IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение


    Ируканджи съм. Ела ме разгледай по-отблизо.
    Наздраве, Мрънкало!
    Гледах едно предаване някога си, как в Японско море се борили против медузите, че били станали огромни - режели ги и ги изхвърляли в морето, ма така само им помагали да се размножават. Не помня ируканджи ли бяха, какви, но явно са безсмъртни.
    Наздраве за Кашчей, а още повече за Василиса
    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

      Твоите червейиви представи за интелектуална удостоеност и мощ ме удовлетворяват, щото ти влизам в положението, дето не мое да надскочиш себе си. Пусни още един-два електрически импулса, се посмеем как се гърчиш нервнопроточно. Ти да би пък да си от онези медузи, де понеже не мислели, били почти безсмъртни?

      Ируканджи съм. Ела ме разгледай по-отблизо.
      Наздраве, Мрънкало!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        А бе, Грую ..., де толкова мозък у Арахната. Природата му дала само едни ганглии, а той се пъне тука мисловен процес да прави
        Наздраве, хаджи!
        Твоите червейиви представи за интелектуална удостоеност и мощ ме удовлетворяват, щото ти влизам в положението, дето не мое да надскочиш себе си. Пусни още един-два електрически импулса, се посмеем как се гърчиш нервнопроточно. Ти да не би пък да си от онези медузи, де понеже не мислели, били почти безсмъртни?
        Last edited by Trakatrak; 07.02.2020, 12:32.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

          Туй агнешко мозъче ли ще да е, че на снимката пише телешко? Телешки не съм ял, ма агнешкият е - ох, котьоооо Апропо, ти да не си от кръга на агнешките главички, Трак
          Абе, ти слеп ли си? Не видиш ли, щото съм от Квадрата "Телешки муцуни"?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            Ми пъне се, кво да го правиш, ма понякога му се получава
            Иначе и аз като чиче и теб с някаква мания за незаменимост ли, пък чиста глупост ли, май е по-скоро някакъв измислен тип съвест, че трябва максимално много да съм си на работното място - за 15 години имам един-единствен болничен, и то го взех нарочно, щото ми беше писнало. Като ме напънаха тогава формуляри да попълвам, пък обезщетения да ми плащат по застраховки, пък глупости, и се отказах повече да се напъвам. даже миналата година с бъбречна криза ходих на работа, че и кумувах отгоре на всичкото, та от третата ракия (как удържах и до третата), смесена с обезболяващи, наистина не знаех на кой свят съм

            Наздраве, тнм!
            През цялата си трудова кариера съм била на ненормирано работно време - трудна за проследяване. Важното е работата ми да бъде свършена, според изискуемия срок.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

              Когато си взех болничен преди месец, точно по същата причина ( щот отпуската ми я прекъсват ), докторката ме пита за какво да ми даде болничен - бил съм тотална развалина.....
              Почти с гордост ѝ казах, че от 20г не съм ползвал болнични ( в къщи се замисли и станаха 27.....).
              Това въобще не е повод за хваляне, ми рече нервно тя.....( за мен е нещо средно между глупост и мания за незаменимост)
              Наздраве, tnm !

              Права твойта докторка. Ама аз действително не боледувам от болести, де искат домашно или амбулаторно лечение.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                А бе, Грую ..., де толкова мозък у Арахната. Природата му дала само едни ганглии, а той се пъне тука мисловен процес да прави
                Наздраве, хаджи!
                Ми пъне се, кво да го правиш, ма понякога му се получава
                Иначе и аз като чиче и теб с някаква мания за незаменимост ли, пък чиста глупост ли, май е по-скоро някакъв измислен тип съвест, че трябва максимално много да съм си на работното място - за 15 години имам един-единствен болничен, и то го взех нарочно, щото ми беше писнало. Като ме напънаха тогава формуляри да попълвам, пък обезщетения да ми плащат по застраховки, пък глупости, и се отказах повече да се напъвам. даже миналата година с бъбречна криза ходих на работа, че и кумувах отгоре на всичкото, та от третата ракия (как удържах и до третата), смесена с обезболяващи, наистина не знаех на кой свят съм

                Наздраве, тнм!
                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Деменцията го гони Арахната, аз просто забравям. Личната ми дофтурка, де ми е приятелка от детските години смята, че няма нищо притеснително. Мойто състояние се наричало "ангажиран мозък".

                  Онзи ден околните нещо ме изнервиха и реших да й направя /на дофтурката/ посещение на добра воля. Прецених, че трябва да си взема болничен и да гледам как се сипе снега, ама през прозореца.

                  Оказа се, дето последният ми болничен е от 11.11.2007 година, и то не щото съм била болна, ами заради операцията на рамото - с една дума лечение на травма. Дружката ми рече, че особено доволна, де другите й "клиенти" не са като мен. Щяла инак, от глад да умре.
                  Наздраве, 4i40!
                  Когато си взех болничен преди месец, точно по същата причина ( щот отпуската ми я прекъсват ), докторката ме пита за какво да ми даде болничен - бил съм тотална развалина.....
                  Почти с гордост ѝ казах, че от 20г не съм ползвал болнични ( в къщи се замисли и станаха 27.....).
                  Това въобще не е повод за хваляне, ми рече нервно тя.....( за мен е нещо средно между глупост и мания за незаменимост)
                  Наздраве, tnm !


                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                    Туй агнешко мозъче ли ще да е, че на снимката пише телешко? Телешки не съм ял, ма агнешкият е - ох, котьоооо Апропо, ти да не си от кръга на агнешките главички, Трак
                    А бе, Грую ..., де толкова мозък у Арахната. Природата му дала само едни ганглии, а той се пъне тука мисловен процес да прави
                    Наздраве, хаджи!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение

                      Добро утро !
                      Кака, нали наиш, че имам лек и за деменцията....
                      Имам мечта.....Да се телепортирам на вилата с кило шишчета с повечко домашна сланинка и литър червено вино.....( поне 20 дни няма да има път до там..)
                      Наздраве !
                      Деменцията го гони Арахната, аз просто забравям. Личната ми дофтурка, де ми е приятелка от детските години смята, че няма нищо притеснително. Мойто състояние се наричало "ангажиран мозък".

                      Онзи ден околните нещо ме изнервиха и реших да й направя /на дофтурката/ посещение на добра воля. Прецених, че трябва да си взема болничен и да гледам как се сипе снега, ама през прозореца.

                      Оказа се, дето последният ми болничен е от 11.11.2007 година, и то не щото съм била болна, ами заради операцията на рамото - с една дума лечение на травма. Дружката ми рече, че особено доволна, де другите й "клиенти" не са като мен. Щяла инак, от глад да умре.
                      Наздраве, 4i40!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        Туй агнешко мозъче ли ще да е, че на снимката пише телешко? Телешки не съм ял, ма агнешкият е - ох, котьоооо Апропо, ти да не си от кръга на агнешките главички, Трак :)

                        ТЦ, той е от кръга на мозъчните главички....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                          Аз съм изотдавна лъснат ент-елек-туално. Не съм сбръчкан като теб.
                          Туй агнешко мозъче ли ще да е, че на снимката пише телешко? Телешки не съм ял, ма агнешкият е - ох, котьоооо Апропо, ти да не си от кръга на агнешките главички, Трак
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                            Нищо не пия. Това няква объркация на мозъка - услужлива дългосрочна и кофти краткосрочна памет.
                            Наздраве, свато!
                            Добро утро !
                            Кака, нали наиш, че имам лек и за деменцията....
                            Имам мечта.....Да се телепортирам на вилата с кило шишчета с повечко домашна сланинка и литър червено вино.....( поне 20 дни няма да има път до там..)
                            Наздраве !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от hemilio Разгледай мнение
                              Дубрутру.
                              кайвенце кой слага?
                              паяк, не съм нов човек, а подобрена версия на стария!
                              Кака, кажи какви билки пиеш за таз памет фамозна ?
                              Нищо не пия. Това няква объркация на мозъка - услужлива дългосрочна и кофти краткосрочна памет.
                              Наздраве, свато!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                                Аз съм изотдавна лъснат ент-елек-туално. Не съм сбръчкан като теб.
                                Знаем, че ти по принцип целия си изотдавна ... направо древен си.
                                Наздраве, Мрънкало!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X