IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

    Садих домати.....
    Малийй, ако почна да изброявам, Тарантул ще фане мускулна треска...
    Наздраве !
    Мании, той прилепчиф. Има ти тежи на съвестта.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Хмм, чи кво прай у Дивото по това време? Освен да си нагледаш сръбския оператор, разбира се.
      Наздраве!
      Садих домати.....
      Малийй, ако почна да изброявам, Тарантул ще фане мускулна треска...
      Наздраве !

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

        Добро утро !

        Те твоите 20 + години са като моите 20 + ракии....По 3....

        Вчера "малко" се поизморих в Дивото....Сега ще трябва да почивам 2-3 дни....

        Наздраве !
        Хмм, чи кво прай у Дивото по това време? Освен да си нагледаш сръбския оператор, разбира се.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

          Чи от кво да се комплексирам като ти си удъртел? С моите дваесе и n-ти години само присмехулно поглеждам към четиридесетракащите. А ти да беше поздравил за празника - изконния български спасителен ден Петльовден.
          Добро утро !

          Те твоите 20 + години са като моите 20 + ракии....По 3....

          Вчера "малко" се поизморих в Дивото....Сега ще трябва да почивам 2-3 дни....

          Наздраве !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            Ми къ, удрътех отсекъде, ма не казвай на тарантуля, че ще се комплексира
            Наздраве!
            Чи от кво да се комплексирам като ти си удъртел? С моите дваесе и n-ти години само присмехулно поглеждам към четиридесетракащите. А ти да беше поздравил за празника - изконния български спасителен ден Петльовден.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
              Наздраве, компанията, одъртях, дет се вика, но още не съм дорасъл да отговоря на Върховния въпрос, затова слагам едно канадско по случая (мисля, не бях слагал канадски, а са си класика), пък вие с добра дума ме споменувайте



              и да не забравя пт любимата ми торта Гараш - мама я правеше някога, сега ходим в 100 грама и други такива бълвочи, а онова си беше класика


              наздраве!
              Да му изпиеш още много канадски докато аз паркирам разни гараши в тумбака! Да ти е светло на душата с тъмни напитки и леки пеперудки! Ама, глей те не хване жената.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                Ми къ, удрътех отсекъде, ма не казвай на тарантуля, че ще се комплексира
                Наздраве!
                Ами, удъртел! Това е най-хубавата възраст - всичко можеш и всичко знаеш вече.
                Отлежал младеж, като вискито по-долу.

                Айде да си жив и здрав!

                ПП. Добре, няма да казвам на Тарантул.
                ​​​​​​
                Last edited by 78-10; 02.02.2020, 11:24.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 78-10 Разгледай мнение

                  Дън'си станал на 41?
                  Ми къ, удрътех отсекъде, ма не казвай на тарантуля, че ще се комплексира
                  Наздраве!
                  Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                    Наздраве, компанията, одъртях, дет се вика, но още не съм дорасъл да отговоря на Върховния въпрос, затова слагам едно канадско по случая (мисля, не бях слагал канадски, а са си класика), пък вие с добра дума ме споменувайте



                    и да не забравя пт любимата ми торта Гараш - мама я правеше някога, сега ходим в 100 грама и други такива бълвочи, а онова си беше класика


                    наздраве!
                    Догодина по същото време ще отговориш Да си жив и здрав!
                    За твое здраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                      Наздраве, компанията, одъртях, дет се вика,




                      наздраве!
                      Дън'си станал на 41?

                      Коментар


                      • Наздраве, компанията, одъртях, дет се вика, но още не съм дорасъл да отговоря на Върховния въпрос, затова слагам едно канадско по случая (мисля, не бях слагал канадски, а са си класика), пък вие с добра дума ме споменувайте



                        и да не забравя пт любимата ми торта Гараш - мама я правеше някога, сега ходим в 100 грама и други такива бълвочи, а онова си беше класика


                        наздраве!
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Сняг се сипе на парцали;
                          вее буря, веят хали.
                          А отвън се чуй врабчето
                          как се моли на детето.

                          И кой знае му езика,
                          той разбрал би как му вика:
                          — Джив-джив! Аз, дете, съм
                          още жив, още жив!

                          Нека веят бури, хали,
                          нека сняг се сипе, вали…
                          Ако имаш, ти сърце,
                          то ми хвърляй по зрънце.

                          Джив-джив! Аз, дете, съм
                          още жив, още жив!
                          И игрив, и скоклив!
                          Джив-джив, джив-джив!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                            Тянкин два пъти ли черпи, че не мога се сетя и за първия?
                            Аз сал почитам традициите. Други черпят по тоз повод.
                            Наздраве, Мрънкало!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              В хабитата всяка традиция се спазва по нов и стар стил, стига да има кой да сложи масата.Демек - гледай и се учи от кака си!
                              Наздраве, хаджи!

                              П.П. И се гласи подобаващо за утре.
                              Тянкин два пъти ли черпи, че не мога се сетя и за първия?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Сър Събев, това мъжете сте големи шарани, начи. Къв тоз мерак да сте първи мъже у живота на жените -направо не знам!? Ние, дамите сме далеч по-прагматични, смятам. За нас е достатъчно да сме последната жена у живота на един мъж, други претенции нямаме
                                Наздраве!
                                Кога ги копате ли сте им последни? Пу, пу, да не дава вещицата отварка.

                                Коментар

                                Working...
                                X