IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Тихо, тихо! Да не чуят в хабитата, че ще ме накарат да имигрирам в Абърдийн. Вярно, с уискито им можем да постигнем синхрон, ама с хагиса - нивгаш. Ще има да ходя гладна и сал поглеждането под поличките на мъжете ще ми носи някаква времена радост.
    Наздраве, Мръни!
    Разпратих мемоар (да се помни и споменава дълго, огорчено и назидателно) до всеки обитател на хабитатя, за разточителството и прахосничеството на Кака. Още тази вечер ще я качат в капсула-скафандър и ще я изстрелят с катапулт към Абър-дииийййнн, че там да я съдят и заточават нейде по Хибридите. На самотен остров, сама със съвестта си. И с угризенията за направения харшлък зарад некой си хашлак, де само я предизвиква и дразни да черпи, па макар само със стинки и бонбонки. Клетата тя! Ще я оплакваме три минути и половина. Колкото да чуем една песна у тубата. Наздраве, Дрънкаторго!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Велик ден! Кака почерпи! Верно, само с гола вода, ама пък филтрирана. Ще рече, черпня с мерак. Машалла! Аферим!
      Тихо, тихо! Да не чуят в хабитата, че ще ме накарат да имигрирам в Абърдийн. Вярно, с уискито им можем да постигнем синхрон, ама с хагиса - нивгаш. Ще има да ходя гладна и сал поглеждането под поличките на мъжете ще ми носи някаква времена радост.
      Наздраве, Мръни!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение



        Трогната съм! Пречистена чешмяна вода, защото във виното е истината, но във водата е здравето.
        Да си жив и здрав, Мръни!
        Велик ден! Кака почерпи! Верно, само с гола вода, ама пък филтрирана. Ще рече, черпня с мерак. Машалла! Аферим!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
          Честит Татянинден! неСв. Тянка Ма (tnm) да почерпи. Обилно. По полендашки. С мерак. А ако нема мерак, изразявам своите съжаления, че й се налага да черпи. Обилно. Наздраве все пак!


          Трогната съм! Пречистена чешмяна вода, защото във виното е истината, но във водата е здравето.
          Да си жив и здрав, Мръни!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Честит Татянинден! неСв. Тянка Ма (tnm) да почерпи. Обилно. По полендашки. С мерак. А ако нема мерак, изразявам своите съжаления, че й се налага да черпи. Обилно. Наздраве все пак!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              https://www.youtube.com/watch?v=Ce1MPHBwsmo

              Наздраве, Мрън!
              Наздраве!
              https://www.youtube.com/watch?v=7ltS7JwdeQ4

              След 50 минути е така ше требва почерпиш.
              Last edited by Trakatrak; 11.01.2023, 23:12.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Не е за една водка. За две бутилки ведри и ти ще се дадеш.

                https://www.youtube.com/watch?v=Ce1MPHBwsmo

                Наздраве, Мрън!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Предател. За една водка продаде европосъюзните блага и придобивки. Обаче, явно нещо си от тях прихванал, щом се облизваш на татари и казаци.
                  Наздраве, Мръни!

                  П.П. На по-едрата 1/3-та дядото, голям чужденеций, беше майстор-бъчвар. Та, виждала съм чембер/обръч/, дори знам как се набива. Фина работа.
                  Не е за една водка. За две бутилки ведри и ти ще се дадеш.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Чекай ма, това е голата степ, Дикое поле. Тука се срещат диви татари и още по-диви казаци. А каква водка вадат - самагон. Само за каки. Сръбваш една и пелтечиш три дена. Наздраве Дръндикая! П.п.Въобще знайш ли що е то чембер?
                    Предател. За една водка продаде европосъюзните блага и придобивки. Обаче, явно нещо си от тях прихванал, щом се облизваш на татари и казаци.
                    Наздраве, Мръни!

                    П.П. На по-едрата 1/3-та дядото, голям чужденеций, беше майстор-бъчвар. Та, виждала съм чембер/обръч/, дори знам как се набива. Фина работа.
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Напоследък забелязвам, че даваш отбой към изконтите англосакските евроатлантически ценности и даваш уклон към имперските северносибирски. Да не ти набият чемберите в скоро време!?
                      Наздраве, Мръни!
                      Чекай ма, това е голата степ, Дикое поле. Тука се срещат диви татари и още по-диви казаци. А каква водка вадат - самагон. Само за каки. Сръбваш една и пелтечиш три дена. Наздраве Дръндикая! П.п.Въобще знайш ли що е то чембер?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        От мен да мине. Наздраве!

                        Напоследък забелязвам, че даваш отбой към изконтите англосакските евроатлантически ценности и даваш уклон към имперските северносибирски. Да не ти набият чемберите в скоро време!?
                        Наздраве, Мръни!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Мръни, това тук Кръчма, не е предаване Бразди. То не бяха тикви, кратуни, слънчоглед. Сипи някакво питие, че доста се помоткваш напоследък. Хептен забави движенията.
                          Наздраве!
                          От мен да мине. Наздраве!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Доблестна габроука си тиии - хем ти се свиди, хем те мързи. Елитен екземпляр! Готова си за музея. Но пък може и в хумористичната градина, де ва събират да ви гледат севлиевци, да цъкат с език и да ви хранят със семки. Слънчогледови. При тях и това се ражда. Ще зема да сложа табела "Не хранете екземплярите! Те са ценен вид с тесен хабитат." Щото да позаслабнеш, начи. И да припкаш и подскачаш пред публиката. Де, късмет, де! Наздраве, Дрънбройко!
                            Мръни, това тук Кръчма, не е предаване Бразди. То не бяха тикви, кратуни, слънчоглед. Сипи някакво питие, че доста се помоткваш напоследък. Хептен забави движенията.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              По-добре бяла тиква, отколкото кратуна, като теб.
                              Не мога да меся, не мога да дърпам, ще се прежалваш на тиквеник с готови кори. Стига да се навия да се надигна от дивана. Ама едва ли. Леност ме е налегнала новогодишна, след празнична.
                              Наздраве, Мрън!
                              Доблестна габроука си тиии - хем ти се свиди, хем те мързи. Елитен екземпляр! Готова си за музея. Но пък може и в хумористичната градина, де ва събират да ви гледат севлиевци, да цъкат с език и да ви хранят със семки. Слънчогледови. При тях и това се ражда. Ще зема да сложа табела "Не хранете екземплярите! Те са ценен вид с тесен хабитат." Щото да позаслабнеш, начи. И да припкаш и подскачаш пред публиката. Де, късмет, де! Наздраве, Дрънбройко!
                              Last edited by Trakatrak; 09.01.2023, 19:57.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Бела е твойта тиква деболокора. Слагай масата и да почваме, що свечерява. Друг път ще се изясняваме от кой сорт си и биеш ли на кухо. Сега основната задача е от тиквата тиквеник да стане, че да запълним трапезата. Почвай да месиш, да точиш. Иде твойта Нова година - 13-и срещу 14-и.
                                По-добре бяла тиква, отколкото кратуна, като теб.
                                Не мога да меся, не мога да дърпам, ще се прежалваш на тиквеник с готови кори. Стига да се навия да се надигна от дивана. Ама едва ли. Леност ме е налегнала новогодишна, след празнична.
                                Наздраве, Мрън!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X