IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Вчера колегата гътна праситУ. Вече два дни разфасова, пече у фурната, прави буркани и пие вино. Голяма мъка му се е натрупала преди празника.
    Наздраве!
    да му дам едно коте да му мърка. Така по лесно ще преживее липсата на грух грух
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Не се отклонявай от темата. Товари магаретата със злато и ги пращай в Софето, за Тракалото. Наздраве, Дрънзлата!
      Ааа, не може. Златото го трупам на Вълчан войвода в пещерите. Тез дето ни Сезам ги отваря, ни динамит. Само на Кака ирисовия отпечатък /да живеят технологиите/
      Наздраве, Мрънкало!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Емил Димитров чука, че и със звънче звъни.
        www.youtube.com/watch?v=u1qMXEB2WFw
        Наздраве, Мрън!
        Не се отклонявай от темата. Товари магаретата със злато и ги пращай в Софето, за Тракалото. Наздраве, Дрънзлата!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

          Пекат се испански за жалост - НЯМА български .
          В шопско бяло само по сенките, зелено тук таме, а червено сал по покривите.
          Дано ПРЕЖИВЕЕМ войната - 3-тата световна. Вече е истинска не само плямпане т.нар хибридна
          Вчера колегата гътна праситУ. Вече два дни разфасова, пече у фурната, прави буркани и пие вино. Голяма мъка му се е натрупала преди празника.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Кой пък тука чука с чука? Кой ти говори за ортаклък? Дължиш ми 1/2 от награбеното от клетите джихадета, дето си ги причакала с павета, а па те са се утепали от смех и са ти фърлили по некоя жълтица за естрадата и каскадата, която си им изпълнила. Все пак аз съм ти законен импресарио. И требва ме уважаваш. Опааа.... исках да река, че требва си плащаш, а не да замъкваш награбеното в пещерата и да се офлянкваш като увърташ и чегърташ. Засрами се! Стар човек имаш срещу себе си. За Чичи Дъртото говоря
            Емил Димитров чука, че и със звънче звъни.
            www.youtube.com/watch?v=u1qMXEB2WFw
            Наздраве, Мрън!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              Честита Баба Марта!

              Навън хубаво време - сняг, студ, мъгла ... Само за вино и пържоли.
              Наздраве!
              Пекат се испански за жалост - НЯМА български .
              В шопско бяло само по сенките, зелено тук таме, а червено сал по покривите.
              Дано ПРЕЖИВЕЕМ войната - 3-тата световна. Вече е истинска не само плямпане т.нар хибридна
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Кака Тянка зле с аритметичните действия - само от събиране и умножение разбира. И от деление, ама само когато се извършва с единица. А за проценти и фифти/фифти въобще не е чувала. Това са някакви чужди езици.
                Наздраве, Мрънкало!

                П.П. Ортак на кесията не ми трябва. Леко с въображенията.
                Кой пък тука чука с чука? Кой ти говори за ортаклък? Дължиш ми 1/2 от награбеното от клетите джихадета, дето си ги причакала с павета, а па те са се утепали от смех и са ти фърлили по некоя жълтица за естрадата и каскадата, която си им изпълнила. Все пак аз съм ти законен импресарио. И требва ме уважаваш. Опааа.... исках да река, че требва си плащаш, а не да замъкваш награбеното в пещерата и да се офлянкваш като увърташ и чегърташ. Засрами се! Стар човек имаш срещу себе си. За Чичи Дъртото говоря

                Коментар


                • Честита Баба Марта!

                  Навън хубаво време - сняг, студ, мъгла ... Само за вино и пържоли.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Опитваш се да укриеш законния ми комисион от 30 % ли? Толкоз много си прибрала, че 30 % + законния бакшиш от 20 % - бълха те ухапала. Така че сме фифти/фифти. Но за да не ти тежи, давай всичко, аз ще ти го пазя. Докато свърши войната. Ъъъъ... пардон, докато свършат войните и настъпи Вечния мир. Честито! - За Вечния мир, де... все некой ден.
                    Кака Тянка зле с аритметичните действия - само от събиране и умножение разбира. И от деление, ама само когато се извършва с единица. А за проценти и фифти/фифти въобще не е чувала. Това са някакви чужди езици.
                    Наздраве, Мрънкало!

                    П.П. Ортак на кесията не ми трябва. Леко с въображенията.
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      Добро утро !
                      Да сте на бяло и червено !
                      Живи и здрави !
                      Наздраве !
                      И понеже винцето ми е противопоказно, пък у кръчмата много ром-ки има, та ще почерпя с бел и червен, та и тъмен. Наздраве! Мирна и Здрава Марта!

                      Коментар


                      • Добро утро !
                        Да сте на бяло и червено !
                        Живи и здрави !
                        Наздраве !

                        Коментар


                        • Честита Здрава Марта!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Тцъ! От планината слязох. На места къде 30 и повече санта сняг - тежък, мокър. Натроши дръвеата. Хубава зима у хабитатя, съвсем навреме.
                            Язе с кавказци избегвам да работя. Нервни, палят от четвърт оборот и гърмят. С такива хора алъш вериша не става.
                            Поздрав!
                            https://www.youtube.com/watch?v=Z1FY5QgEqlQ
                            Опитваш се да укриеш законния ми комисион от 30 % ли? Толкоз много си прибрала, че 30 % + законния бакшиш от 20 % - бълха те ухапала. Така че сме фифти/фифти. Но за да не ти тежи, давай всичко, аз ще ти го пазя. Докато свърши войната. Ъъъъ... пардон, докато свършат войните и настъпи Вечния мир. Честито! - За Вечния мир, де... все некой ден.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Скъпа, от степите ли се завръщаш? Вярвам, не си забравила, дето те открехнах, че войнътъ прави рънътъ. Май си причакала два-три джихада грозновати (демек от Грозни) и си ги облекчила от звонковите у тех, следвайки примера на дедите си от кърджалийското време. Обещавам да не те предавам на кавказките съдилища, щото като те спипат и без това няма да стигнеш до тях. Здраве да е и мир да има!.
                              Тцъ! От планината слязох. На места къде 30 и повече санта сняг - тежък, мокър. Натроши дръвеата. Хубава зима у хабитатя, съвсем навреме.
                              Язе с кавказци избегвам да работя. Нервни, палят от четвърт оборот и гърмят. С такива хора алъш вериша не става.
                              Поздрав!
                              https://www.youtube.com/watch?v=Z1FY5QgEqlQ
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Мрънкало, забравяш кой хабитат обитавам. Бясното псе с купирана опашка. Газта поскъпна, вратите бърдо трябва да се затварят.
                                Добре съм си аз на прохода - зима, сняг, заблудени кервани ... Трупам пачки в мъглата и чакам да дойде лятото, че де си почина. Ти се гласи за Украйна, щото чувам запасняците май щели да ги привикват. Изкарвай мешката от под креватя и я допълни с консерви, тоалетна хартия и да не забравиш аповете
                                Мир на праха им на загиналите!
                                Скъпа, от степите ли се завръщаш? Вярвам, не си забравила, дето те открехнах, че войнътъ прави рънътъ. Май си причакала два-три джихада грозновати (демек от Грозни) и си ги облекчила от звонковите у тех, следвайки примера на дедите си от кърджалийското време. Обещавам да не те предавам на кавказките съдилища, щото като те спипат и без това няма да стигнеш до тях. Здраве да е и мир да има!.

                                Коментар

                                Working...
                                X