IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    https://www.youtube.com/watch?v=WQHXUJgxnA4

    Хайде сега вдигни ченето от земята и върви си изпий хапчето за кръвното.
    Наздраве!
    Аааа, ти си по-закръглена - мечтата на падишаха. Явявай се отгоре на тезгяха и увий една завеска около кръста, та да се тръска и тлъстини отдолу да се друскат в ритъм. Мммм, мечтата на клиента!
    Attached Files

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Каква възглавка? Пръсна семейните спестявания по борсите. Лимонените братя ги отнесоха през 2008-а. И сега кесиш по Кръчмата и чакаш некой те почерпи по милост. Добре че съм свежа душа, та ти пускам по некоя водчица, ма ти си все с претенции. - Винце дай, пържолка опечи. Аааа, стига толкоз. Ако искаш почерпка, бели денс трябва да врътнеш. С бел воал и розови килоти. Така ги разбирам аз твоите трудови дейности. Па може и некоя мецана да доведеш да денси с теб. Здраве да е Ма(е)цо!
      https://www.youtube.com/watch?v=WQHXUJgxnA4

      Хайде сега вдигни ченето от земята и върви си изпий хапчето за кръвното.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Много ви здраве от Колчо, че у реалната го видях преди 2 дни. Каза по едно Наздраве на всички, като рече да поддържате кръчмата под конец и да не опукате всички запаси у избата.

        Айде наздраве и от мен, че много работа напоследък, ма пък другата седмица съм у Талията, щот не се търпи вече
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
          Сипете, че ми изгоре душата .....



          Наздраве, Съкровище!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
            Сипете, че ми изгоре душата .....
            Чиста водица - мирна главица - леко на душица!
            Attached Files

            Коментар


            • Сипете, че ми изгоре душата .....
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Ха, аз пари не държа под възглавницата, бре, Мръни. Ядене, пиене и прочие, че животът кратък.
                Развалянето на пари и тръскането на чувала по твоята част, историк. Ма, то остана ли какво да тръска.
                Наздраве!
                Каква възглавка? Пръсна семейните спестявания по борсите. Лимонените братя ги отнесоха през 2008-а. И сега кесиш по Кръчмата и чакаш некой те почерпи по милост. Добре че съм свежа душа, та ти пускам по некоя водчица, ма ти си все с претенции. - Винце дай, пържолка опечи. Аааа, стига толкоз. Ако искаш почерпка, бели денс трябва да врътнеш. С бел воал и розови килоти. Така ги разбирам аз твоите трудови дейности. Па може и некоя мецана да доведеш да денси с теб. Здраве да е Ма(е)цо!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Така, така, гърбът ти се вижда, разпознахме те как се изнасяш с празни торби и джобове, макар с голем мерак да си била тръгнала. Ма това да не ти е балкана, тук нема проходи, засади и стрескания с дивашки викове и пушкания. Тук нещата стават без да разбереш откъде са те обрали и как сухото ти се е стопило и разводнило. Докато се огледаш и си вече на авенюто и такситата те подминават, що не им дъхваш доверие. Дори автобусите и метровлаковете покрай теб фучат, щото така объркана, че не може им намериш спирката. Само мечките в зооградината те разпознават като сродна душа, балканджийка. Ама и този Лемон що се излага да е така кисел? Наздраве, Дрънлимонче!
                  Ха, аз пари не държа под възглавницата, бре, Мръни. Ядене, пиене и прочие, че животът кратък.
                  Развалянето на пари и тръскането на чувала по твоята част, историк. Ма, то остана ли какво да тръска.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Кака в такива дълбоки води не плува. Щото инстинктът за самосъхранение много развит.
                    Наздраве, Мръни!
                    Така, така, гърбът ти се вижда, разпознахме те как се изнасяш с празни торби и джобове, макар с голем мерак да си била тръгнала. Ма това да не ти е балкана, тук нема проходи, засади и стрескания с дивашки викове и пушкания. Тук нещата стават без да разбереш откъде са те обрали и как сухото ти се е стопило и разводнило. Докато се огледаш и си вече на авенюто и такситата те подминават, що не им дъхваш доверие. Дори автобусите и метровлаковете покрай теб фучат, щото така объркана, че не може им намериш спирката. Само мечките в зооградината те разпознават като сродна душа, балканджийка. Ама и този Лемон що се излага да е така кисел? Наздраве, Дрънлимонче!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      То не е за добитъка, ма како, то е за какички с кръвожадни нрави. Да има кво да хрускат кога са пропуснали плячката. Утешение некво. Както се казва, ако немаш от печелившите хартишки, поне от губещите да имаш, що все нещо струват. Докато от фалиралите нищо не остая, освен горчивия спомен. Наздраве, Дрънсхруска!



                      Макар че:
                      https://fakti.bg/biznes/21683-24-000...-leman-bradars
                      Кака в такива дълбоки води не плува. Щото инстинктът за самосъхранение много развит.
                      Наздраве, Мръни!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Добитъкът на картинки не се радва. Пращай по Еконт. Белким те пропусне и следващия път.
                        Наздраве, Мръни!
                        То не е за добитъка, ма како, то е за какички с кръвожадни нрави. Да има кво да хрускат кога са пропуснали плячката. Утешение некво. Както се казва, ако немаш от печелившите хартишки, поне от губещите да имаш, що все нещо струват. Докато от фалиралите нищо не остая, освен горчивия спомен. Наздраве, Дрънсхруска!



                        Макар че:
                        https://fakti.bg/biznes/21683-24-000...-leman-bradars

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Добитъкът на картинки не се радва. Пращай по Еконт. Белким те пропусне и следващия път.
                          Наздраве, Мръни!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Благодари се, че имах скъпи гости от Чужденеция, та бях се малко разконцентрирала. Ама и ти, явно добре си се крил из шубраците и трънаците, щом проклетото псе не те е надушило.
                            Ходи у църквата и пали свещ от 2 лв., дето си отървал кожата тоз път.
                            Наздраве, Мръни!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              По случай чудодейното ми измъкване невредим от хабитатя, може те почерпа една сочна пържола, щото да си останеш кръвожадна, ала все така кривогледа, разногледа и слънчогледа. Слънцето, което те заслепява, съм разбира се, аз. Наздраве, Дрънкокорке!

                              Благодари се, че имах скъпи гости от Чужденеция, та бях се малко разконцентрирала. Ама и ти, явно добре си се крил из шубраците и трънаците, щом проклетото псе не те е надушило.
                              Ходи у църквата и пали свещ от 2 лв., дето си отървал кожата тоз път.
                              Наздраве, Мръни!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
                                Ехооо ....Да пием...
                                - за к'вото там още не
                                сме пили!
                                Чин чин!
                                За сичко вече сме пили. Сега само повтаряме и потретяме.

                                Коментар

                                Working...
                                X