IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    тя ще страда, ще си стои гладна и ще се стопи
    Грешите господине!

    Таен обожател на г-жа tnm купи Виртуалната кръчма и й я подари.
    Де факто тя е новия собственик

    Коментар


    • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

      Тук съм, госпожо!
      Какво ще поръчате?
      Колегите ми са в командировка, по морските обекти на Шефа - основно в Бургас...
      Аз съм барман, сервитьор, и каквото друго пожелаете до края на Август, госпожо...

      Какво ще поръчате?
      Хаааа, те сега прибраха бакшишите на Кака и тя ще страда, ще си стои гладна и ще се стопи в бузките, както и в това под блузката. Ще престане да е търсена жена. На кого ли му е притрябвала мършава кака?!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Що празна Кръчмата? В отпуска ли излезе персонала и клиентелата?
        Тук съм, госпожо!
        Какво ще поръчате?
        Колегите ми са в командировка, по морските обекти на Шефа - основно в Бургас...
        Аз съм барман, сервитьор, и каквото друго пожелаете до края на Август, госпожо...

        Какво ще поръчате?
        Last edited by sunny; 05.07.2022, 02:25.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          Мръни, в погрешка си изпаднал. Хърбав си ти, аз съм сочна и апетитна
          Наздраве!

          Що празна Кръчмата? В отпуска ли излезе персонала и клиентелата?
          Пием реално на теферич. Добре че пауза дойде. Сочна и апетитна си за некой туземен вожд. За емира на .... си хърбава и изпосталяла. За мен пък си ръбата, що все се ръбиш и остриш. Ше требва те поизпилим и загладим. За да станеш лъскава жена. Ако това въобще е постижимо.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

            Помним, помним онаа снимка, на коя беше хърба и щърба. Не на нас тия.
            Мръни, в погрешка си изпаднал. Хърбав си ти, аз съм сочна и апетитна
            Наздраве!

            Що празна Кръчмата? В отпуска ли излезе персонала и клиентелата?
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение
              Днес, биле за напиване
              или биле за отрезвяване се руча!?
              М?
              Немски разузнавач, внедрен при руски партизани, изпраща информация:
              - Днес пих с руснаците. Едва не умрях.
              На следващият ден отново изпраща информация.
              - Днес изтрезнявах с руснаците. Ех, защо те умрях вчера.
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Кака без комплекси, бре. Мое ли такваз изящна и като цяло обилно надарена жена да се комплексира!?
                Наздраве!
                Помним, помним онаа снимка, на коя беше хърба и щърба. Не на нас тия.

                Коментар


                • Днес, биле за напиване
                  или биле за отрезвяване се руча!?
                  М?
                  Я всегда буду твоим поводом напиться.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                    Добро утро !

                    Днес да наберете билки за всички болки !
                    Боси и голи да одите по полята, роса и слънце да събирате ! ( Тарантул мое и някой кърлеж(ка) да вземе за дружка....Нали са от една порода )

                    Наздраве !
                    Седемдесет и седем и половина. Напоследък доста редуцирах бройката. Днес само жлът кантарион, мащерка и маточина. А, и липов цвят. Добре, че ухае, щото бях го забравила.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      То си личи кой и за какво завижда. Сигурно от малка имаш комплекси по чушлетата. Сладки! Ако и да са ти казвали, че са много люти.
                      Кака без комплекси, бре. Мое ли такваз изящна и като цяло обилно надарена жена да се комплексира!?
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Отказвам да поема отговорност, ако те сърби или боли на друго място!​​​
                        Наздраве, Мрънкало!
                        Казал съм ти, давай племенничките без кандърми, щото да се не пазарим колко тикви земаш премия га разпродаваш родата на засуканите момчета. Наздраве, Дрънчесало!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Майстора233 Разгледай мнение

                          Признай си мърсулвал си с некоя бежанка и си лепнал маймунска шарка.
                          А сега трябва да се помолиш на злата жена да почне да бае и цери.
                          Аз имам ваксина за вариола. Предпазен съм от маймунския й вариант.
                          П.п. Малеййй, как се издадох колко съм дърт. Почти колкото староверското чиче.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                            Добро утро !

                            Днес да наберете билки за всички болки !
                            Боси и голи да одите по полята, роса и слънце да събирате ! ( Тарантул мое и някой кърлеж(ка) да вземе за дружка....Нали са от една порода )

                            Наздраве !
                            Аз съм търтей, бе профан. Блажа с мед, не с кръвчица.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Мръни, завиждай мълчаливо. Аз какво съм виновна, че твоята "опашчица" отпред?
                              Наздраве, Мрънкало!

                              Нощеска облачно беше. Луна - йок! Не можех да спазя част от ретуалте. Ама на ранина наскубах малко звъника.
                              То си личи кой и за какво завижда. Сигурно от малка имаш комплекси по чушлетата. Сладки! Ако и да са ти казвали, че са много люти.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                                Нещо ме сърби дясната буза... задната...долната.... Изглежда некоя стара, зла, наплашена жена е брала рано по росата коприва и бодили. После с тех ме е гонила в третите си сънища, дано ме нашари. Ала не е успела. Стара жено, другия път гледай да ме сърби отлево, че кога се почесвам, десната ръка да ми е свободна.
                                Отказвам да поема отговорност, ако те сърби или боли на друго място!​​​
                                Наздраве, Мрънкало!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X