IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Добро утро !
    Днес, кой каквото си пожелае, да го има !
    Приготвил съм всякакви мострени шишенца по 30 гр....
    Масата е отрупана с гурме фантазии по 2-3 бройчици....
    Да сте ми живи и здрави !
    Наздраве !

    пп Все пак си чакам подаръкЪТ - ако може русо до 40 г....

    Last edited by 4i40; 28.03.2022, 10:22.

    Коментар


    • Честит юбилей, Чиче! (Почерпи, почерпи...) Да си жив и здрав! (Почерпи, почерпи...) Да ти идва, да ти става! (Почерпи, почерпи...) И много 40+ да те уважат, докато се излежаваш! (Почерпи, почерпи...) Е, айде де, Кака чака! (Почерпи, почерпи...)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Братчедките Пепи и Уси /умилително на пепелянка и усойница/ са доста токсични. И племенниците - тоже.Все проблеми ще имаш.
        Чичо утре ще му изказваме съболезнования. Минал е 50-сет лазарника и сега от секъде - болежки.
        Наздраве, Мрънкало!

        Нерде амазонки, нерде древен Рим!?
        Малеййййй, това дъртото 2х50 ли ще дрънне? Мани, мани, съвсем се овапцало! Прати му една огнена телеграма, забучена между пръстите на левия крак, утре да се не скатава, ами богата трапеза да поставя. Аз като навърша 2х50, живот и здраве, също ще застеля и отрупам широка родопска поляна. Но засега е негов ред.
        Колкото до римските амазонки, това е редко изключение, свързано с твойта хайдушко-войнушка рода. По всичко личи, че женските в нея са ги обезобразявали, като на седем годинки ги пускали по баирите, батаците и гъсталаците да се гледат сами и да се учат на спестовност и прибраност. Затова си така събрана в характера. Наздраве, Дрънамазе!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Бравчедките не ме интересират. Виж племенничките може. Ако не са римски амазонки със съответния див и кирлив нрав като леля си. Колкото до Чиче, горкото се влияе от теб. Ни сче да напълни масите и това си е. Наздраве, Дръни!
          Братчедките Пепи и Уси /умилително на пепелянка и усойница/ са доста токсични. И племенниците - тоже.Все проблеми ще имаш.
          Чичо утре ще му изказваме съболезнования. Минал е 50-сет лазарника и сега от секъде - болежки.
          Наздраве, Мрънкало!

          Нерде амазонки, нерде древен Рим!?
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Кат прочетох "Пепи", реших, че се заиграваш с братчедките.
            Разчиствай масите, че утре 4i40 има повод да развържи кесията и да развали пари .
            Наздраве, Мрън!
            Бравчедките не ме интересират. Виж племенничките може. Ако не са римски амазонки със съответния див и кирлив нрав като леля си. Колкото до Чиче, горкото се влияе от теб. Ни сче да напълни масите и това си е. Наздраве, Дръни!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Пепи, помниш ли как славно живуркаше кога беше какавида? Излежаваше се, плюскаше, гънеше се я от смях, я от конвулсии да пораснеш. Е, порасна. И сега кво, налага се да летиш през ноща да си тражиш прехраната, да се подмокряш у росата, да те заслепява луната, да те преследват бухалите и разни природолюбители, дето искат те боднат на карфичка и да станеш представителен екземпляр. Ех, нощна пеперудка си ти, но може пък да се издигнеш до хербарий. Наздраве, Дрънхърби!

              П. п. Мести стрелките, щото да си в час.
              Кат прочетох "Пепи", реших, че се заиграваш с братчедките.
              Разчиствай масите, че утре 4i40 има повод да развържи кесията и да развали пари .
              Наздраве, Мрън!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение


                Убавец, викаш. След три ракии почваш да блестиш кат шлифован диамант, демек - брилянт. И бисери ръсиш, ама то за тях алкохол не ти трябва. По рождение ти е.
                Наздраве, осмокрако!

                Па, не те виждам кат подпийнеш, па кат земеш да ги преплиташ тез осем крака ...!?
                Пепи, помниш ли как славно живуркаше кога беше какавида? Излежаваше се, плюскаше, гънеше се я от смях, я от конвулсии да пораснеш. Е, порасна. И сега кво, налага се да летиш през нощта да си тражиш прехраната, да се подмокряш у росата, да те заслепява луната, да те преследват бухалите и разни природолюбители, дето искат те боднат на карфичка и да станеш представителен екземпляр. Ех, нощна пеперудка си ти, но може пък да се издигнеш до хербарий. Наздраве, Дрънхърби!

                П. п. Мести стрелките, щото да си в час.
                Last edited by Trakatrak; 27.03.2022, 18:49.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Така как съм подпийнал, ми иде отвътре да те поканя на гости зад ресните. Аз ще поостана отвънка, че да погледам представлението. Здраве много от мен имаш, Дрънпеперудке!

                  Убавец, викаш. След три ракии почваш да блестиш кат шлифован диамант, демек - брилянт. И бисери ръсиш, ама то за тях алкохол не ти трябва. По рождение ти е.
                  Наздраве, осмокрако!

                  Па, не те виждам кат подпийнеш, па кат земеш да ги преплиташ тез осем крака ...!?
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Ако не си разбирач, мое те открехна.
                    За твое здраве, Арахна!

                    Така как съм подпийнал, ми иде отвътре да те поканя на гости зад ресните. Аз ще поостана отвънка, че да погледам представлението. Здраве много от мен имаш, Дрънпеперудке!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Понеже си разбирачка, ще ме разбереш напълно. Наздраве, Дрънтату!
                      https://www.youtube.com/watch?v=-F-JfWqMG6g


                      Ако не си разбирач, мое те открехна.
                      За твое здраве, Арахна!

                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение





                        Влачи. Билкова отвара от новата реколта.
                        Наздраве, Мрън!
                        Понеже си разбирачка, ще ме разбереш напълно. Наздраве, Дрънтату!
                        https://www.youtube.com/watch?v=-F-JfWqMG6g


                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Блага вест е, че все пак благодариш. Нещо съвестта те тресе, а? Като си стисната, барем не си неблагодарница. Или си? Я, да видим ти какво ще почерпиш в ответ. Все пак празник е. Чак до полунощ. Наздравичката!




                          Влачи. Билкова отвара от новата реколта.
                          Наздраве, Мрън!

                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Добро утро, Мрънкало!
                            Разходи ли стари кокали из гори и поляни?Някоя самодива да не би да те нагази!? Ама като те знам какъв левент и личен момък си, най-много някоя кикимора блатна да ти се е вързала.
                            Наздраве и честито Благовещение!

                            П.П. Благодаря за почерпката!
                            Блага вест е, че все пак благодариш. Нещо съвестта те тресе, а? Като си стисната, барем не си неблагодарница. Или си? Я, да видим ти какво ще почерпиш в ответ. Все пак празник е. Чак до полунощ. Наздравичката!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Тис хептен алтава! На смартфон гледам хич да не цъкам. Просто ейпъла нещо прави мизерии и вади малки почерпки. Добре че преди малко се снесох у Софето, та ще намажеш.


                              Добро утро, Мрънкало!
                              Разходи ли стари кокали из гори и поляни?Някоя самодива да не би да те нагази!? Ама като те знам какъв левент и личен момък си, най-много някоя кикимора блатна да ти се е вързала.
                              Наздраве и честито Благовещение!

                              П.П. Благодаря за почерпката!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Бонжур, бре!

                                Астрономическата пролет била дошла тея дни. Ама аз още не съм усетила промяната. Вчера сняг прифърчаше, на Узана младежите карат ски ... Червеното вино обаче, свърши. Я има 10 литра, я няма. Суджук и филе остана. Ще трябва ги прежалвам с бяло вино.
                                Мрънкало, сипи, бре!!! От три дни се оправдаваш с местообитанието и де цъкаш на смартофон, а не на лафтоп.
                                Наздраве!
                                Тис хептен алтава! На смартфон гледам хич да не цъкам. Просто ейпъла нещо прави мизерии и вади малки почерпки. Добре че преди малко се снесох у Софето, та ще намажеш.


                                Коментар

                                Working...
                                X