IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Благодаря, казвам!
    Най-вече благодаря, че не ме изпрати на границата със Северна Македония. Как щяхме да се разберем с комшиите, умът ми не стига. Те щяха да се хвалят, аз - два пъти. Голямо надхвърляне щеше да стане. Тя и без това там обстановката напрегната, имаше да се разменяме ноти и посланици.
    Наздраве, Мръни!
    Не ставаш за там. Лъжеш по-правдоподобно. Ше вземе излъжеш некой бабаянка, че имаш тераса със суджуци и маза с бъчви, пълни, после ще те гони с гол в ръката трион, да си реже от суджука и от бъчветата. Как да те отървавам тогава, кога установи, че на терасата виси само пране, ама не е гащички, а у мазата се въргалят вехтории без да са ценен антиквариат? Наздраве, Дрънвехто!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Кажи едно “Благодаря!“, де. Направих те петцифрена мадама. И хабитатя ти уголемих. От Магурата до Странджа. Имаш да бегаш от Раяновци до Мързево. Глей как съм го подбрал, съвсем ти е по мярка - Мързево. Сега като докопа акциите, дори може го преименуваш на Мързеливово. И после кажи, че не се грижа за теб и твойта каторга. Половин година на сръбската граница, другата половина на турската. Там ти е мястото. Не у центъра, а в периферията. Да се не занимавам с теб. Здраве да е!
      Благодаря, казвам!
      Най-вече благодаря, че не ме изпрати на границата със Северна Македония. Как щяхме да се разберем с комшиите, умът ми не стига. Те щяха да се хвалят, аз - два пъти. Голямо надхвърляне щеше да стане. Тя и без това там обстановката напрегната, имаше да се разменяме ноти и посланици.
      Наздраве, Мръни!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Древен, тази хартия от кой таван я смъкна?
        Поне разбрах от къде е тръгнало наименованието "Магура"
        Наздраве!
        Кажи едно “Благодаря!“, де. Направих те петцифрена мадама. И хабитатя ти уголемих. От Магурата до Странджа. Имаш да бегаш от Раяновци до Мързево. Глей как съм го подбрал, съвсем ти е по мярка - Мързево. Сега като докопа акциите, дори може го преименуваш на Мързеливово. И после кажи, че не се грижа за теб и твойта каторга. Половин година на сръбската граница, другата половина на турската. Там ти е мястото. Не у центъра, а в периферията. Да се не занимавам с теб. Здраве да е!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Понеже ми завиждаш и искаш да си като мен, та те повиших. И с играчки те възнаградих. Наздраве, Дрънспеки!

          Древен, тази хартия от кой таван я смъкна?
          Поне разбрах от къде е тръгнало наименованието "Магура"
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Не знам кой точно е телето в случая!? Що ми се струва, че ти беше от рогатата зодия.
            Наздраве, Мрънкало!
            Понеже ми завиждаш и искаш да си като мен, та те повиших. И с играчки те възнаградих. Наздраве, Дрънспеки!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              На... да ближеш и доволно да мучиш. Наздраве Дрънюничке!

              Не знам кой точно е телето в случая!? Що ми се струва, че ти беше от рогатата зодия.
              Наздраве, Мрънкало!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Третинката още не се е научил да носи бижута, затова започваме със скъпоценни камъни от трети клас. Мама отдавна е преминала през този етап и на нея й ходят смарагди, топази, диаманти. Подарявай от тях. Раздори и кавги няма да има.
                Наздраве, Мръни!
                На... да ближеш и доволно да мучиш. Наздраве Дрънюничке!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Ай, да не изоставаш от третинката, щото да създавам надпревара и раздори в родата.

                  Третинката още не се е научил да носи бижута, затова започваме със скъпоценни камъни от трети клас. Мама отдавна е преминала през този етап и на нея й ходят смарагди, топази, диаманти. Подарявай от тях. Раздори и кавги няма да има.
                  Наздраве, Мръни!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Да ги беше обработил тези камънаци преди да ми ги предлагаш. Това обички, гривнички, колиета ... Сага ще трябва ювелир да търся - разходи на средства и време, усилия някакви трябва да влагам.
                    Наздраве!

                    За Нова година подари на по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието пръстен с турмалин хамелеон. Голяма атракция беше смяната на цвета на камъка. Сто пъти влезе в стаята и излезе след това на терасата. Барабар с половината негова тайфа.
                    Ай, да не изоставаш от третинката, щото да създавам надпревара и раздори в родата.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                      След каскадата от празници е време за разтоварване. До края на месеца сметам да не метам.



                      За онези драки, накичени с каки, де се ветреят по Балкана, ще е нужно обачи строго ограничение и одисцип-линарение. За тех най-добрата диета е да си черпят окото като око за око, но
                      да не си пробват зъба като зъб за зъб. Що без зъбки ще останат. Хаааа...
                      Да ги беше обработил тези камънаци преди да ми ги предлагаш. Това обички, гривнички, колиета ... Сага ще трябва ювелир да търся - разходи на средства и време, усилия някакви трябва да влагам.
                      Наздраве!

                      За Нова година подарих на по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието пръстен с турмалин хамелеон. Голяма атракция беше смяната на цвета на камъка. Сто пъти влезе в стаята и излезе след това на терасата. Барабар с половината негова тайфа.
                      Last edited by tnm; 27.01.2023, 16:53.
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • След каскадата от празници е време за разтоварване. До края на месеца сметам да не метам.



                        За онези драки, накичени с каки, де се ветреят по Балкана, ще е нужно обачи строго ограничение и одисцип-линарение. За тех най-добрата диета е да си черпят окото като око за око, но
                        да не си пробват зъба като зъб за зъб. Що без зъбки ще останат. Хаааа...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                          Тука неква на(х)акана кака предяви претенции за печено прасенце. Нагло, но напълно оправдано. Като ще е прасе, барем печено да е. https://www.youtube.com/watch?v=5l0S2i9_h88 С което пожелавам честит цел ден на тракалата, разтракакака и секви други отракани дрънчила от породата Тониньо. Честито на празнуващите Т(р)ончета!
                          На останалите пожелавам хубав ден, като не съм ги забравил. И за тях плюскане ще пада.
                          https://www.youtube.com/watch?v=fqrgFJcqTp0
                          Екзотично празнуваш, Мръни! Пача по китайски и овнешко по индийски /или там някъде/.
                          Да ти е живо и здраво името, още дълги години все тъй да си плетеш паяжината и да омотаваш и без това омотаните клиенти на Кръчмата!
                          Наздраве!

                          П.П. Здраве и дълголетие и на другите празнуващи. Да подпомогнат почерпката на Арахната с буре червено вино.
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Тука неква на(х)акана кака предяви претенции за печено прасенце. Нагло, но напълно оправдано. Като ще е прасе, барем печено да е. https://www.youtube.com/watch?v=5l0S2i9_h88 С което пожелавам честит цел ден на тракалата, разтракакака и секви други отракани дрънчила от породата Тониньо. Честито на празнуващите Т(р)ончета!
                            На останалите пожелавам хубав ден, като не съм ги забравил. И за тях плюскане ще пада.
                            https://www.youtube.com/watch?v=fqrgFJcqTp0

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Засядай тука и чекай. Утре ще намина да видя апетитна ли си още или ти е попреминало.
                              В Голямо село съвсем сте я закъсали. Бетер Мумбай сте станали. Само разхождащи се крави по улиците писват и ритуално измиване в р. Перловска.
                              Наздраве, Мръни!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Бонжур, бре! Гладиш ли покривките, Мръни? Лъскаш ли ..., таковата, кристала и сребърните прибори? Прасето, виното и тортата поръча ли ги?
                                Утре засядам от ранни зори у Кръчмата и започвам с употребата.
                                Наздраве, Мрънкало!
                                Засядай тука и чекай. Утре ще намина да видя апетитна ли си още или ти е попреминало.

                                Коментар

                                Working...
                                X