IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    Добро утро !
    Вземам прошка и давам прошка !
    Всички, които съм засегнал, обидил, непочерпил, дал надежда за почерпка и прочие простотии, дет съм сътворил през таз година, да ме прощават !
    Наздраве !
    Добро утро! Тя, прошката вчера се искаше, ама хайде ... Простено да ти е!
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Не съм се застоявал дълго в района. През 1985-а бях на археологическа бригада в Кабиле, но от Ямбол се не виждат синилките. От Кабиле, от Зайчи връх може и да се е съглеждало нещо. Не помня. Много съм слабопаметен. Затова те търпя - забравям сите заплахи, стипчийски номера, обиди на тема неудостоеност да се справя с една зла-веща бабичка като й оскубя ... метлата. Мога, мога, не обиждай. Аз да не съм Дрътото Чиче! Наздраве, Дрънкаве!
      Комацу, още от далечната 1985 година си се отдал на копане. Та чак до сега, кога свещенодействаш на двора в Извънгеография.
      Наздраве, Мрънкало!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Добро утро !
        Вземам прошка и давам прошка !
        Всички, които съм засегнал, обидил, непочерпил, дал надежда за почерпка и прочие простотии, дет съм сътворил през таз година, да ме прощават !
        Наздраве !
        Изпусна! Цела година ще си неопростен и Кака ще те мери с карабината. Освен ако не си закупиш прескъпо индулгенция за опрощения. От Тракалото да си я закупиш. Добра инвестиция!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Остава да си признаеш колко години си им се любувал. Тръпка са ти и те тегли отново към панорамата.
          Наздраве, Мрънкало!
          Не съм се застоявал дълго в района. През 1985-а бях на археологическа бригада в Кабиле, но от Ямбол се не виждат синилките. От Кабиле, от Зайчи връх може и да се е съглеждало нещо. Не помня. Много съм слабопаметен. Затова те търпя - забравям сите заплахи, стипчийски номера, обиди на тема неудостоеност да се справя с една зла-веща бабичка като й оскубя ... метлата. Мога, мога, не обиждай. Аз да не съм Дрътото Чиче! Наздраве, Дрънкаве!

          Коментар


          • Добро утро !
            Вземам прошка и давам прошка !
            Всички, които съм засегнал, обидил, непочерпил, дал надежда за почерпка и прочие простотии, дет съм сътворил през таз година, да ме прощават !
            Наздраве !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Мадам, язека прощавам, ала поркуратурата - не би. Сините камъни са тягостен пейзаж. Наздраве, Дрънч!
              Остава да си признаеш колко години си им се любувал. Тръпка са ти и те тегли отново към панорамата.
              Наздраве, Мрънкало!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Мрънкало, възтрогнах се. Ся може цяла година да си развявам байрака и поразии да правя. Ти така или иначе ще ми простиш.
                Наздраве, Мрън!

                Хайде, да идва вече тази примавера, че у хабитатя пак натрупа 3 пръста сняг.
                https://www.youtube.com/watch?v=qYEooPeyz5M
                Мадам, язека прощавам, ала поркуратурата - не би. Сините камъни са тягостен пейзаж. Наздраве, Дрънч!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                  Простено да е на Кака, за де не черпи и не дели насъбраното кога се е представяла като естрадна кокона пред клетите джихадета, изпукали от смех.
                  Простено да е на Чичо, задето сека вечер пие 2х30 от резервираната за мен дюлевка.
                  Простено да е на Леля, задето пуска готини парчета в музикалната тема, наместо в кръчмата.
                  Простено да е на Баба... Яка, задето фърчи насам-натам с метлата и стреска децата
                  Простено да е на Дедото.. от Дивото, задето се мазни на Баба Яка.
                  Абе, за всички пияндета прошка да има и да дойдат да я получат.
                  Матейко, ти къде, бе?
                  Мрънкало, възтрогнах се. Ся може цяла година да си развявам байрака и поразии да правя. Ти така или иначе ще ми простиш.
                  Наздраве, Мрън!

                  Хайде, да идва вече тази примавера, че у хабитатя пак натрупа 3 пръста сняг.
                  https://www.youtube.com/watch?v=qYEooPeyz5M
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Простено да е на Кака, за де не черпи и не дели насъбраното кога се е представяла като естрадна кокона пред клетите джихадета, изпукали от смех.
                    Простено да е на Чичо, задето сека вечер пие 2х30 от резервираната за мен дюлевка.
                    Простено да е на Леля, задето пуска готини парчета в музикалната тема, наместо в кръчмата.
                    Простено да е на Баба... Яка, задето фърчи насам-натам с метлата и стреска децата.
                    Простено да е на Дедото.. от Дивото, задето се мазни на Баба Яка.
                    Абе, за всички пияндета прошка да има и да дойдат да я получат.
                    Матейко, ти къде, бе?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Аз си имам наемници за мръсните дела. Разни чичета кръвопийци, кои сека вечер 2х30 пият бабешка кръвчица, ще се позавъртят около твойта фуста. Ще станеш дирена жена. Здраве да е!
                      Мрънкало, пила съм една ракия и две чаши червено вино. Ела искай прошка докато съм на кеф и не съм размислила.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Честито 144 години от Освобождението на България! Добър повод да си припомним, че войните може да са градивни катастрофи и деструкции, но ужасът в тях ни насочва към избягването им когато това е възможно. Зимата на 1877 г. на Посланическата конференция в Цариград това можеше да се случи, но се запънаха консерваторите и радикалите накуп. Та провъзгласиха отдаването на Конституция и парламентарен режим. От ден до пладне. И оттогава все така ни върви - народовластието и законността у нас да са от ден до пладне и докато дойде време да се оглозга некой кокал. Наздраве и Кака да сервира кокалите за оглозгване.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Гел, гел бурда! От кога те чакам.
                          Наздраве!
                          Аз си имам наемници за мръсните дела. Разни чичета кръвопийци, кои сека вечер 2х30 пият бабешка кръвчица, ще се позавъртят около твойта фуста. Ще станеш дирена жена. Здраве да е!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Мдааа... Ши трябва ти вадим очото. Връщаме се в кръвопролитните времена по твоя вина. Наздраве, Дрънциклопке!
                            Гел, гел бурда! От кога те чакам.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Ааа, не може. Златото го трупам на Вълчан войвода в пещерите. Тез дето ни Сезам ги отваря, ни динамит. Само на Кака ирисовия отпечатък /да живеят технологиите/
                              Наздраве, Мрънкало!
                              Мдааа... Ши трябва ти вадим очото. Връщаме се в кръвопролитните времена по твоя вина. Наздраве, Дрънциклопке!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                да му дам едно коте да му мърка. Така по лесно ще преживее липсата на грух грух
                                Жена му няма се съгласи. Ревнива е.
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X