IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

    Че съм бард, бард, но на бригадирски песни. Дано не ти се случи да ги чуеш някой ден.
    Древен, ам ти що са не фалиш, чи си участвал в строителството на стената на яз. " Ал. Стамболийски"!? Между другото - много красиво съоръжение.
    Наздрави, Мрънкало!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Опалянка ... Не ми бил Мрънкало, най ми била Бриджит Бардо.
      Че съм бард, бард, но на бригадирски песни. Дано не ти се случи да ги чуеш някой ден.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

        Не били мокри сънища, ами метални реалности. Ай, рипай да играйш, щото трябва радваме народа. Па кога остарейш, ще те предам в Белица за заслужена почивка. Всяка Баба Меца у нас мечтай за клетка с топла храна и студена баня с маркуча, само ти се дърпаш да си стоиш у Балкана, де често буря зафаща, сняг натрупва и затрупва желъдчетата вкусни. Стига се морила! Под Пирина теб чакат.
        Опалянка ... Не ми бил Мрънкало, най ми била Бриджит Бардо.
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Почва се празничната седмица. Постарайте се да принасяте повече дарове на Св. Трифон, че и той вас да дари.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Алооу, събуди се веке... Тез мокри сънища, де ги сънуваш, няма как да станат наяве.
            Наздраве, Мрънкало!
            Не били мокри сънища, ами метални реалности. Ай, рипай да играйш, щото трябва радваме народа. Па кога остарейш, ще те предам в Белица за заслужена почивка. Всяка Баба Меца у нас мечтай за клетка с топла храна и студена баня с маркуча, само ти се дърпаш да си стоиш у Балкана, де често буря зафаща, сняг натрупва и затрупва желъдчетата вкусни. Стига се морила! Под Пирина теб чакат.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

              Не ме сравнявай с тоя лаик в твоето разобличаване и разиграване. Аз съм ти сложил верижка през ноздрите, бърните, ушите, веждите и те размотавам по пазарите и кръчмите да играеш на сеирджиите "Какакючек".
              Алооу, събуди се веке... Тез мокри сънища, де ги сънуваш, няма как да станат наяве.
              Наздраве, Мрънкало!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Пък на мен "Златната клонка" ми беше твърде интересна когато я четох преди години.
                Наздраве, Мрънкало!

                Изроди и уроди викаш!? Май със сър Събев ще си делите "джакузито" тези дни
                Не ме сравнявай с тоя лаик в твоето разобличаване и разиграване. Аз съм ти сложил верижка през ноздрите, бърните, ушите, веждите и те размотавам по пазарите и кръчмите да играеш на сеирджиите "Какакючек".

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                  Само че бях на поправителен и ми писаха 4 по милост. И не са ме късали на "изроди и уроди от народните фантазни представи", а на някви там теоретични бълнувания на Дж. Фрейзър. Аз по уродите бях тесен специалист от малък. Особено Торбалан. Като се завия през глава, как ще ме сложи в торбата. Виж с вещиците-караконджули е по-сложно. Тях трябва ги ласкаеш, че са най-зли, най-подли, най-грозни, най-точни и най-сочни (това последното дано се подлъжат да закусят със себе си). Наздраве, Дрънконджу!
                  Пък на мен "Златната клонка" ми беше твърде интересна когато я четох преди години.
                  Наздраве, Мрънкало!

                  Изроди и уроди викаш!? Май със сър Събев ще си делите "джакузито" тези дни
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    Ти тази думичка от къде я знаеш, бре!? Нали по етнография ти беше една от двойките в студентската книжка?
                    Наздраве, Мрънкало!
                    Само че бях на поправителен и ми писаха 4 по милост. И не са ме късали на "изроди и уроди от народните фантазни представи", а на някви там теоретични бълнувания на Дж. Фрейзър. Аз по уродите бях тесен специалист от малък. Особено Торбалан. Като се завия през глава, как ще ме сложи в торбата. Виж с вещиците-караконджули е по-сложно. Тях трябва ги ласкаеш, че са най-зли, най-подли, най-грозни, най-точни и най-сочни (това последното дано се подлъжат да закусят със себе си). Наздраве, Дрънконджу!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                      Какво си била? Караконджул ли? Чи тва си го знаем отдавна. Затова те наблюдаваме отдалеч с уред за нощно виждаме. С него разчитаме и тъмните ти мисли.
                      Ти тази думичка от къде я знаеш, бре!? Нали по етнография ти беше една от двойките в студентската книжка?
                      Наздраве, Мрънкало!
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        Гледах едно предаване някога си, как в Японско море се борили против медузите, че били станали огромни - режели ги и ги изхвърляли в морето, ма така само им помагали да се размножават. Не помня ируканджи ли бяха, какви, но явно са безсмъртни.
                        Наздраве за Кашчей, а още повече за Василиса
                        Тц, ируканджи са съвсем малки, но изключително отровни.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение


                          Ируканджи съм. Ела ме разгледай по-отблизо.
                          Наздраве, Мрънкало!
                          Какво си била? Караконджул ли? Чи тва си го знаем отдавна. Затова те наблюдаваме отдалеч с уред за нощно виждаме. С него разчитаме и тъмните ти мисли.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение


                            Ируканджи съм. Ела ме разгледай по-отблизо.
                            Наздраве, Мрънкало!
                            Гледах едно предаване някога си, как в Японско море се борили против медузите, че били станали огромни - режели ги и ги изхвърляли в морето, ма така само им помагали да се размножават. Не помня ируканджи ли бяха, какви, но явно са безсмъртни.
                            Наздраве за Кашчей, а още повече за Василиса
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Trakatrak Разгледай мнение

                              Твоите червейиви представи за интелектуална удостоеност и мощ ме удовлетворяват, щото ти влизам в положението, дето не мое да надскочиш себе си. Пусни още един-два електрически импулса, се посмеем как се гърчиш нервнопроточно. Ти да би пък да си от онези медузи, де понеже не мислели, били почти безсмъртни?

                              Ируканджи съм. Ела ме разгледай по-отблизо.
                              Наздраве, Мрънкало!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                А бе, Грую ..., де толкова мозък у Арахната. Природата му дала само едни ганглии, а той се пъне тука мисловен процес да прави
                                Наздраве, хаджи!
                                Твоите червейиви представи за интелектуална удостоеност и мощ ме удовлетворяват, щото ти влизам в положението, дето не мое да надскочиш себе си. Пусни още един-два електрически импулса, се посмеем как се гърчиш нервнопроточно. Ти да не би пък да си от онези медузи, де понеже не мислели, били почти безсмъртни?
                                Last edited by Trakatrak; 07.02.2020, 12:32.

                                Коментар

                                Working...
                                X