IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добро утро !
    Абе, Тарантул, историк - натуралист....
    Моеш ли да намалиш образността на телавизора, че нещо съм постковид и ми се драйфа от визуализацията на какините убавини...

    Наздраве !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Природата ме надарила с въображения и фантазия. И други неща.
      Голям мерак да ме закараш в града на воеводите. Не ми харесва на Карандила. На теб позволено да се чувстваш там като у дома си - фенотип, манталитет и прочие. Ама мен не ме влече.
      Наздраве и много поздрави да носиш на бай Ставри!
      Бай Ставри отдавна се тръшнал. Освен ако нема унук некой на него кръстен. Па и много популярен навремето станал и всички приходяши питат за упоменатата килия. Е, нема как в 2.50 на 3.50 м. да се сберат 240-250 временни и постоянни гости. Време е на концесия да се отдаде затворното дело. Тогази първият частен затвор ще го кръстят "При бай Ставри". И ще се стекат натам кандидати за пандела ала Ескобар. Докато ти при Мама Мара ще чистиш тоалетните по килиите като изнасяш кофите до общата клоака. Но така е, който не ще да черпи, него го черпят... с кофи го черпят. Наздраве, Дрънкофу!
      Last edited by Trakatrak; 09.02.2022, 15:38.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Явно и у вас нема кой да точи ножовете. Вдлъбнат?! Големо въображение имаш. Това и при сем. Симпсън май не се среща. Но вероятно у вас огледалото е вдлъбнато. Тоалетното ти огледало. И се виждаш в него по-голяма, значима. Докато се лъзнеш у банята, разчекнеш се и се огледаш у локвичката на сифона. През решетка. Мама Мара чака такива каубойки като теб. Сливене, дано имаш сливова за твоите недоброволни гостенки. Наздраве, Дрънчекне!
        Природата ме надарила с въображения и фантазия. И други неща.
        Голям мерак да ме закараш в града на воеводите. Не ми харесва на Карандила. На теб позволено да се чувстваш там като у дома си - фенотип, манталитет и прочие. Ама мен не ме влече.
        Наздраве и много поздрави да носиш на бай Ставри!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Никога не съм твърдяла, че си тъп. Минавала ми е по-скоро мисъл, че си вдлъбнат, ама това - само от време, на време. Не постоянно.
          Наздраве, Мрън!
          Явно и у вас нема кой да точи ножовете. Вдлъбнат?! Големо въображение имаш. Това и при сем. Симпсън май не се среща. Но вероятно у вас огледалото е вдлъбнато. Тоалетното ти огледало. И се виждаш в него по-голяма, значима. Докато се лъзнеш у банята, разчекнеш се и се огледаш у локвичката на сифона. През решетка. Мама Мара чака такива каубойки като теб. Сливене, дано имаш сливова за твоите недоброволни гостенки. Наздраве, Дрънчекне!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Гаааа... моите гости постоянно ме критикуват, че ми тъпи ножовете. Хич не обичам да точа. Но и ножовете ми повечето са афиф, щото много се порязвам, а с остри белите са по-големи. Преди време върхът на показалеца отиде и се възстанови за повече от пет години.
            Значи тъп съм бил, а? Е, аз не настоявам да съм много остър. Но вместо тъп, казвай, че съм прост. По-комплексно е. Здраве да е!
            П.п. А стотина зъба най-добре се вадят с ръжсясали клещи. Хем кървищата на фона на ръждата стоят по-експресивно, хем стозъбката може тетанус да фане.
            Никога не съм твърдяла, че си тъп. Минавала ми е по-скоро мисъл, че си вдлъбнат, ама това - само от време, на време. Не постоянно.
            Наздраве, Мрън!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Древната мъдрост твърди, ножовете в домакинството, съответстват на мъжа. Тъп нож - тъп мъж. Ако приложим съответната сентенция за Арахна, ще се получи, дето до ръждив керпеден - ръждиво Мрънкало, залиняло от 50 лета.
              Наздраве!
              Гаааа... моите гости постоянно ме критикуват, че ми тъпи ножовете. Хич не обичам да точа. Но и ножовете ми повечето са афиф, щото много се порязвам, а с остри белите са по-големи. Преди време върхът на показалеца отиде и се възстанови за повече от пет години.
              Значи тъп съм бил, а? Е, аз не настоявам да съм много остър. Но вместо тъп, казвай, че съм прост. По-комплексно е. Здраве да е!
              П.п. А стотина зъба най-добре се вадят с ръжсясали клещи. Хем кървищата на фона на ръждата стоят по-експресивно, хем стозъбката може тетанус да фане.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                Добро утро !
                Керпедена ръждив и се не вдижи от 50г, но ролетката показва 15 см....?
                За кво, ич не знам....
                Наздраве !
                Древната мъдрост твърди, ножовете в домакинството, съответстват на мъжа. Тъп нож - тъп мъж. Ако приложим съответната сентенция за Арахна, ще се получи, дето до ръждив керпеден - ръждиво Мрънкало, залиняло от 50 лета.
                Наздраве!
                Last edited by tnm; 07.02.2022, 21:48.
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Сто зъба, ама на 4 реда - като бяла акула. Смееш ли да ме приближиш с тоз ръждив керпеден?
                  Наздраве, Мрънкало!
                  Сека стоножка-стозъбка й се иска да е акула, дори кит, ама си е само шит. Наздраве, Дрънцеце!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Добро утро !
                    Керпедена ръждив и се не вдижи от 50г, но ролетката показва 15 см....?
                    За кво, ич не знам....
                    Наздраве !
                    Ти сляп ли си или пиян? Тоа керпенден е барем 25 санта. Нема ти казвам "Наздраве", що съвсем ше объркаш мерките и сметките.

                    Коментар


                    • Добро утро !
                      Керпедена ръждив и се не вдижи от 50г, но ролетката показва 15 см....?
                      За кво, ич не знам....
                      Наздраве !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Освен че си стокрака, си и стозъба. Все пак за всичките ти зъби имам оправия - големия керпенден. Честито на печелившшите!
                        Сто зъба, ама на 4 реда - като бяла акула. Смееш ли да ме приближиш с тоз ръждив керпеден?
                        Наздраве, Мрънкало!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Знам, щото съм на върха. На хранителна пирамида. Не чуваш ли как ми тракат зъбките
                          Наздраве, Мрън!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Знам, щото съм на върха. На хранителна пирамида. Не чуваш ли как ми тракат зъбките
                            Наздраве, Мрън!
                            Освен че си стокрака, си и стозъба. Все пак за всичките ти зъби имам оправия - големия керпенден. Честито на печелившшите!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Откъде па да знаеш как е устроен върхът на пирамидата. Ти даже не си консултант, ами си кръчмарка в селото на пирамидалната администрация. И маман. Вероятно некое от момичетата ти се е фалило, щото некой водопроводчик му разправял, че има водопровод до върха. Това са легенди, да знаеш. Върхът си добива вода и енергия директно от окръжаващата среда, па дори и патици така се доставят кога прелитат. Но стига съм те открехвал. Стой си у селото и поглеждай свенливо към върха. Наздраве, Дрънша!
                              Знам, щото съм на върха. На хранителна пирамида. Не чуваш ли как ми тракат зъбките
                              Наздраве, Мрън!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Пирамидата стърчи, а не някое Мрънкало, де при вятър със средна скорост 8 м/с ще го стържем в околностите на основите, барабар с чадъра. Който уж му пази сянка.
                                Наздраве, Мрън!
                                Откъде па да знаеш как е устроен върхът на пирамидата. Ти даже не си консултант, ами си кръчмарка в селото на пирамидалната администрация. И маман. Вероятно некое от момичетата ти се е фалило, щото некой водопроводчик му разправял, че има водопровод до върха. Това са легенди, да знаеш. Върхът си добива вода и енергия директно от окръжаващата среда, па дори и патици така се доставят кога прелитат. Но стига съм те открехвал. Стой си у селото и поглеждай свенливо към върха. Наздраве, Дрънша!

                                Коментар

                                Working...
                                X