IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Мръни, завиждай мълчаливо. Аз какво съм виновна, че твоята "опашчица" отпред?
    Наздраве, Мрънкало!

    Нощеска облачно беше. Луна - йок! Не можех да спазя част от ретуалте. Ама на ранина наскубах малко звъника.
    То си личи кой и за какво завижда. Сигурно от малка имаш комплекси по чушлетата. Сладки! Ако и да са ти казвали, че са много люти.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
      Нещо ме сърби дясната буза... задната...долната.... Изглежда некоя стара, зла, наплашена жена е брала рано по росата коприва и бодили. После с тех ме е гонила в третите си сънища, дано ме нашари. Ала не е успела. Стара жено, другия път гледай да ме сърби отлево, че кога се почесвам, десната ръка да ми е свободна.
      Отказвам да поема отговорност, ако те сърби или боли на друго място!​​​
      Наздраве, Мрънкало!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
        Нещо ме сърби дясната буза... задната...долната.... Изглежда некоя стара, зла, наплашена жена е брала рано по росата коприва и бодили. После с тех ме е гонила в третите си сънища, дано ме нашари. Ала не е успела. Стара жено, другия път гледай да ме сърби отлево, че кога се почесвам, десната ръка да ми е свободна.
        Признай си мърсулвал си с некоя бежанка и си лепнал маймунска шарка.
        А сега трябва да се помолиш на злата жена да почне да бае и цери.

        Коментар


        • Добро утро !

          Днес да наберете билки за всички болки !
          Боси и голи да одите по полята, роса и слънце да събирате ! ( Тарантул мое и някой кърлеж(ка) да вземе за дружка....Нали са от една порода )

          Наздраве !

          Коментар


          • Нещо ме сърби дясната буза... задната...долната.... Изглежда некоя стара, зла, наплашена жена е брала рано по росата коприва и бодили. После с тех ме е гонила в третите си сънища, дано ме нашари. Ала не е успела. Стара жено, другия път гледай да ме сърби отлево, че кога се почесвам, десната ръка да ми е свободна.

            Коментар


            • Да е жива и здрава майката на хаджи Грую! Пък той да не се стеснява - спокойно да зарежда масата.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                С таа опашчица отзад, верно че кочинка ще да е. А розовосмуглия ти вид подсказва, дето си се въргалала у калта. Наздраве, Дрънгрухчо!
                Мръни, завиждай мълчаливо. Аз какво съм виновна, че твоята "опашчица" отпред?
                Наздраве, Мрънкало!

                Нощеска облачно беше. Луна - йок! Не можех да спазя част от ретуалте. Ама на ранина наскубах малко звъника.
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Электре́тный микрофо́н — микрофон с принципом действия, сходным с микрофонами конденсаторного типа, использующий в качестве неподвижной обкладки конденсатора и источника постоянного напряжения пластину из электрета. Используется способность этих материалов сохранять поверхностный заряд в течение длительного времени[1].

                  Коментар


                  • ussr ю се се рашли
                    Last edited by potentielle_energie; 23.06.2022, 23:10.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Мое само ми завиждаш на мустаките.
                      Пещерата отдавна съм титулувала в кочинка. Някак по-изискано ми звучи и изрядно пасва на аурата и лимбата ми.
                      Наздраве, неандри!
                      С таа опашчица отзад, верно че кочинка ще да е. А розовосмуглия ти вид подсказва, дето си се въргалала у калта. Наздраве, Дрънгрухчо!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Льелье, имал съм тестостерон колкото една айдучка и римска бойна единица не, а полуединица! Слушай, бе, полуединичке, аз биологията едвам я избутвах, за ботаниката да не говорим. Ти ли ше ми излезеш по тия теми, дето си дълбоко депресирана и стресирана от тях и нема да смееш да мърдаш извън доцентдурските формулировки? Чи аз ша та смая с безотговорни фантасмагории и небивалици, на които нема да има кво да кажеш, освен "Ъ?" Свирай се у пещерата и си гледай пещерните рисунки на бизони и кончета, щото инак ще си загубиш петте години на висшо образоване при сблъсъка със суровата реалност в мое лице. Здраве да е, Тера когнита!
                        Мое само ми завиждаш на мустаките.
                        Пещерата отдавна съм титулувала в кочинка. Някак по-изискано ми звучи и изрядно пасва на аурата и лимбата ми.
                        Наздраве, неандри!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от potentielle_energie Разгледай мнение
                          Гранд Хотел Пловдив е четири звезден хотел, намиращ се в сърцето на град Пловдив.
                          Хахахаха това откъде е?

                          Коментар


                          • Гранд Хотел Пловдив е четири звезден хотел, намиращ се в сърцето на град Пловдив.

                            Коментар


                            • В Болгарии эсть Казан, който тръгне го свалят обратно.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Мръни, стойностите на тестостерона при теб и при мен идентични. Което никак добре за теб не говори
                                Наздраве!

                                Не се набутвай у биологията, щот там ти е съвсем "тера инкогнита"
                                Льелье, имал съм тестостерон колкото една айдучка и римска бойна единица не, а полуединица! Слушай, бе, полуединичке, аз биологията едвам я избутвах, за ботаниката да не говорим. Ти ли ше ми излезеш по тия теми, дето си дълбоко депресирана и стресирана от тях и нема да смееш да мърдаш извън доцентдурските формулировки? Чи аз ша та смая с безотговорни фантасмагории и небивалици, на които нема да има кво да кажеш, освен "Ъ?" Свирай се у пещерата и си гледай пещерните рисунки на бизони и кончета, щото инак ще си загубиш петте години на висшо образоване при сблъсъка със суровата реалност в мое лице. Здраве да е, Тера когнита!

                                Коментар

                                Working...
                                X