IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

    Ти ме уби! Не знам на кои казвате колибари, ама е готина, и е от Ряховците?! Те са по-близо до тиквите....
    Ряховците пък са точно полендаци-тиквари. Прочути зеленчукопроизводители в района.
    Наздраве!

    Колибари са хора, които живеят в малки селища в Балкана и Предбалкана. Понеже къщите им са направени от дърво или плет и кал, наричат ги колиби.
    Наздраве!

    А полендак е човек, който живее в полето. Арахната такъв.
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Тая ще я някоя колибарка. Те са такива стиснати и чакат да паднат цените на мартениците.
      Наздраве, Вълчо!
      Ти ме уби! Не знам на кои казвате колибари, ама е готина, и е от Ряховците?! Те са по-близо до тиквите....
      И това ще мине ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение

        Имам няколко приятели в Габрово, една от тях на 1 март ми каза, че си подарявали мартеници на 10 март. Три дни като се сещах ми избиваше на неконтролируем смях! Наздраве! (Мавруд)
        Тая ще я някоя колибарка. Те са такива стиснати и чакат да паднат цените на мартениците.
        Наздраве, Вълчо!

        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение


          ....... Само зарята я правим на 30.12, а не на 31.12. Кметицата рече, че заплащането по-малко
          Имам няколко приятели в Габрово, една от тях на 1 март ми каза, че си подарявали мартеници на 10 март. Три дни като се сещах ми избиваше на неконтролируем смях! Наздраве! (Мавруд)
          И това ще мине ...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Како, обещавам тържествено секи ден да та черпа с гнилоч, да ти са умилквам, да ти паля огъна, да ти бъркам бъркочите, да ти въртя манивелата на метлата, да ти пощя въшките, да ти връзвам забрадката и да ти поднасям букет магарешки бодили. Честит 1 апрелий и да ти върви на плодотворни срещи със съграждани като си демонстрирате кой колко се е усъвършенствал в спорта през изминалата година! Междудругото, Нова година у Габроу почва днес, нале? Наздраве, Дрънмоше!
            Магарешкият бодил благородно ти го отстъпвам. Ще ти трябва, ама може и той веке да не ти помага. За другите дейности - действай!
            Наздраве, Мрънкало!

            Чак толку евреи не сме. Само зарята я правим на 30.12, а не на 31.12. Кметицата рече, че заплащането по-малко
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Скучаете с ВМанков, ми се струва. Време е да се заема по-отговорно със здравния ти статус.
              Наздраве, Мрън!

              Черби, бре!!! Днес е ден на българския историк-хуморист
              Како, обещавам тържествено секи ден да та черпа с гнилоч, да ти са умилквам, да ти паля огъна, да ти бъркам бъркочите, да ти въртя манивелата на метлата, да ти пощя въшките, да ти връзвам забрадката и да ти поднасям букет магарешки бодили. Честит 1 апрелий и да ти върви на плодотворни срещи със съграждани като си демонстрирате кой колко се е усъвършенствал в спорта през изминалата година! Междудругото, Нова година у Габроу почва днес, нале? Наздраве, Дрънмоше!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Обсъждаме те в музикалната тема. А народът отдавна остави кръчмата на нас като най-интелигентни, скромни, работливи и услужливи. За теб са сбъркали, но нейсе, явно умееш да подвеждаш народа. Пък и последните дни на борсата бяха по-интересни и от кръчма. Много опиянение и после буф в калта. Голем сеир! Наздраве, Дрънга!
                Скучаете с ВМанков, ми се струва. Време е да се заема по-отговорно със здравния ти статус.
                Наздраве, Мрън!

                Черби, бре!!! Днес е ден на българския историк-хуморист
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Мрънкало, дан напръскаха Кръчмата предпролетно за паразити? Де се покри народа?
                  Наздраве, Мрън!
                  Обсъждаме те в музикалната тема. А народът отдавна остави кръчмата на нас като най-интелигентни, скромни, работливи и услужливи. За теб са сбъркали, но нейсе, явно умееш да подвеждаш народа. Пък и последните дни на борсата бяха по-интересни и от кръчма. Много опиянение и после буф в калта. Голем сеир! Наздраве, Дрънга!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Нека, нека, то си е за здраве, за здраве и акъл... да му дойде, щото като не достига, трябва се долива. С точилка. На юбилея - дълго да му топли и вечно да помни кога е посегал на забранения плод. Нека му кисели!
                    Мрънкало, дан напръскаха Кръчмата предпролетно за паразити? Де се покри народа?
                    Наздраве, Мрън!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Сърце, язе прецизност споменах в предишния си коментар. Щото все пак има разлика между едни и другите, макар и двете групи служба са служили. На войнуците по са им набивали канчетата, а моята рода по-волна е била. Вярно, случвали са се и при тях понякога ексцесии, ама рядко е било това.
                      Наздраве, Мрън!

                      С тея 40 - дами, 4i40 здрав пръст си връзва, но той сам си знае. Дано леля не полезе днес у Кръчмата, че надвечер рожденика мое да отнесе някоя точилка.
                      Нека, нека, то си е за здраве, за здраве и акъл... да му дойде, щото като не достига, трябва се долива. С точилка. На юбилея - дълго да му топли и вечно да помни кога е посегал на забранения плод. Нека му кисели!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Душко, дервентджийството си е своеобразна войнишка служба, ама по-айдушка. Колкото до почерпката, Чичи изрично покани д(р)ами 40-, така че не вървиш, дори ако тичаш към купона. А понеже аз го уредих с една негова почти наборка, ма гледа преданно и ми налива, налива, налива... Трофкай са и стържи със зъби. Наздраве, Дрънайдуче!
                        Сърце, язе прецизност споменах в предишния си коментар. Щото все пак има разлика между едни и другите, макар и двете групи служба са служили. На войнуците по са им набивали канчетата, а моята рода по-волна е била. Вярно, случвали са се и при тях понякога ексцесии, ама рядко е било това.
                        Наздраве, Мрън!

                        С тея 40 - дами, 4i40 здрав пръст си връзва, но той сам си знае. Дано леля не полезе днес у Кръчмата, че надвечер рожденика мое да отнесе някоя точилка.
                        Last edited by tnm; 28.03.2022, 17:34.
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Хистърик, не хайдушко-войнушка, а хайдушко-дервенджийска рода. Вмятам, за по-голяма прецизност.
                          Наздраве, Мрънкало!
                          Душко, дервентджийството си е своеобразна войнишка служба, ама по-айдушка. Колкото до почерпката, Чичи изрично покани д(р)ами 40-, така че не вървиш, дори ако тичаш към купона. А понеже аз го уредих с една негова почти наборка, ма гледа преданно и ми налива, налива, налива... Трофкай са и стържи със зъби. Наздраве, Дрънайдуче!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            Добро утро !
                            Днес, кой каквото си пожелае, да го има !
                            Приготвил съм всякакви мострени шишенца по 30 гр....
                            Масата е отрупана с гурме фантазии по 2-3 бройчици....
                            Да сте ми живи и здрави !
                            Наздраве !

                            пп Все пак си чакам подаръкЪТ - ако може русо до 40 г....
                            За много години! На мен едно голямо парче шоколадова торта и едно кафе по ирландски, като сложиш ударението върху уискито.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Малеййййй, това дъртото 2х50 ли ще дрънне? Мани, мани, съвсем се овапцало! Прати му една огнена телеграма, забучена между пръстите на левия крак, утре да се не скатава, ами богата трапеза да поставя. Аз като навърша 2х50, живот и здраве, също ще застеля и отрупам широка родопска поляна. Но засега е негов ред.
                              Колкото до римските амазонки, това е редко изключение, свързано с твойта хайдушко-войнушка рода. По всичко личи, че женските в нея са ги обезобразявали, като на седем годинки ги пускали по баирите, батаците и гъсталаците да се гледат сами и да се учат на спестовност и прибраност. Затова си така събрана в характера. Наздраве, Дрънамазе!
                              Хистърик, не хайдушко-войнушка, а хайдушко-дервенджийска рода. Вмятам, за по-голяма прецизност.
                              Наздраве, Мрънкало!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                Добро утро !
                                Днес, кой каквото си пожелае, да го има !
                                Приготвил съм всякакви мострени шишенца по 30 гр....
                                Масата е отрупана с гурме фантазии по 2-3 бройчици....
                                Да сте ми живи и здрави !
                                Наздраве !

                                пп Все пак си чакам подаръкЪТ - ако може русо до 40 г....
                                Чиче, с тази твоя връстничка цял ден да празнувате и да се гъделичкате. Ма, внимавай да не те потроши. Щото е по-младичка и жизнена. Палавници, играйкайте си!




                                Коментар

                                Working...
                                X