IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Бонжур, Мрънкало!

    Приветствията, които ми отправяш приемам с благодарност, макар видно е, че ми завиждаш, заради изброените съвършенства. Напреко древната ти порода, ти не си успял при дълго протичащия при теб процес на еволюция в превръщането на маймуната в хомо сапиенс до край, щото твърде си се зациклил на хомо екертус, особено на някои части от тялото
    Наздраве!
    Видно е, че ти завиждаш и имаш фалически синдром, но така Господ те е създал. Ние можем само да помагаме. Помеждудругото, като как си през зимата - в хибернация или активити. За един приятел (Чиче) питам, дали да наобикаля хабитатя или да прави "Остави!"до пролетта. Ама, то на пролет и баба знае. Друго си е да изненадаш Мецана в поза "Не ми дърпай снега, бе маниак ткъф!" Да ти дръпнат снега ти пожелавам и наздраве!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Драга Кака, хич не си пияна, само от малка имаш нездрав, нетрезв поглед към нещата... и вещите. Сметаш, че мъжете са ти вещ, що си веща да ги разиграваш и они са длъжни да ти се натегат сутрин - с коктейлче, на обед - с винце, па и цела вечер до съмване - с ромче. А после разправяш, дето си била трезвеница и дряновица. Дряновица може и да си, но трезвеница - никогаш. Наздраве, Дръндренке!
      Бонжур, Мрънкало!

      Приветствията, които ми отправяш приемам с благодарност, макар видно е, че ми завиждаш, заради изброените съвършенства. Напреко древната ти порода, ти не си успял при дълго протичащия при теб процес на еволюция в превръщането на маймуната в хомо сапиенс до край, щото твърде си се зациклил на хомо екертус, особено на някои части от тялото
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Кой пиян, бре!? Аз съм само на терапевтичната доза от половин кило концентрат. Това, че виждам в теб отчетливо желание да се разделиш с ушите си, да мааш насам - натам с баданарката и да твориш изкуство не признак за алкохолно опиянение.
        Наздраве, Мрънкало!
        Драга Кака, хич не си пияна, само от малка имаш нездрав, нетрезв поглед към нещата... и вещите. Сметаш, че мъжете са ти вещ, що си веща да ги разиграваш и они са длъжни да ти се натегат сутрин - с коктейлче, на обед - с винце, па и цела вечер до съмване - с ромче. А после разправяш, дето си била трезвеница и дряновица. Дряновица може и да си, но трезвеница - никогаш. Наздраве, Дръндренке!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Гледам, още не може да изтрезнееш и да се огледаш в огледалото. А и буйното, хайдушко, разчорлено киче скрива липсите. Не се безпокой, ще изчакаш некое търговче с чисти уши, може и некоя обичка да имат, па ще си попълниш дефицитите. Ако не ти ги пришият, ще ги вържеш да висят отстрани като меденки, та да си сладка и пухкава. Тогава ше поканя Чиче да те куса. Он не е гнуслив и ще те сбори. В такъв случай може и той да остане без уши. Както беше писал сатирикът: Отишъл за круши, върнал се без уши. Въобще, светли перспективи се възправят пред теб. Не ги проигравай на криеница и гоненка. Наздраве, Дрънпослушке!
          Кой пиян, бре!? Аз съм само на терапевтичната доза от половин кило концентрат. Това, че виждам в теб отчетливо желание да се разделиш с ушите си, да мааш насам - натам с баданарката и да твориш изкуство не признак за алкохолно опиянение.
          Наздраве, Мрънкало!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Е, те ушите са си твои. Стопанисвай ги както намериш за добре
            Наздраве, Мрънгог!
            Гледам, още не може да изтрезнееш и да се огледаш в огледалото. А и буйното, хайдушко, разчорлено киче скрива липсите. Не се безпокой, ще изчакаш некое търговче с чисти уши, може и некоя обичка да имат, па ще си попълниш дефицитите. Ако не ти ги пришият, ще ги вържеш да висят отстрани като меденки, та да си сладка и пухкава. Тогава ше поканя Чиче да те куса. Он не е гнуслив и ще те сбори. В такъв случай може и той да остане без уши. Както беше писал сатирикът: Отишъл за круши, върнал се без уши. Въобще, светли перспективи се възправят пред теб. Не ги проигравай на криеница и гоненка. Наздраве, Дрънпослушке!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Май не правиш връзката с по-долния пост, де се разхождаш розово-беличка по моста на магистралата. А ушите ти плющят на вятъра. Явно упойката е била добра. Щом още не се усещаш. Наздраве, Дрънпрас!

              Е, те ушите са си твои. Стопанисвай ги както намериш за добре
              Наздраве, Мрънгог!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Е, какво ще правиш сега без уши, Ван Мрънгог? Не че преди се отличаваше с остър слух, но все пак ...
                Наздраве, Мрънкало!
                Май не правиш връзката с по-долния пост, де се разхождаш розово-беличка по моста на магистралата. А ушите ти плющят на вятъра. Явно упойката е била добра. Щом още не се усещаш. Наздраве, Дрънпрас!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение
                  Само уши с бира ми се намира. Хрупай там и недей протестира.


                  Е, какво ще правиш сега без уши, Ван Мрънгог? Не че преди се отличаваше с остър слух, но все пак ...
                  Наздраве, Мрънкало!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Мръни, за мен е чест и удоволствие голямо да ти развалям кефа и да ти накъсвам паяжината. Скокни до избата, та налей кана вино и донеси от еленския бут, докато съм благосклонно настроена и не съм разчорлила гривата.
                    Наздраве!
                    Само уши с бира ми се намира. Хрупай там и недей протестира.



                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Таа па антика и вехта кой я откопа от снега, че пак да тормози прогресивното половин човечество. Тамън си пиехме кротко и сладко, тамън си събухме обувките под масата да ни подишат краката, баш се бехме разплули и дойде таа, налетя като избегало от кочината прасе, като петнаесегодишен пубер краднал кола ни връхлете, като японски тайфун на монголска флота се спусти това камикадзе, пустите го взели. Прибирай са под снега и се гуши там до пролетта, барем зимъска мир да има и да не се налага да те гоня с тризъбата вила. Айде, наздрави и легай да спиш.

                      Мръни, за мен е чест и удоволствие голямо да ти развалям кефа и да ти накъсвам паяжината. Скокни до избата, та налей кана вино и донеси от еленския бут, докато съм благосклонно настроена и не съм разчорлила гривата.
                      Наздраве!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Мдъ! Ще трябва да ти измерим 5-те тона на Коротков, че това мезе не е за хора на твоята възраст.
                        Наздраве, Мръни!
                        Каква възраст? Това е въпрозът! Младезът мезета хапва всекви, ма ти и за мезе не ставаш, освен да те взема на мезе. Наздраве, Д(р)ънди!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Снегът ме затрупа вчера. Преди това се занимавах с отговорни дейности, свързани с по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието.
                          Наздраве на патерица ли, на гьостерица ли ..., както дойде! Да си жив и здрав!
                          Таа па антика и вехта кой я откопа от снега, че пак да тормози прогресивното половин човечество. Тамън си пиехме кротко и сладко, тамън си събухме обувките под масата да ни подишат краката, баш се бехме разплули и дойде таа, налетя като избегало от кочината прасе, като петнаесегодишен пубер краднал кола ни връхлете, като японски тайфун на монголска флота се спусти това камикадзе, пустите го взели. Прибирай са под снега и се гуши там до пролетта, барем зимъска мир да има и да не се налага да те гоня с тризъбата вила. Айде, наздрави и легай да спиш.

                          Last edited by Trakatrak; 06.02.2023, 12:16.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            За Тянка - питието, за мен - мезето. Така е справедливо.
                            Мдъ! Ще трябва да ти измерим 5-те тона на Коротков, че това мезе не е за хора на твоята възраст.
                            Наздраве, Мръни!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              Аз ще почерпя, що тнм не честити - явно снегът я е затрупал:

                              Снегът ме затрупа вчера. Преди това се занимавах с отговорни дейности, свързани с по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието.
                              Наздраве на патерица ли, на гьостерица ли ..., както дойде! Да си жив и здрав!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                                Аз ще почерпя, що тнм не честити - явно снегът я е затрупал:

                                За Тянка - питието, за мен - мезето. Така е справедливо.

                                Коментар

                                Working...
                                X