик от теб. Даже Русото я чаткаше историята повече. Но пък си забавна и атрактивна. Правиш разни лупинги и шпагати квазинаучни и цигански колела се напъваш в спора да извъртиш, ама не се получава. Само на Чичин извърташ точилка по главата, задето бил кръшкал виртуално на жената. Така че аз се радвам, радвам, но като се тръшкам по твоите дивотии още по-радостно ми става. Ти продължавай да зяеш, да пиеш и да пееш, а ний ще гледаме твоята буфосинхрониада. Наздраве, Дрънбуш, а музиката да прави туш!
                            Русата кордела много ровичкаше у нетя, па мен ме мързи. Каквото съм прочела навремето или съм гледала по Хистърито, това е то. Пък и не ми е работа да фантазирам и да лъжа хората. Затова си има историци
                            Наздраве, Мрън!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Курифей, кой ако не аз ще спори с теб!? Ама, мани ... Вместо, като истински мъж, да се радваш на неприличното ми поведения, ти се тръшкаш. Инсинуации правиш
                              Наздраве, Мрън!
                              Е, верно, нема тук по-голем лаик от теб. Даже Русото я чаткаше историята повече. Но пък си забавна и атрактивна. Правиш разни лупинги и шпагати квазинаучни и цигански колела се напъваш в спора да извъртиш, ама не се получава. Само на Чичин извърташ точилка по главата, задето бил кръшкал виртуално на жената. Така че аз се радвам, радвам, но като се тръшкам по твоите дивотии още по-радостно ми става. Ти продължавай да зяеш, да пиеш и да пееш, а ний ще гледаме твоята буфосинхрониада. Наздраве, Дрънбуш, а музиката да прави туш!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                                Древните са вярвали в "чистотата на кръвта".
                                Мож да не е при всички, но при древните египтяни и инките царската кръв се предавала само на деца, родени от брат и сестра, най-ного първи братчеди да са, при липса на първия вариант.

                                Коментар

                                Working...
                                X