IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Мисля да емигрирам в съседния локал, само да не ми се налага да те черпя. Ма, ти и там ще се домъкнеш със самодоволна физиономия и ще питаш какъв е повода, на който уж случайно си попаднала. Пък то нищо случайно няма, що са те поканили да черпиш, но не да замиташ чуждата черпня. Наздраве за свободната консумация без задръжки и удръжки!
    Бонжур, бре! Гладиш ли покривките, Мръни? Лъскаш ли ..., таковата, кристала и сребърните прибори? Прасето, виното и тортата поръча ли ги?
    Утре засядам от ранни зори у Кръчмата и започвам с употребата.
    Наздраве, Мрънкало!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Най-после те запряха. Дори от кръчмата требва те изолираме, па макар само за Тракчовден да е. Що ти може съвсем да не черпиш, ала съвсем се почерпваш, като при това се пречкаш и нема как да се докопам до масата, коя съм сложил. Такава несправедливост може да допусна, но не и да пропусна точно теб да изпързалям. Нека Леля се вихри на масата, а ти си кашляй и дърпай повода на ДЗП-то. Там ти е мястото. Дорде Тракчовден се задава. Е, го къде е. Наздраве за празнуващите Тракчовден!
      За 17.01. да нагласиш печено прасенце и буре червено вино. Ние ще викаме "да живей", пък ти ще разнасяш чиниите и ще пълниш чашите. Стагай се в кръста, Мръни!
      Наздраве, Мрънкало![/QUOTE]

      Мисля да емигрирам в съседния локал, само да не ми се налага да те черпя. Ма, ти и там ще се домъкнеш със самодоволна физиономия и ще питаш какъв е повода, на който уж случайно си попаднала. Пък то нищо случайно няма, що са те поканили да черпиш, но не да замиташ чуждата черпня. Наздраве за свободната консумация без задръжки и удръжки!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
        QUOTE=tnm;
        Старите хора му викат "шейтанче" на това кантарче. Да ти превеждам ли или сам ще се усетиш?

        Не може да излизам навън. Под строга възбрана съм, щото са ме налегнали едни кашлици и другите 2/3-ти пълноправни членове на домочадието са загрижени за добрия ми тонус. Само псето разхождам периодически и огласям квартала с викове, понеже добитъкът хваща пътя от време на време и повик, ни вибрации, ни ток от телетакта не му действат.
        Наздраве!
        Най-после те запряха. Дори от кръчмата требва те изолираме, па макар само за Тракчовден да е. Що ти може съвсем да не черпиш, ала съвсем се почерпваш, като при това се пречкаш и нема как да се докопам до масата, коя съм сложил. Такава несправедливост може да допусна, но не и да пропусна точно теб да изпързалям. Нека Леля се вихри на масата, а ти си кашляй и дърпай повода на ДЗП-то. Там ти е мястото. Дорде Тракчовден се задава. Е, го къде е. Наздраве за празнуващите Тракчовден![/QUOTE]

        За 17.01. да нагласиш печено прасенце и буре червено вино. Ние ще викаме "да живей", пък ти ще разнасяш чиниите и ще пълниш чашите. Стагай се в кръста, Мръни!
        Наздраве, Мрънкало!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • QUOTE=tnm;
          Старите хора му викат "шейтанче" на това кантарче. Да ти превеждам ли или сам ще се усетиш?

          Не може да излизам навън. Под строга възбрана съм, щото са ме налегнали едни кашлици и другите 2/3-ти пълноправни членове на домочадието са загрижени за добрия ми тонус. Само псето разхождам периодически и огласям квартала с викове, понеже добитъкът хваща пътя от време на време и повик, ни вибрации, ни ток от телетакта не му действат.
          Наздраве![/QUOTE]

          Най-после те запряха. Дори от кръчмата требва те изолираме, па макар само за Тракчовден да е. Що ти може съвсем да не черпиш, ала съвсем се почерпваш, като при това се пречкаш и нема как да се докопам до масата, коя съм сложил. Такава несправедливост може да допусна, но не и да пропусна точно теб да изпързалям. Нека Леля се вихри на масата, а ти си кашляй и дърпай повода на ДЗП-то. Там ти е мястото. Дорде Тракчовден се задава. Е, го къде е. Наздраве за празнуващите Тракчовден!
          Last edited by Trakatrak; 14.01.2023, 20:07.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
            Толку олекна с тази си претенция пак аз да черпа в тържествен, свещен ден, че мога те закача е на това кантарче. Докато аз цел ден лежа примрял в сакрална почит и ужас спрямо Фатума, ти ми се разхождаш весела и нефелна. Ама, я излез на поледицата, те видим как и ти ще примреш в страхопочитание. Имай страх и приличие спрямо Тъмните сили. Здрав-ой, Дрън-ох!

            [/QUOTE]

            Старите хора му викат "шейтанче" на това кантарче. Да ти превеждам ли или сам ще се усетиш?

            Не може да излизам навън. Под строга възбрана съм, щото са ме налегнали едни кашлици и другите 2/3-ти пълноправни членове на домочадието са загрижени за добрия ми тонус. Само псето разхождам периодически и огласям квартала с викове, понеже добитъкът хваща пътя от време на време и повик, ни вибрации, ни ток от телетакта не му действат.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар



            • [/QUOTE]
              Толку олекна с тази си претенция пак аз да черпа в тържествен, свещен ден, че мога те закача е на това кантарче. Докато аз цел ден лежа примрял в сакрална почит и ужас спрямо Фатума, ти ми се разхождаш весела и нефелна. Ама, я излез на поледицата, те видим как и ти ще примреш в страхопочитание. Имай страх и приличие спрямо Тъмните сили. Здрав-ой, Дрън-ох!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Чи коя теглилка ше те фане тебе? Нищо не мое ти помогне, не мое те отърве. Днес е Петък, 13-и! Пробвай да измолиш от Фатума и неговия пророк Трака-трака прошка, щото инак "На самотен остров, на край света..." ше си пееш. Честит голем празник! Кланяй се и удри глаа у килимето пред дома. Наздравей!
                С голям топуз /зная какво означава/, внесена от съседна държава.

                Щом ти е толкова празнично, що масите не си заредил, а пак си се скатал в ъгъла и плетеш паяжина, дано се Lelq появи, та да е оплетеш и да я замъкнеш в избата?
                Наздраве, Мръни!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Отивам да отворя касата с оружието и започвам на назлобявам песа. После оставям дзверът за пази на портата, а аз заемам стратегическа позиция на 9-тия етаж. Жалко, че луна няма тази вечер и се сипе сняг, но аз имам нужната подготовка.
                  Благодаря, че са обади и ще има време да предприема крути мерки и теглилки.
                  Наздраве, Мръни!
                  Чи коя теглилка ше те фане тебе? Нищо не мое ти помогне, не мое те отърве. Днес е Петък, 13-и! Пробвай да измолиш от Фатума и неговия пророк Трака-трака прошка, щото инак "На самотен остров, на край света..." ше си пееш. Честит голем празник! Кланяй се и удри глаа у килимето пред дома. Наздравей!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Разпратих мемоар (да се помни и споменава дълго, огорчено и назидателно) до всеки обитател на хабитатя, за разточителството и прахосничеството на Кака. Още тази вечер ще я качат в капсула-скафандър и ще я изстрелят с катапулт към Абър-дииийййнн, че там да я съдят и заточават нейде по Хибридите. На самотен остров, сама със съвестта си. И с угризенията за направения харшлък зарад некой си хашлак, де само я предизвиква и дразни да черпи, па макар само със стинки и бонбонки. Клетата тя! Ще я оплакваме три минути и половина. Колкото да чуем една песна у тубата. Наздраве, Дрънкаторго!
                    Отивам да отворя касата с оружието и започвам на назлобявам песа. После оставям дзверът за пази на портата, а аз заемам стратегическа позиция на 9-тия етаж. Жалко, че луна няма тази вечер и се сипе сняг, но аз имам нужната подготовка.
                    Благодаря, че са обади и ще има време да предприема крути мерки и теглилки.
                    Наздраве, Мръни!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Тихо, тихо! Да не чуят в хабитата, че ще ме накарат да имигрирам в Абърдийн. Вярно, с уискито им можем да постигнем синхрон, ама с хагиса - нивгаш. Ще има да ходя гладна и сал поглеждането под поличките на мъжете ще ми носи някаква времена радост.
                      Наздраве, Мръни!
                      Разпратих мемоар (да се помни и споменава дълго, огорчено и назидателно) до всеки обитател на хабитатя, за разточителството и прахосничеството на Кака. Още тази вечер ще я качат в капсула-скафандър и ще я изстрелят с катапулт към Абър-дииийййнн, че там да я съдят и заточават нейде по Хибридите. На самотен остров, сама със съвестта си. И с угризенията за направения харшлък зарад некой си хашлак, де само я предизвиква и дразни да черпи, па макар само със стинки и бонбонки. Клетата тя! Ще я оплакваме три минути и половина. Колкото да чуем една песна у тубата. Наздраве, Дрънкаторго!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Велик ден! Кака почерпи! Верно, само с гола вода, ама пък филтрирана. Ще рече, черпня с мерак. Машалла! Аферим!
                        Тихо, тихо! Да не чуят в хабитата, че ще ме накарат да имигрирам в Абърдийн. Вярно, с уискито им можем да постигнем синхрон, ама с хагиса - нивгаш. Ще има да ходя гладна и сал поглеждането под поличките на мъжете ще ми носи някаква времена радост.
                        Наздраве, Мръни!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение



                          Трогната съм! Пречистена чешмяна вода, защото във виното е истината, но във водата е здравето.
                          Да си жив и здрав, Мръни!
                          Велик ден! Кака почерпи! Верно, само с гола вода, ама пък филтрирана. Ще рече, черпня с мерак. Машалла! Аферим!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                            Честит Татянинден! неСв. Тянка Ма (tnm) да почерпи. Обилно. По полендашки. С мерак. А ако нема мерак, изразявам своите съжаления, че й се налага да черпи. Обилно. Наздраве все пак!


                            Трогната съм! Пречистена чешмяна вода, защото във виното е истината, но във водата е здравето.
                            Да си жив и здрав, Мръни!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Честит Татянинден! неСв. Тянка Ма (tnm) да почерпи. Обилно. По полендашки. С мерак. А ако нема мерак, изразявам своите съжаления, че й се налага да черпи. Обилно. Наздраве все пак!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                https://www.youtube.com/watch?v=Ce1MPHBwsmo

                                Наздраве, Мрън!
                                Наздраве!
                                https://www.youtube.com/watch?v=7ltS7JwdeQ4

                                След 50 минути е така ше требва почерпиш.
                                Last edited by Trakatrak; 12.01.2023, 00:12.

                                Коментар

                                Working...
                                X