IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кръчма "Виртуалната кръчма" (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аз протестирам !!!
    Не може така да се възпитава младото поколение....
    Серго влиза в кръчмата и започва- една бутилка Джони с бадеми и две манеканки в "пробната"....
    Маранди не излиза от кръчмата и реди - една бутилка Джим с лещници и 100 % профит за ден...
    Космо овършее заведенията с литър ракия, 500 бона бизнес, две курви и 4-5 човека под масата....
    Аз бачкам на вилата, рупам салати с кеф...пия по 2х30гр и съм забил чело в масата.....



    И какво си мислят младите и зелените...." Пиячите с по литър са черешката на тортата...В тях са мацките, бизнеса и парите...."


    Другите са магарета....Бачкат и рупат.....

    Не съм съгласен с внушенията на кръчмата......

    Никой да не пише , че пие повече от 100гр....Ще бъде ритуално "опроверган"......на кол....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Вълчо-34 Разгледай мнение
      Наздраве, момичета и момчета, днес съм на нова локация, проблем с кръчмите, добре че тука винаги има с кой да се сподели некое и друго пиьенье. Хай наздраве!
      Наздраве. Аз не пия. Само се крия, щото никой не предполага, че съм тука
      Баба ме научи на много неща.
      tnm

      Коментар


      • Наздраве, момичета и момчета, днес съм на нова локация, проблем с кръчмите, добре че тука винаги има с кой да се сподели некое и друго пиьенье. Хай наздраве!
        И това ще мине ...

        Коментар


        • Помня един сръбски филм на времето. В една кръчма наливаха от сичките ичкии в едно гърне. И се редуваха да я пият тая огнена смес, ама без ръце. Захапва пияча ръба на гърнето изправя се, обръща си главата с лице към таваня и пие до дъно. После пак наливат и следващия.
          Баба ме научи на много неща.
          tnm

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
            Политиката е по важна от ракията
            http://vbox7.com/play:64173857
            Калата /лека му пръст/ друго казва
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
              Отварям тема Политика, ей тъй да погледна да не би случайно да имаме правителство и в миг решавам , че нещо съм се сбъркала - сиреч влезла съм у Кръчмата
              Щот там едни бири, едни водки се леят ...
              Ама, може ли в такава серьозна тема да се лее алкохол като пълноводна река!?
              Наздраве!
              Политиката е по важна от ракията
              http://vbox7.com/play:64173857
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • Отварям тема Политика, ей тъй да погледна да не би случайно да имаме правителство и в миг решавам , че нещо съм се сбъркала - сиреч влезла съм у Кръчмата
                Щот там едни бири, едни водки се леят ...
                Ама, може ли в такава серьозна тема да се лее алкохол като пълноводна река!?
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  Викни и бяло вино бре, скрънзо! Оди си прегледай генеалогията, сигур имаш некой габровец у рода
                  На баба ми бог да я прости, едната и мащеха била от Габрово. Казваше, че я обичала повече от майка си. Като разказваше истории за нея и викаше "мойта майка габровката".
                  Баба ме научи на много неща.
                  tnm

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                    Е, има и изключения. Като дадеш в кръчмата пари за пъстърва и получаваш пъстърва. Даже първо получаваш пъстърва и после даваш пари.

                    Печена пъстърва за сички !!!
                    Викни и бяло вино бре, скрънзо! Оди си прегледай генеалогията, сигур имаш некой габровец у рода
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Е, има и изключения. Като дадеш в кръчмата пари за пъстърва и получаваш пъстърва. Даже първо получаваш пъстърва и после даваш пари.

                      Печена пъстърва за сички !!!
                      Баба ме научи на много неща.
                      tnm

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                        Обаче, не мога да се начудя къде отиват здравните ми осигуровки!?
                        Нищо не отива там, за където е предназначено
                        Баба ме научи на много неща.
                        tnm

                        Коментар


                        • ШШШШШШШШШШШШШуменскоооооххаааа......
                          И това ще мине ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                            ТрЕбва да внимаваш с "ръкомахането".Апни са, пийни едно винце и не'ма да мислиш за негативизми.
                            Така и правя. Обаче, не мога да се начудя къде отиват здравните ми осигуровки!?
                            Нося си бинт, марли, риванол, лекарство - за да ми направят не знам си каква стегната превръзка...
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Наздраве!
                              Attached Files
                              платформа за инвалиди

                              Коментар


                              • Дигам тост за Бентли-Бойс,Братска Чукотка и лично Роман Аркадиевич!



                                ----------------------------------------------

                                http://footyroom.com/benfica-1-2-chelsea-2013-05/
                                Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                                Коментар

                                Working...
                                X