IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    Това село е на билото на предпланината по пътя между Габрово и Трявна. Освен с богатото въображение на колибарите, това място е известно и с твърдението, че мечката са спускала по задни части ту към Габрово, ту към Трявна когато през зимата паднел сняг.
    Наздраве и добре дошъл отново!
    От моренцето и вълничките не можех да се включа в обсъждането, иначе щях да поясня, че в твоя случай имаме цел океан от лъжи, та вероятно си от село Морелъжи. Не бъди скромна, изпъчи се и изпъкни. Здраве да е!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ярък Разгледай мнение
      Зачетох се в убавата тема и оставам с впечатлението, че всички габровци ( габровки) имат корен от едно селце по пътя - Торбалъжи....
      Бях по този край и на масата кът се почнаха спомени за прадядовци, дето вардили проходите и се правили на митничари, мани-мани ....
      Разбрах, че новодошлите черпели...

      Това село е на билото на предпланината по пътя между Габрово и Трявна. Освен с богатото въображение на колибарите, това място е известно и с твърдението, че мечката са спускала по задни части ту към Габрово, ту към Трявна когато през зимата паднел сняг.
      Наздраве и добре дошъл отново!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Драга како, теб ти се полага само казачок да рипаш, щото най-после да възприемеш славната водчица за близка напитка. Така че подскачай на два крака и две ръце и дано бързо ти премине ищаха по кехлибарените напитки. Стига си залягала по карибските сълзи на тамошните пиратки, тъй като не може се сравняваш с тях. Нерде дервентджийки, нерде корсарки? Наздраве, казаче-Дрънче!
        Наздраве, Мръни!
        Къде се запиля? Да не би да добавяш още един кат към боята, плацикайки се на Черноморието?
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Зачетох се в убавата тема и оставам с впечатлението, че всички габровци ( габровки) имат корен от едно селце по пътя - Торбалъжи....
          Бях по този край и на масата кът се почнаха спомени за прадядовци, дето вардили проходите и се правили на митничари, мани-мани ....
          Разбрах, че новодошлите черпели...


          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Мръни, не стига, че си слънчасал, ами изглежда Св.Илия те е изхакал със светкавицата. Каква румба те гони, кога с теб танго танцуваме. Хептен зле си с латиното.
            Наздраве, Мрънкало!
            Драга како, теб ти се полага само казачок да рипаш, щото най-после да възприемеш славната водчица за близка напитка. Така че подскачай на два крака и две ръце и дано бързо ти премине ищаха по кехлибарените напитки. Стига си залягала по карибските сълзи на тамошните пиратки, тъй като не може се сравняваш с тях. Нерде дервентджийки, нерде корсарки? Наздраве, казаче-Дрънче!

            Коментар


            • https://youtu.be/cMLkqFOIsYk



              https://yebiga.com/
              Click image for larger version

Name:	PRVA.jpg
Views:	1
Size:	1.1 КБ
ID:	4110815
              Last edited by Lelq2; 07.09.2023, 23:48.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                Никога не съм изневерявал на "Тройной". Пий си рума и играй си румба. Наздраве, ухаещо Дръни!
                Мръни, не стига, че си слънчасал, ами изглежда Св.Илия те е изхакал със светкавицата. Каква румба те гони, кога с теб танго танцуваме. Хептен зле си с латиното.
                Наздраве, Мрънкало!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Сменил си парфюма!? Похвално! Малко разнообразие няма да ти е излишно.
                  Наздраве, Мръни!
                  Никога не съм изневерявал на "Тройной". Пий си рума и играй си румба. Наздраве, ухаещо Дръни!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                    Напращял съм... умствено.... като зряла, кървавочервена диня съм напращял от акъл и крилати мисли. Махат с крила и отлитат. Трудно е да си около трийсетте. Ма, ти си го знаеш, що от две десетилетия си все там. Наздраве, Консервдръни!

                    Сменил си парфюма!? Похвално! Малко разнообразие няма да ти е излишно.
                    Наздраве, Мръни!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Мръни, на теб + 40 и - 20 градуса по Целзий ти се отразяват по един и същи начин - нито ти пречат, нито ти помагат. Щото си навлязъл в такава възраст. Затова, не ми се оправдавай със слънчасване, замръз и омъгляване. Просто при теб има изпращяване по всички направления.
                      Наздраве, Мрънкало!
                      Напращял съм... умствено.... като зряла, кървавочервена диня съм напращял от акъл и крилати мисли. Махат с крила и отлитат. Трудно е да си около трийсетте. Ма, ти си го знаеш, що от две десетилетия си все там. Наздраве, Консервдръни!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                        Току-що се връщам от палещото слънце и поради зацепване на мисловната ми дейност не мога да се сетя за ни едно оправдание спрямо наглото ти изказване. Дори да беше дама, пак не е оправдано, ама каква дама да си, като принадлежиш към проходната банда и обираш минаващите през прохода граждане и селане. Плашиш ги с некаква си мечка, за чието нахраннане, забавление и обиграване требва да си платат. А след това да се качат на покривите на мобилите си и да се кълчат, що досега тя се е кълчила с верига на носа, но вече я защитават природозащитници и хаавата се е обърнала. С това се доказва, че еколожки като теб са крайно нахални, а за това оправдание нема. Наздраве, Екодръни!
                        Мръни, на теб + 40 и - 20 градуса по Целзий ти се отразяват по един и същи начин - нито ти пречат, нито ти помагат. Щото си навлязъл в такава възраст. Затова, не ми се оправдавай със слънчасване, замръз и омъгляване. Просто при теб има изпращяване по всички направления.
                        Наздраве, Мрънкало!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Скромността ми липсва като качество по рождение. Аз съм нахална и натрапчива, ако не си забелязал.
                          Наздраве, Мръни!
                          Току-що се връщам от палещото слънце и поради зацепване на мисловната ми дейност не мога да се сетя за ни едно оправдание спрямо наглото ти изказване. Дори да беше дама, пак не е оправдано, ама каква дама да си, като принадлежиш към проходната банда и обираш минаващите през прохода граждане и селане. Плашиш ги с некаква си мечка, за чието нахраннане, забавление и обиграване требва да си платат. А след това да се качат на покривите на мобилите си и да се кълчат, що досега тя се е кълчила с верига на носа, но вече я защитават природозащитници и хаавата се е обърнала. С това се доказва, че еколожки като теб са крайно нахални, а за това оправдание нема. Наздраве, Екодръни!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Недей да скромничиш. Ще ти пуснем бакшиш. За думи бакшиш не дават. Освен некоя доверчива девойка да се върже и да пусне. Ама, къде ти вече таквиз. Наздраве печено Дръни!
                            Скромността ми липсва като качество по рождение. Аз съм нахална и натрапчива, ако не си забелязал.
                            Наздраве, Мръни!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Някой друг зареди масите. Аз засега се ограничавам само с подреждане на слова.
                              Наздраве, Мрънкало!
                              Недей да скромничиш. Ще ти пуснем бакшиш. За думи бакшиш не дават. Освен некоя доверчива девойка да се върже и да пусне. Ама, къде ти вече таквиз. Наздраве печено Дръни!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Благодара, че ми сервира! Нема да те кана на масата. На работа си.
                                Някой друг зареди масите. Аз засега се ограничавам само с подреждане на слова.
                                Наздраве, Мрънкало!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X