IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Тцъ, за теб се отнася този отпреди 135 години. https://m.facebook.com/severozapada/...36124655/?_rdr Престъпната ти рода се споменава в чл. 11, чл. 12 и чл. 13. Наздраве, Дрънайдучке!
    Коя рода престъпна, бе!? Столетия сме полагали обществено полезен труд! И обществото ни се е отблагодарявало - де доброволно, де доброзорно.
    Наздраве, Мрън!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Да се върнем 100 години назад, историк.
      https://bg.wikisource.org/wiki/%D0%9...B8%D1%82%D0%B5
      Наздраве, Мрън!
      Тцъ, за теб се отнася този отпреди 135 години. https://m.facebook.com/severozapada/...36124655/?_rdr Престъпната ти рода се споменава в чл. 11, чл. 12 и чл. 13. Наздраве, Дрънайдучке!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение



        Честит празник!
        Хлъц.... Кака почерпи! Помощ! Пратете "Бърза помощ"! Кака получи мозъчно разстройство, съпроводено с разхищения и попиляващи почерпки. Спасявайте я! Не я оставяйте в ръцете на порока. Здрава да е.... и стисната!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
          Добро утро !
          Честит празник на пчелари, пчелички, търтеи и мечоци ....
          Наздраве !


          Честит празник!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Ми, смятам, че иронията в моето писание се забелязва. Тя като не черпи, аз пък ще й пращам цигари "Слънце" (когато намеря) в килията с решетките пред слънчицето. Крайно време е да се вземат решителни мерки за борба с разбойничеството, тунеядството, паразитизма и негативизма към нашето справедливо общество. Опааалаааа, това последното го преписах от друг вестник, ама нека седи. Та, да завърша. Онази дервентджийска родова банда, онзи престъпен клан на прохода Шипка трябва да бъде изловен и едните да ги затворят на килията от османско време на входа на Царевец (донеотдавна имах връзки там и щях да съдействам), а другата да се отпрати право в дранголника на сливата. Все пак живеем в хуманно общество и вече не ги заравяме живи, както било при наште поробители. Наздраве!
            Да се върнем 100 години назад, историк.
            https://bg.wikisource.org/wiki/%D0%9...B8%D1%82%D0%B5
            Наздраве, Мрън!
            Last edited by tnm; 10.02.2022, 19:18.
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
              Добро утро !
              Честит празник на пчелари, пчелички, търтеи и мечоци ....
              Наздраве !
              Покорно благодаря от името на всички пчелари. Хубаво е, че вий търтеите се сещате за нас задето ви осигуряваме папане и таковане. Барем днес с другата търтейка вземе да ни почерпите. Наздраве, ама чашата празна!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                Не знам откъде ще намериш перла. Масиви няма от комунистическо. Още на моя бал от училището беше ФАЛШИВА
                Ми, смятам, че иронията в моето писание се забелязва. Тя като не черпи, аз пък ще й пращам цигари "Слънце" (когато намеря) в килията с решетките пред слънчицето. Крайно време е да се вземат решителни мерки за борба с разбойничеството, тунеядството, паразитизма и негативизма към нашето справедливо общество. Опааалаааа, това последното го преписах от друг вестник, ама нека седи. Та, да завърша. Онази дервентджийска родова банда, онзи престъпен клан на прохода Шипка трябва да бъде изловен и едните да ги затворят на килията от османско време на входа на Царевец (донеотдавна имах връзки там и щях да съдействам), а другата да се отпрати право в дранголника на сливата. Все пак живеем в хуманно общество и вече не ги заравяме живи, както било при наште поробители. Наздраве!

                Коментар


                • Добро утро !
                  Честит празник на пчелари, пчелички, търтеи и мечоци ....
                  Наздраве !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Нещо май не можеш да проумееш какво светло бъдеще те наближава и как влакът отпред ти се стоварва.В Сливен вероятно има сливова. Вероятно. Ако няма, пий една "Сливенска перла" от мен и влизай смело при Мама Мара. Сливовата беше за нея, но щом няма, няма да си протеже на Мама. Дръж се, след година ще разрешат свиждане и един чичак от миналото ти криминално, ще ти поднесе дюлевка. МИЛ СПОМЕН! Наздраве, Дрънмемори!
                    Не знам откъде ще намериш перла. Масиви няма от комунистическо. Още на моя бал от училището беше ФАЛШИВА
                    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Мрънкало, напрегнат ми се струваш. Много пишеш, ама трудно ти се разбира. Пие едно питие да оправиш артикулацията, да разшириш кръвоносните съдове и да върнеш блясъка в очите.
                      Наздраве, Мрън!
                      Нещо май не можеш да проумееш какво светло бъдеще те наближава и как влакът отпред ти се стоварва.В Сливен вероятно има сливова. Вероятно. Ако няма, пий една "Сливенска перла" от мен и влизай смело при Мама Мара. Сливовата беше за нея, но щом няма, няма да си протеже на Мама. Дръж се, след година ще разрешат свиждане и един чичак от миналото ти криминално, ще ти поднесе дюлевка. МИЛ СПОМЕН! Наздраве, Дрънмемори!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Гледал съм разни прогресивни филми. То тогава само такива имаше, без некои издънки, де ги простряха на вятъра на критиката и на простора на излагацията. Въпреки спорадичните ми усилия да посетя барем ареста на некое РПУ, това така и не се случи. Но пък за панделката сливенска имаше разни документалки, та може да се запознаеш преди да се хвърлиш в обятията на Мама Мара. Една маман ще примира в прегръдките на Мама М. Тоа сценарий малко лезбо ми звучи, но ще ти пратя книжка със стиховце на Сафо, да има кви да ги редиш на ухо на стоманената Мара. Може пък да я разжалиш и разнежиш и да ти възложи да обираш паяжините като по-фина и нежна работа.
                        Нема да те эзабравим с Чичо. Аз ще ти пращам цигари "Слънце", ако намеря, а той ще ти ходи на свиждане с дюлевка, ако набере и свари. И ще се припомняте славните години кога се прицелваше у него. Това за допълнителен материал за следствието, та да те доосъдят за обирджийството и катилийджийството. Нема да те чакаме да се завърнеш, я. То и без друго не е хубаво често да сменяш климата. А и като свикнеш с бората, някак ще ти липсва на друго място. Наздраве, Дрънвятърничавата!
                        Мрънкало, напрегнат ми се струваш. Много пишеш, ама трудно ти се разбира. Пие едно питие да оправиш артикулацията, да разшириш кръвоносните съдове и да върнеш блясъка в очите.
                        Наздраве, Мрън!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Ха, историк, много си запознат със ситуацията в килията. Да не би в студентските години, практика там да си карал?
                          Наздраве, Мрънкало!
                          Гледал съм разни прогресивни филми. То тогава само такива имаше, без некои издънки, де ги простряха на вятъра на критиката и на простора на излагацията. Въпреки спорадичните ми усилия да посетя барем ареста на некое РПУ, това така и не се случи. Но пък за панделката сливенска имаше разни документалки, та може да се запознаеш преди да се хвърлиш в обятията на Мама Мара. Една маман ще примира в прегръдките на Мама М. Тоа сценарий малко лезбо ми звучи, но ще ти пратя книжка със стиховце на Сафо, да има кви да ги редиш на ухо на стоманената Мара. Може пък да я разжалиш и разнежиш и да ти възложи да обираш паяжините като по-фина и нежна работа.
                          Нема да те эзабравим с Чичо. Аз ще ти пращам цигари "Слънце", ако намеря, а той ще ти ходи на свиждане с дюлевка, ако набере и свари. И ще се припомняте славните години кога се прицелваше у него. Това за допълнителен материал за следствието, та да те доосъдят за обирджийството и катилийджийството. Нема да те чакаме да се завърнеш, я. То и без друго не е хубаво често да сменяш климата. А и като свикнеш с бората, някак ще ти липсва на друго място. Наздраве, Дрънвятърничавата!
                          Attached Files
                          Last edited by Trakatrak; 09.02.2022, 20:07.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Бай Ставри отдавна се тръшнал. Освен ако нема унук некой на него кръстен. Па и много популярен навремето станал и всички приходяши питат за упоменатата килия. Е, нема как в 2.50 на 3.50 м. да се сберат 240-250 временни и постоянни гости. Време е на концесия да се отдаде затворното дело. Тогази първият частен затвор ще го кръстят "При бай Ставри". И ще се стекат натам кандидати за пандела ала Ескобар. Докато ти при Мама Мара ще чистиш тоалетните по килиите като изнасяш кофите до общата клоака. Но така е, който не ще да черпи, него го черпят... с кофи го черпят. Наздраве, Дрънкофу!
                            Ха, историк, много си запознат със ситуацията в килията. Да не би в студентските години, практика там да си карал?
                            Наздраве, Мрънкало!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                              Добро утро !
                              Абе, Тарантул, историк - натуралист....
                              Моеш ли да намалиш образността на телавизора, че нещо съм постковид и ми се драйфа от визуализацията на какините убавини...

                              Наздраве !
                              То, Арахната кога четеш и с постковид и без него, все рефлекс за вомотиране се провокира.
                              Наздраве!
                              Last edited by tnm; 09.02.2022, 16:15.
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                Добро утро !
                                Абе, Тарантул, историк - натуралист....
                                Моеш ли да намалиш образността на телавизора, че нещо съм постковид и ми се драйфа от визуализацията на какините убавини...

                                Наздраве !
                                Нека ти е ароматно, та чак миризливо, що да си върнеш нюха след ковида. Нема да се претовариш, що едвам усещаш. А питаш ли я Кака, кога носи кофите, как се усеща и на криле полита? Съпреживей и дори помагай. Емпатия трябва да проявяваш. Стига с тоз груб егоизъм. Здрав да си, че да носиш!

                                Коментар

                                Working...
                                X