IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
    С кой ще пиеме довечера?Днес или ритнах трудовата си книжка или създадох име.Каквото и да е смЕтам да се нАпия.Кой е за?
    Бенджи какво стана? има ли за поливане или най-добре тихо и мирно
    There is no right way. Only your own way!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
      Oставихте ме да пия сам, бати серсемите.Нем'а ви говора повече.

      Коментар


      • Oставихте ме да пия сам, бати серсемите.Нем'а ви говора повече.
        Last edited by B.Graham; 24.01.2013, 20:02.
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Доби Разгледай мнение
          Грейьме,мараба.Сакън не споменавай трудовата книжка. Нов шеф нямате ли вече там?
          ????
          Life won't wait for you.

          Коментар


          • Грейьме,мараба.Сакън не споменавай трудовата книжка. Нов шеф нямате ли вече там?

            Коментар


            • С кой ще пиеме довечера?Днес или ритнах трудовата си книжка или създадох име.Каквото и да е смЕтам да се нАпия.Кой е за?
              Life won't wait for you.

              Коментар


              • ау, от глад умирам - http://www.youtube.com/watch?v=uPNVM5BUiYY
                There is no right way. Only your own way!

                Коментар


                • За биро-ценители-любители...

                  http://www.beers.bg/
                  "Инвестирането" в НИ с кредит е "чиста пИчалба" или "отрицателна доходност"!!

                  Коментар


                  • Една банца и ботъл боза към нея, моля! Време е таз Кръчма да я обърнем на Закусвалня.
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                      Двечките фурии, работа нямате ли , че за техници дето отпушват тръби... си хортувате от сабахлян.....?
                      Молим без обиди! Вменяваш ми несвойствени за мен мероприятия /работа/
                      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                      Мечо

                      Коментар


                      • Двечките фурии, работа нямате ли , че за техници дето отпушват тръби... си хортувате от сабахлян.....?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                          Туй поколение под 30 сте ужасТно материални, никви имоции не се хобразуват у вас. Кофти няква физиологична дейност забелязвам.
                          Ааа Ц, емоциите не на всеослушание, пък и няма да се сближаваме емоционално с готвача и техника на кръчмето Я Ние тук, ще му плащаме за определени дейности, ако искаш нещо повече трябва да се разбереш с него, тнм
                          Мисля да сме образцова кръчма!
                          There is no right way. Only your own way!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от artemida_sofyanska Разгледай мнение
                            Ще оправя мивките в банята и кухнята, ще ми сложи нови котлони на готварската печка (щото нещо им стана на моите, не разбрах какво ) а аз ще стоя и ще провеждам качествен контрол над извършваните от него дейности
                            Туй поколение под 30 сте ужасТно материални, никви имоции не се хобразуват у вас. Кофти няква физиологична дейност забелязвам.
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Ще оправя мивките в банята и кухнята, ще ми сложи нови котлони на готварската печка (щото нещо им стана на моите, не разбрах какво ) а аз ще стоя и ще провеждам качествен контрол над извършваните от него дейности
                              Last edited by artemida_sofyanska; 21.01.2013, 11:37.
                              There is no right way. Only your own way!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                Кафето или готвача да я държи будна цЕла нощ?
                                P.S.Сега сигурно и Артиту ще ти каже "Да ти се връща тъпкано"
                                Ся, готвача треба да е кат бразилско кафе, т.е да държи Артиту будна цела нощ като да е обърнала една чаша бразилско кафе
                                Остава загадката кво ща я прай, за да я държи будна де...
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X