IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Сама се самопризна. Ама, ти и с другите твари си в близка рода. Да ти се чуди човек на акъла? - Хората война правят, а ти се криеш под опашката на дебелия, зъл пес и чакаш да падне нещо гювеч. Нали беше много ербап? Нали си уж харамийка? Нарамвай карабинката и отивай да се трепеш и с двете страни. Ден година храни. Вашта гилдия при война пара прави. Може па некоя банка да избушат ракетите и да се разлетят гривните. Що щеш у нас? У Киев днес ти е местото. Там е прохода. Келепир ще удариш. Ако те не бухнат и теб с неикоя ракетка. Бог да прости жертвите! Здраве да е за оцелелите!
    Мрънкало, забравяш кой хабитат обитавам. Бясното псе с купирана опашка. Газта поскъпна, вратите бързо трябва да се затварят.
    Добре съм си аз на прохода - зима, сняг, заблудени кервани ... Трупам пачки в мъглата и чакам да дойде лятото, че де си почина. Ти се гласи за Украйна, щото чувам запасняците май щели да ги привикват. Изкарвай мешката от под креватя и я допълни с консерви, тоалетна хартия и да не забравиш аповете
    Мир на праха им на загиналите!
    Last edited by tnm; 28.02.2022, 22:03.
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Пак зле с биологията. Кака братчедка на влечугите, не на земноводните.
      На мен всичките мозъци съвестно функциите си изпълняват. Природа щедра и благосклонна, не само откъм тях.
      Наздраве, Мрънкало!
      Сама се самопризна. Ама, ти и с другите твари си в близка рода. Да ти се чуди човек на акъла? - Хората война правят, а ти се криеш под опашката на дебелия, зъл пес и чакаш да падне нещо гювеч. Нали беше много ербап? Нали си уж харамийка? Нарамвай карабинката и отивай да се трепеш и с двете страни. Ден година храни. Вашта гилдия при война пара прави. Може па некоя банка да избушат ракетите и да се разлетят гривните. Що щеш у нас? У Киев днес ти е местото. Там е прохода. Келепир ще удариш. Ако те не бухнат и теб с неикоя ракетка. Бог да прости жертвите! Здраве да е за оцелелите!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Какво против имаш относно гръбначния мозък? Нещо не те слуша ли? Така е то, от много мързел тоз орган ти е атрофирал. Как сега ще пълзиш в нозете ми, за да съскаш оправдателно "Извинявай, Тракало, Чиче ме подведе, щото раболепен и приведен, та реших, че и ти така." Като не може да се оправдаеш (то и без това е късно), Како, ще те хвана с щипалата за земноводни и ще те натикам у торбата. После във вивариума и дечицата ще ти се хилят и пулят през дебелото стъкло. Щом си заядлива и хаплива, там ти е мястото. Наздраве, Дрънзмейче!
        Пак зле с биологията. Кака братчедка на влечугите, не на земноводните.
        На мен всичките мозъци съвестно функциите си изпълняват. Природа щедра и благосклонна, не само откъм тях.
        Наздраве, Мрънкало!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Точно, точно!!! Сал един мозък - гръбначен - умерено да изпълнява всички мисловни процеси
          Наздраве, Мрън!
          Какво против имаш относно гръбначния мозък? Нещо не те слуша ли? Така е то, от много мързел тоз орган ти е атрофирал. Как сега ще пълзиш в нозете ми, за да съскаш оправдателно "Извинявай, Тракало, Чиче ме подведе, щото раболепен и приведен, та реших, че и ти така." Като не може да се оправдаеш (то и без това е късно), Како, ще те хвана с щипалата за земноводни и ще те натикам у торбата. После във вивариума и дечицата ще ти се хилят и пулят през дебелото стъкло. Щом си заядлива и хаплива, там ти е мястото. Наздраве, Дрънзмейче!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Мдааа, при мен всичко е умерено и хармонично. Наздраве, Дръндисхармонийо!
            Точно, точно!!! Сал един мозък - гръбначен - умерено да изпълнява всички мисловни процеси
            Наздраве, Мрън!

            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Ясно. Природата бая пестелива била към теб
              Наздраве, Мрън!
              Мдааа, при мен всичко е умерено и хармонично. Наздраве, Дръндисхармонийо!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Кака Тянка на завет в такива ситуации. В командният център у пещерата. Ти кат по-халтав, ходи и размятай автомата. Изпълнители трябват в тази операция. Не може все ръководни органи.
                Наздраве, Мрън!
                Аз съм от мобилизационите органи. такива като теб ги мобилизирваме и канализирваме да пазат натовската граница. По избор - може при Силистра, но най ще ти отива при Харкив. Стегай мешката с гащички и тоалетна артия, че ще ти трябват често и интензивно. Наздраве, Дрънбоец!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Аз нали та пратих при украинските граничарчета? Да им носиш вода и патрони. И да служиш за цел на руските мерачи, що си по-обемна и мургавелка, та ще се оконтуриш добре на фона на белите брезички. На дезертьор ли ми се правиш? А дисцип, де! Земай си пушкалата и бегом при чернобилската централа. И като се върнеш от войната, поне три уши да имаш. За да слушкаш повече. Наздраве, Дрънпослушке!
                  Кака Тянка на завет в такива ситуации. В командният център у пещерата. Ти кат по-халтав, ходи и размятай автомата. Изпълнители трябват в тази операция. Не може все ръководни органи.
                  Наздраве, Мрън!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Защото природата дава това, което ти е нужно.
                    Ясно. Природата бая пестелива била към теб
                    Наздраве, Мрън!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                      Що пък точно три уши? Що за фантазия? Нямаше ли да е по-изискано (например) да са три "очи"?
                      Не ги разбирам тия неща аз, затова питам...
                      Защото природата дава това, което ти е нужно.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Аз нали та пратих при украинските граничарчета? Да им носиш вода и патрони. И да служиш за цел на руските мерачи, що си по-обемна и мургавелка, та ще се оконтуриш добре на фона на белите брезички. На дезертьор ли ми се правиш? А дисцип, де! Земай си пушкалата и бегом при чернобилската централа. И като се върнеш от войната, поне три уши да имаш. За да слушкаш повече. Наздраве, Дрънпослушке!

                        Що пък точно три уши? Що за фантазия? Нямаше ли да е по-изискано (например) да са три "очи"?
                        Не ги разбирам тия неща аз, затова питам...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Обиждаш. Записах това ти действие в дългосрочната си памет и сега замислям пъклени планове за отмъщение. Па може и някоя карма те застигне. Ефекта на бумеранга никой не го е отменял. Бай Ставри започва да размита за теб.
                          Наздраве, Мрънкало!
                          Аз нали та пратих при украинските граничарчета? Да им носиш вода и патрони. И да служиш за цел на руските мерачи, що си по-обемна и мургавелка, та ще се оконтуриш добре на фона на белите брезички. На дезертьор ли ми се правиш? А дисцип, де! Земай си пушкалата и бегом при чернобилската централа. И като се върнеш от войната, поне три уши да имаш. За да слушкаш повече. Наздраве, Дрънпослушке!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Психарка-мародерка! Ште дам на другарски съд, да отсъди за колко десетилетия да те запрат при Мама Мара. Такива като теб требва ги пускат с парашут без парашут. От 1.... метър височина. Да си понатъртиш г..а. Наздраве, Дрънтрътле!
                            Обиждаш. Записах това ти действие в дългосрочната си памет и сега замислям пъклени планове за отмъщение. Па може и някоя карма те застигне. Ефекта на бумеранга никой не го е отменял. Бай Ставри започва да размита за теб.
                            Наздраве, Мрънкало!
                            Last edited by tnm; 24.02.2022, 22:25.
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              Ще си припомниш много бързо младите бурни години. На мен най-якия секс спомен ми е с 2 украинки
                              Ъхъ, ще си припомни. Къде е прибрал рецептата да лекарствата
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                Тарантуле, братО...

                                Чета в един форум, че маса украинки щели да последват войниците и да избягат от Украйна...Щели да дойдат в БГ.....

                                Кво шъ ги праим, хич не вдявам....

                                Наздраве !
                                Ще си припомниш много бързо младите бурни години. На мен най-якия секс спомен ми е с 2 украинки
                                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                                Коментар

                                Working...
                                X