IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Нощеска беше Водици в комбинация с пълнолуние. Пази се, Мрънкало, и не ме гневи, че да не отидеш и ти да правиш компания на лосовете.
    Наздраве!
    Льелье, един зъл дух броди из форума по пълнолуние и търси некоя невинна душица да й изпий кръвчицата. Май ше трябва да устроим хайка за зли духове. Ще ги мамим с прострените души на бивши, изпаднали политици. Това Нейчо Не., Гошо Тъ., Красо Кр. ще ги опнем на простора и злото духче ще им налети. Що са охранени и румени-червени. Ще пада плюскане. На крехки и сочни душици. Наздраве!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
      В Кръчмата се усеща липсата на Йордан или Йорданка. Сипете нещо, че да отметнем празника.
      Наздраве!
      Ваша Сянкост не беше ли Данка? С повече въобъжение може да черпите от днес, та чааааак до 12 януари. Ако искате, може да прогласуваме това свежо предложение. Аз съм “За“. Вий по задължение - също. До тук 2:0. Напълно достатъчно. Почвайте! И недейте се чумери. Ще си причините бръчки. Мозъчни. А това ще ви затрудни съществено. Здраве да е!


      Коментар


      • В Кръчмата се усеща липсата на Йордан или Йорданка. Сипете нещо, че да отметнем празника.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
          Богоявление е! Дядо Мраз си заминава за Лапландия. Честит Йордановден!

          Нощеска беше Водици в комбинация с пълнолуние. Пази се, Мрънкало, и не ме гневи, че да не отидеш и ти да правиш компания на лосовете.
          Наздраве!
          Last edited by tnm; 06.01.2023, 15:16.
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Богоявление е! Дядо Мраз си заминава за Лапландия. Честит Йордановден!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              А простата(ТА) как е? Щом си взел да не чуваш и да не виждаш, вероятно и други физиологични функции са дали фира. Мъка и печал за библиотекарките
              Наздраве, Мръни!

              Честита Нова година (на целокупната Кръчма, ... , по съвместителство - поради цитата - честита и на теб, ТНМ..., но не се главозамайвай - пази статистиката си за това, кой те е "настъпил" през годините, т.е. - преди 3 и повече години... , а, да - и раздавай инфото "от тефтера" на новодошлите, за да бележат сполука, след сполука във виртуалното пространство)... ... за неразбралите: това е виртуално намигване.

              Да учиш околните във виртуалното пространство на точно и лаконично изразяване е загубена кауза. НЕ го четеш и НЕ му отговаряш, особено, ако нямаш и достатъчно доводи, за да обориш една теза... ТУК мъжете НЕ мълчат, както сте свикнали в къщи! ... (виртуално ПРИЯТЕЛСКО намигане)...

              Колко е лесно човек да раздели неудовлетворените от своите възпитателни методи родители, от други родители, които не правят опити да "превъзпитават" околните (конкретно говорим за индивиди, представени във виртуалното пространство, но НЕ става дума за определени дами, в който и да било виртуален форум!!!).

              Като извод до тук: много е приятно да разделиш дамите на такива, с неосъществени, но тлеещи амбиции по отношение на подрастващото поколение и другите - които са сигурни, че хората подлежат на възпитание до определена възраст (около 11-12 години) След тая възраст е невъзможно хората да бъдат превъзпитани (освен, ако не се касае за промяна в мисленето, наложена от силовите институции). Горепосоченото е валидно за всички поколения, представени виртуално, а функциите на простатаТА им няма връзка (има младежи, които също имат проблеми с простатаТА, но това не е съществено и е вън от темата)

              Може би, всичко до тук е ясно. В духа на "обидените" през 2019 (и други години) - редно е да обявим всичко НЕСЪЩЕСТВЕНО до тук за многословие...
              ..

              ..............

              По съществото на цитата: КАК ТАКА една дама (надявам се), ..., с нормално мислене и достатъчно добро образование (в областта на биологията)- прави връзка между: слух, зрение, "други физиологични функции, които вероятно са дали фира" - от една страна, а от друга страна - образованата дама да пита "как е простатата" (с ТРИ срички "та", което е несъществена забележка, разбира се!) ?

              Това се е случвало често (ТУК) но ето че вече имам възможност да взема отношение... (основа на дискусията за ония, които трудно се ориентират в текстове, по-големи от 20-25 стандартни печатни редове...

              КАК ТАКА? Наистина ли подобна съвкупност от функции: слух, зрение, физиологични функции и други.... - имаЛИ връзка с функциите на простатаТА ?

              В какво се състои голяма част от истината?

              Интересно! Същевременно е и много елементарно, но не твърдя, че трябва да се завърши непременно биология, за да бъде осмислено казаното по-долу.. ... (Виртуално, ПРИЯТЕЛСКО намигане)...

              Лесно е за възприемане! Не е необходимо напрягане на сетивата!

              ПростатаТА функционира нормално, докато мъжът има сексуални взаимоотношения, свързани с периодично семеотделяне.

              Най-често подобни функции за възпроизводството в заобикалящия ни свят се свързват с месечното отделяне на годна за оплождане яйцеклетка при дамите и съчетаване на това - с функциите на мъжа в двойката. Природата е фиксирала механизми,., за да бъде възможно възпроизвеждане на високо организираната материя (това е вън от темата)...

              ...........

              Истината би трябвало да се знае от всички, но, когато биолозите НЕ са наясно, почват да се създават митове и легенди, които са предпоставка за разказване на вицове и легенди ..., Шегите са нещо различно! Разбира се, това - тук - е шега, която не е лишена от достоверност!

              Понякога хващам някой (СПОРЕД МЕН!) неадекватен пост, който със сигурност ми създава виртуални врагове, но може да разчитате на компетентното ми мнение, когато нямам други приоритетни ангажименти. (сам определям приоритетите си, разбира се, а не го правят неосъществените майки-критикарКИ)...

              Смигам (за неразбралИТЕ)!

              ЧНГ на всички! Здрава, мирна, успешна, ллодородна 2023 година!



              ​​​​​

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                А простата как е? Щом си взел да не чуваш и да не виждаш, вероятно и други физиологични функции са дали фира. Мъка и печал за библиотекарките
                Наздраве, Мръни!
                Избирателно се контузвам тук-таме. Симулант! Но при такива каки как да не се направиш на контузен. Наздраве, Дрънче!

                Коментар


                • За много години, за много инвестиционни успехи и за наздравици след тях! Клиентелата е уморена, кръчмата е затъмнена след среднощния празник, но коледната украса блещука и мами към нови веселби. Честита Нова година и целата година да сме си все по-добре!

                  Коментар


                  • Честита Нова Година!

                    На клиентелата и обслужващият персонал на Кръчмата пожелавам здраве, късмет и успех с инвестициите /форум Инвестор сме все пак/ през новата година!
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Pyramid Разгледай мнение
                      НАЗДРАВЕ НА ВСИЧКИ ДВУНОГИ ЗА НОВАТА 2023-ТА ГОДИНА!
                      е мое ли така. Тез дет са се направили дармадан и са на 4 крака кучета ги яли
                      Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                      Коментар


                      • ...a ТАКА, се взема бисквитка в полет: https://youtube.com/shorts/1Xe6YkIgvbw?feature=share

                        Коментар


                        • НАЗДРАВЕ НА ВСИЧКИ ДВУНОГИ ЗА НОВАТА 2023-ТА ГОДИНА!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Ни чувам! Нидовиждам! Некой се изкряска, май? Нека си кряска. Щом му се ще, може и да попее. Коледни песнички. И новогодишни химни. На мен под масата ми е топло, уютно и сигурно. Кръчмарицата да носи тука да сервира. Кво ми се прави на педантична. Това не е етично. Да пренебрегва лицата с особени нужди и желания. Ще я дам на комисията противодискриминационна. Да й кръцнат квитанциите. Айде, че весели празници идат. Да са народни и благородни, та сите да намажем от зарята. Бум-бум, бам-бам, бем-бем... Наздраве на всички дрънкала и дрънкалки! Дзън-дзън-дзън, дзън-дзън-дзън, топла зима е навън...
                            А простата как е? Щом си взел да не чуваш и да не виждаш, вероятно и други физиологични функции са дали фира. Мъка и печал за библиотекарките
                            Наздраве, Мръни!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Върни ми подаръците, Мрънкало! Защото от субект, може много бързо да станеш обект. На отстрел.
                              Тъкмо съм се прибрала от заслужена почивка, мога да се потормозя и да те издебна, когато изпълзиш из под масата.
                              Наздраве, Мръни!
                              Ни чувам! Нидовиждам! Некой се изкряска, май? Нека си кряска. Щом му се ще, може и да попее. Коледни песнички. И новогодишни химни. На мен под масата ми е топло, уютно и сигурно. Кръчмарицата да носи тука да сервира. Кво ми се прави на педантична. Това не е етично. Да пренебрегва лицата с особени нужди и желания. Ще я дам на комисията противодискриминационна. Да й кръцнат квитанциите. Айде, че весели празници идат. Да са народни и благородни, та сите да намажем от зарята. Бум-бум, бам-бам, бем-бем... Наздраве на всички дрънкала и дрънкалки! Дзън-дзън-дзън, дзън-дзън-дзън, топла зима е навън...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Това е безсрамно набеждаване! Долна клевета! Верно че пъхнах неколко пакета у пазвата и по джобовете, но развеселеният дядка просто ги беше разпилял. А аз съм прибран субект. Прибирам по маршрута си изтървани вещи. По кво им личи, че са изтървани ли? Ми, щом са на земята, а не висят у въздуха, значи са изпуснати там. Пък тия, де още са у въздуха, все някога и тях ще ги изтърват. Така че, немам провинения към теб, освен че съглеждам коварната ти същина и я откривам пред другите. Наздраве, Клета Дръни и се примири задето подаръчетата ти отлетяха в друга посока! Весело ошмулено-омърлушено посрещане на Новата кандидат-рецесионна година! Подаръчна стагнация целата година да те следва!
                                Върни ми подаръците, Мрънкало! Защото от субект, може много бързо да станеш обект. На отстрел.
                                Тъкмо съм се прибрала от заслужена почивка, мога да се потормозя и да те издебна, когато изпълзиш из под масата.
                                Наздраве, Мръни!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X